PZLA Mistrzostwa Polski U16. Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego
KARPACZ, 25-26 września 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-09-26 16:16:06
M1000m 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 300 600 1000 2000 80p 300p 1000prz 3000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100PK 300 600 1000 2000 110p 300p 1000prz 5000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-09-25
DZIEŃ 2
2021-09-26
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY
RP (U16) 2:30.67 ANTROPIK Roman SKLA Słupsk Białogard 2000-05-06
 
 Bieg 1  Bieg 2  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2021-09-26 16:16:06
1000 m M - Bieg 1 Planowany START: 2021-09-26 14:45 WYSTARTOWANO: 14:46:40 DEKORACJA 15:37
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 6 82 KUŁEK Dawid 2007-08-15 WKS Oleśniczanka Oleśnica (DS) 2:38.34 PB 1
2 11 619 BUŚKO Mateusz 2006-09-24 UKS Ekoludek Szczenurze (PM) 2:38.74 PB 2
3 12 908 CIERESZKO Alan 2006-04-17 MKS Hermes Gryfino (ZP) 2:38.77 PB 3
4 10 752 BRUDŁO Hubert 2006-01-01 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 2:38.79 PB 4
5 13 530 KLINGER Rafał 2006-01-21 UKS Tempo 5 Przemyśl (PK) 2:41.22 5
6 8 688 ZACZYK Łukasz 2007-03-18 MKS-MOSM Bytom (SL) 2:43.08 PB 6
7 7 382 ABRAMCZYK Jakub 2006-01-21 RLTL Optima Radom (MZ) 2:43.43 PB 7
8 9 936 WOJSZ Filip 2006-04-12 MKS Olimp Łobez (ZP) 2:43.89 8
9 5 545 PIGIEL Jakub 2006-04-26 LUKS Hańcza Suwałki (PD) 2:44.38 PB 9
10 3 542 WALICKI Adam 2006-07-12 KS Podlasie Białystok (PD) 2:44.54 PB 10
11 2 584 KLUKA Jakub 2007-03-10 KUKS Remus Kościerzyna (PM) 2:44.62 PB 11
12 4 906 LISIECKI Maxymilian 2007-01-10 MKP Myślibórz (ZP) 2:45.11 PB 12
13 1 720 WANGLORZ Mateusz 2006-02-07 UKS 5 Plus Rydułtowy (SL) 2:49.65 17
Mały Memoriał 2019 (Tarnów)
1 JAWORSKI Oliwier 05 SSMKS Parasol Wrocław 2:40.64
1 WESOŁOWSKI Miłosz 04 KKL Rodło Kwidzyn 2:39.61
2 WĄCHAŁA Adam 04 KKL Kielce 2:41.57
   
Mały Memoriał 2020 (Słupsk)
1 JAWORSKI Oliwier 05 SSMKS Parasol Wrocław 2:38.54
2 MACHULEC Jakub 05 LKS Pszczyna 2:39.18
3 GANCARZ Mikołaj 05 LKS Feniks Opoczno 2:41.32
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.019043 s. | Mem: 768 kilobytes