PZLA Mistrzostwa Polski U16. Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego
LUBLIN, 24-25 września 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-09-25 16:03:09
K80pł 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 300 600 1000 2000 80p 300p 1000prz 3000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100PK 300 600 1000 2000 110p 300p 1000prz 5000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2022-09-24
DZIEŃ 2
2022-09-25
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


10:00  5000 m chód M  [s]
10:30  Młot M 
10:40  Tyczka K 
10:45  3000 m chód K  [s]
11:50  80 m ppł K  [el]
11:53  W dal M 
12:00  Kula K 
12:45  Dysk M 
13:01  80 m ppł K  [F B]
13:07  80 m ppł K  [F A]
13:20  110 m ppł M  [el]
13:57  1000 m K  [s]
14:03  Wieloskok K 
14:30  110 m ppł M  [F B]
14:36  110 m ppł M  [F A]
14:50  Wzwyż K 
14:50  Oszczep K 
14:53  1000 m M  [s]
15:10  300 m M  [s]
15:40  300 m K  [s]
REKORDY
RP (U16) 11.39 KIELAR Amelia LKS Górnik Wałbrzych Karpacz 2021-09-26
Kwalifikacje: 1 z każdego biegu (Q) + 11 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  elim 4  elim 5  Finał A  Finał B  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2022-09-25 16:03:09
80 m ppł K - elim 1 Planowany START: 2022-09-25 11:50 WYSTARTOWANO: 11:51:10
-0.6 m/s   PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 4 500 GAWIN Karolina 07-02-01 WKS Wawel Kraków (MA) 11.99 (989) Q 4
2 2 758 BAŁAZY Karolina 07-07-09 MKS-SMS Victoria Racibórz (SL) 12.09 q PB 5
3 5 286 OLCZYK Anna 07-02-09 UKS Czempion Bełchatów (LD) 12.19 q 7
4 6 87 ZUBEL Zuzanna 08-08-02 BOSiR Barcin (KP) 12.69 23
5 8 916 ROSIEJKA Joanna 07-03-20 UKS Przełaj Żerków (WP) 12.74 PB 24
6 3 523 ŻUK Magdalena 08-02-22 MULKS Juvenia Głuchołazy (OP) 13.04 31
7 1 64 LONGOSZ Aleksandra 07-01-31 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław (DS) 13.12 34
8 7 183 HAJDUK Liwia 07-01-26 AZS-AWF Gorzów (LB) 15.42 38
Mały Memoriał 2020 (Słupsk)
1 ZEGAN Julia 05 OKS Skra Warszawa 11.63
2 GADAJSKA Wiktoria 06 RLTL ZTE Radom 11.80
3 JAROSIŃSKA Maria 06 MKL Toruń 11.87
   
Mały Memoriał 2021 (Karpacz)
1 KIELAR Amelia 06 LKS Górnik Wałbrzych 11.39
2 JAGIEŁŁO Aleksandra 06 UKS Sprint 2020 Warszawa 11.59
3 DOMAŃSKA Zofia 06 UKS Przełaj Żerków 11.74
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.070049 s. | Mem: 1.25 megabytes