PZLA Mistrzostwa Polski U16. Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego
KARPACZ, 25-26 września 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-09-25 18:17:01
K600m 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 300 600 1000 2000 80p 300p 1000prz 3000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100PK 300 600 1000 2000 110p 300p 1000prz 5000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-09-25
DZIEŃ 2
2021-09-26
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


11:27  Oszczep M 
11:30  100 m K  [el]
11:39  Wieloskok M 
12:03  100 m M  [el]
12:15  Kula M 
12:35  100 m K (PK)  [s]
13:10  100 m M (PK)  [s]
13:30  Ceremonia otwarcia 
13:45  Młot K 
13:50  Tyczka M 
14:10  100 m K  [F B]
14:17  100 m K  [F A]
14:25  100 m M  [F B]
14:30  100 m M  [F A]
14:42  600 m K  [s]
15:15  600 m M  [s]
15:30  Wzwyż M 
15:50  300 m ppł K  [s]
16:03  Dysk K 
16:25  300 m ppł M  [s]
16:33  W dal K 
17:00  1000 m prz. K  [s]
17:18  1000 m prz. M  [s]
17:35  2000 m K  [s]
17:55  2000 m M  [s]
REKORDY
RP (U16) 1:31.50 PSKIT Małgorzata START Łódź Łódź 1990-05-05
 
 Bieg 1  Bieg 2  Bieg 3  Bieg 4  Bieg 5  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2021-09-25 18:17:01
600 m K - Bieg 1 Planowany START: 2021-09-25 14:42 WYSTARTOWANO: 14:42:23 DEKORACJA 16:18
  PhotoFinish
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 3 748
NOWAK ŁAŻEWSKA Dorota 2007-12-18 KS Energetyk Poznań (WP) 1:31.61 PB 1
2 4 520
WAL Olga 2006-12-19 LKS Stal Mielec (PK) 1:32.16 2
3 5 679
BOCHENEK Jagoda 2006-05-27 MKS-MOSM Bytom (SL) 1:34.80 PB 3
4 2 506
BUTRYN Kornelia 2006-09-14 KKS Victoria Stalowa Wola (PK) 1:36.66 SB 4
5 1 510
MACHAJ Blanka 2007-10-11 KKS Victoria Stalowa Wola (PK) 1:39.44 5
6 7 330
ŁUKOWSKA Zuzanna 2007-10-21 Ducla Academy Warszawa (MZ) 1:39.78 7
7 8 529
BŁASZCZAK Julia 2006-03-06 UKS Tempo 5 Przemyśl (PK) 1:39.84 8
6 781
SZŁAPKA Faustyna 2007-03-19 MKS-MOS Śrem (WP) DQ TR 17.5
Mały Memoriał 2019 (Tarnów)
1 SUCHOWOLAK Lena 05 UKS Filipides Teresin 1:35.43
2 KRAWCZYŃSKA Martyna 04 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 1:35.86
3 THAMM Milena 05 MKS-MOS Katowice 1:36.15
   
Mały Memoriał 2020 (Słupsk)
1 SUCHOWOLAK Lena 05 UKS Filipides Teresin 1:34.22
2 KAROLCZUK Martyna 05 LUKS Boguszyce 1:34.84
3 THAMM Milena 05 MKS-MOS Katowice 1:35.47
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.5294981 s. | Mem: 1.25 megabytes