PZLA Mistrzostwa Polski U16. Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego
LUBLIN, 24-25 września 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-09-25 16:03:09
K3chm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 300 600 1000 2000 80p 300p 1000prz 3000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100PK 300 600 1000 2000 110p 300p 1000prz 5000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2022-09-24
DZIEŃ 2
2022-09-25
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


10:00  5000 m chód M  [s]
10:30  Młot M 
10:40  Tyczka K 
10:45  3000 m chód K  [s]
11:50  80 m ppł K  [el]
11:53  W dal M 
12:00  Kula K 
12:45  Dysk M 
13:01  80 m ppł K  [F B]
13:07  80 m ppł K  [F A]
13:20  110 m ppł M  [el]
13:57  1000 m K  [s]
14:03  Wieloskok K 
14:30  110 m ppł M  [F B]
14:36  110 m ppł M  [F A]
14:50  Wzwyż K 
14:50  Oszczep K 
14:53  1000 m M  [s]
15:10  300 m M  [s]
15:40  300 m K  [s]
REKORDY
RP (U16) 13:37 MIELCAREK Anna ENERGETYK Poznań Gdańsk 2005-08-27
RP (U16) 13:51.05 MIELCAREK Anna ENERGETYK Poznań Kielce 2005-09-25
 
 Bieg 1  Ranking

Data aktualizacji: 2022-09-25 16:03:09
3000 m chód K - Bieg 1 Planowany START: 2022-09-25 10:45 WYSTARTOWANO: 10:47:01
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf punkty rank
1 20 727 DROZDOWSKA Aleksandra 07-08-04 MKS Czechowice-Dziedzice (SL) 15:48.04 PB 6 1
2 18 572 DZIEPAK Agata 07-02-19 LKS Resovia Rzeszów (PK) 15:52.68 6 2
3 16 190 ŻELAZNA Joanna 07-06-15 AZS-AWF Gorzów (LB) 15:57.78 PB 6 3
4 19 918 WALCZAK Paulina 07-09-17 UKS Przełaj Żerków (WP) 16:33.36 6 4
5 17 392 SYCZ Juliana 08-08-08 RK Athletics Warszawa (MZ) 16:33.64 PB 5 5
6 12 578 LASEK Amelia 08-06-05 LKS Stal Mielec (PK) 16:56.54 PB 5 6
7 14 811 HARĘŻA Milena 08-09-13 UKS Maraton - Korzeniowski.pl Bieruń (SL) 17:11.96 5 7
8 13 577 KRAWIEC Julia 08-02-21 LKS Stal Mielec (PK) 17:14.92 5 8
9 8 1004 IWAN Wiktoria 07-12-13 MKS Hermes Gryfino (ZP) 17:20.09 PB 4 9
10 9 574 GRYNDZIA Wiktoria 08-05-09 LKS Stal Mielec (PK) 17:31.34 4 10
11 11 905 WOLDAŃSKA Nadia 08-09-10 UKS 12 Kalisz (WP) 17:45.42 4 11
12 7 361 PIOTROWSKA Laura 08-05-15 MKS Bank BS Płońsk (MZ) 18:23.43 4 12
13 5 910 KWIETNIEWSKA Elena 08-04-27 UKS Orkan Środa Wlkp. (WP) 18:26.44 3 13
14 4 772 MILCZAREK Oliwia 07-12-25 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza (SL) 18:26.94 3 14
15 1 134 SMOLNA Olivia 08-10-08 MLKS Nadwiślanin Chełmno (KP) 18:34.78 PB 3 15
16 15 412 MACIEJEWSKA Hanna 07-06-12 UKS Herkules Sulejówek (MZ) 18:38.71 3 16
17 3 138 GORZEJEWSKA Weronika 07-07-01 UKS Czapla Białe Błota (KP) 18:45.51 17
18 2 638 JASIK Laura 08-03-04 CMKL Człuchów (PM) 18:47.53 18
6 390 SIWIŃSKA Danuta 08-06-05 RK Athletics Warszawa (MZ) DQ TR 54.4.1
10 641 ZIELNIK Maria 07-04-26 CMKL Człuchów (PM) DQ TR 54.4.1
Mały Memoriał 2020 (Słupsk)
1 WIŚNIEWSKA Emilia 05 UKS 12 Kalisz 15:21.20
2 TOMASZEWSKA Paulina 06 UKS 12 Kalisz 15:31.06
3 LUCHCIŃSKA Martyna 05 MKS Hermes Gryfino 15:59.27
   
Mały Memoriał 2021 (Karpacz)
1 TOMASZEWSKA Paulina 06 UKS 12 Kalisz 15:13.71
2 ŚLEDZIŃSKA Martyna 06 UKS Przełaj Żerków 16:13.92
3 ŁUC Ola 06 MKS Stal Nowa Dęba 16:15.70
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.0832069 s. | Mem: 1.25 megabytes