PZLA Mistrzostwa Polski U16. Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego
KARPACZ, 25-26 września 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-09-26 16:16:06
K3chm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 300 600 1000 2000 80p 300p 1000prz 3000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100PK 300 600 1000 2000 110p 300p 1000prz 5000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-09-25
DZIEŃ 2
2021-09-26
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


09:30  5000 m chód M  [s]
10:15  3000 m chód K  [s]
10:20  Oszczep K 
10:40  Wieloskok K 
10:55  80 m pł K  [el]
11:30  110 m ppł M  [el]
12:14  80 m pł K  [F B]
12:19  80 m pł K  [F A]
12:22  Tyczka K 
12:27  Dysk M 
12:45  Kula K 
12:48  110 m ppł M  [F B]
12:55  110 m ppł M  [F A]
13:05  300 m K  [s]
13:14  Wzwyż K 
13:39  W dal M 
13:40  300 m M  [s]
14:15  Młot M 
14:20  1000 m K  [s]
14:45  1000 m M  [s]
15:10  4x100 m K  [s]
16:00  4x100 m M  [s]
REKORDY
RP (U16) 13:37 MIELCAREK Anna ENERGETYK Poznań Gdańsk 2005-08-27
RP (U16) 13:51.05 MIELCAREK Anna ENERGETYK Poznań Kielce 2005-09-25
 
 Bieg 1  Ranking

Data aktualizacji: 2021-09-26 16:16:06
3000 m chód K - Bieg 1 Planowany START: 2021-09-26 10:15 WYSTARTOWANO: 10:20:03 DEKORACJA 11:22
  PhotoFinish
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf punkty rank
1 2 814
TOMASZEWSKA Paulina 2006-09-20 UKS 12 Kalisz (WP) 15:13.71 ~ 6 1
2 20 834
ŚLEDZIŃSKA Martyna 2006-05-27 UKS Przełaj Żerków (WP) 16:13.92 PB > 6 2
3 7 524
ŁUC Ola 2006-11-24 MKS Stal Nowa Dęba (PK) 16:15.70 6 3
4 3 661
DROZDOWSKA Aleksandra 2007-08-04 MKS Czechowice-Dziedzice (SL) 16:34.63 PB 6 4
5 1 215
ŻELAZNA Joanna 2007-06-15 AZS-AWF Gorzów (LB) 16:35.06 PB 5 5
6 9 665
ŁAŚ Sylwia 2006-11-05 MKS Czechowice-Dziedzice (SL) 17:02.40 PB 5 6
7 17 900
GOŃCZAR Izabella 2006-06-15 KMKL Sztorm Kołobrzeg (ZP) 17:15.00 5 7
8 12 835
WALCZAK Paulina 2007-09-17 UKS Przełaj Żerków (WP) 17:22.42 5 8
9 19 515
DZIEPAK Agata 2007-02-19 LKS Resovia Rzeszów (PK) 17:37.20 PB 4 9
10 10 910
KAWICKA Milena 2006-02-28 MKS Hermes Gryfino (ZP) 17:39.41 PB 4 10
11 6 571
ZIELNIK Maria 2007-04-26 CMKL Człuchów (PM) 17:55.26 PB 4 11
12 18 601
LEWAŃCZYK Emilia 2006-03-11 MMKS Gdańsk (PM) 17:57.89 > 4 12
13 14 809
ANTKOWIAK Klaudia 2006-07-23 UKS 12 Kalisz (WP) 18:02.93 PB 3 13
14 8 917
ŻELECH Lena 2006-08-27 MKS Hermes Gryfino (ZP) 18:08.79 3 14
15 13 914
RADAWIEC Oliwia 2006-04-16 MKS Hermes Gryfino (ZP) 18:12.35 3 15
16 4 909
IWAN Wiktoria 2007-12-13 MKS Hermes Gryfino (ZP) 18:14.43 PB 3 16
17 15 915
SMOŁUCH Alicja 2006-12-21 MKS Hermes Gryfino (ZP) 18:19.40 17
18 16 394
MACIEJEWSKA Hanna 2007-06-12 UKS Herkules Sulejówek (MZ) 19:29.09 18
19 11 129
LIPIŃSKA Maria 2007-08-20 KSLZS Kruszwica (KP) 20:46.91 19
5 950
SZYDŁOWSKA Natalia 2006-08-14 STS Pomerania Szczecinek (ZP) DQ >>>> TR 54.7.5
Mały Memoriał 2019 (Tarnów)
1 ŻELAZNA Magdalena 04 AZS-AWF Gorzów 14:48.39
2 WICZKOWSKA Julia 04 MKS Hermes Gryfino 14:56.23
3 MAŁASZEWICZ Julita 04 LKS Stal Mielec 15:13.40
   
Mały Memoriał 2020 (Słupsk)
1 WIŚNIEWSKA Emilia 05 UKS 12 Kalisz 15:21.20
2 TOMASZEWSKA Paulina 06 UKS 12 Kalisz 15:31.06
3 LUCHCIŃSKA Martyna 05 MKS Hermes Gryfino 15:59.27
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 1.191632 s. | Mem: 1.25 megabytes