PZLA Mistrzostwa Polski U16. Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego
LUBLIN, 24-25 września 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-09-25 16:08:06
K300m 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 300 600 1000 2000 80p 300p 1000prz 3000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100PK 300 600 1000 2000 110p 300p 1000prz 5000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2022-09-24
DZIEŃ 2
2022-09-25
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


10:00  5000 m chód M  [s]
10:30  Młot M 
10:40  Tyczka K 
10:45  3000 m chód K  [s]
11:50  80 m ppł K  [el]
11:53  W dal M 
12:00  Kula K 
12:45  Dysk M 
13:01  80 m ppł K  [F B]
13:07  80 m ppł K  [F A]
13:20  110 m ppł M  [el]
13:57  1000 m K  [s]
14:03  Wieloskok K 
14:30  110 m ppł M  [F B]
14:36  110 m ppł M  [F A]
14:50  Wzwyż K 
14:50  Oszczep K 
14:53  1000 m M  [s]
15:10  300 m M  [s]
15:40  300 m K  [s]
REKORDY
RP (U16) 38.91 SEŃ Martyna KS Agros Zamość Słupsk 2020-09-27
 
 Bieg 1  Bieg 2  Bieg 3  Bieg 4  Bieg 5  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2022-09-25 16:08:06
300 m K - Bieg 1 Planowany START: 2022-09-25 15:40 WYSTARTOWANO: 15:40:03
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 3 694 ŻYLLA Julia 08-03-05 UKS Jedynka Reda (PM) 41.88 PB 13
2 5 941 MALESZKA Patrycja 08-09-29 GUKS Asy Dywity (WN) 42.78 PB 24
3 6 287 ZAŁECZNA Roksana 07-04-25 UKS Czempion Bełchatów (LD) 43.08 PB 27
4 8 976 BACZEWSKA Kornelia 07-09-05 UKS Gimpas Pasłęk (WN) 43.48 31
5 2 801 MAŁYSZEK Maja 08-07-31 TS AKS Chorzów (SL) 43.54 32
6 1 457 BUDKA Julia 08-07-23 KS Limanowa Forrest (MA) 44.14 36
7 4 671 OLKOWSKA Natalia 07-12-08 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA (PM) 44.87 38
7 78 RYBAK Amelia 08-07-19 BKS Bydgoszcz (KP) DNS
Mały Memoriał 2020 (Słupsk)
1 SEŃ Martyna 05 KS Agros Zamość 38.91
2 DURAJ Dominika 05 LKS Ziemi Puckiej Puck 39.61
3 PUZIO Agata 05 MKS Stal Nowa Dęba 40.30
   
Mały Memoriał 2021 (Karpacz)
1 JAROSIŃSKA Maria 06 MKL Toruń 39.40
2 KUŚ Anastazja 07 KS AZS UWM Olsztyn 39.92
3 POJĘTA Małgorzata 06 AZS UMCS Lublin 40.40
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.0718491 s. | Mem: 1.25 megabytes