PZLA Mistrzostwa Polski U16. Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego
LUBLIN, 24-25 września 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-09-24 18:45:05
K2000m 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 300 600 1000 2000 80p 300p 1000prz 3000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100PK 300 600 1000 2000 110p 300p 1000prz 5000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2022-09-24
DZIEŃ 2
2022-09-25
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


11:00  100 m K (PK)  [s]
11:15  Tyczka M 
11:25  100 m M (PK)  [s]
11:25  Młot K 
11:45  Kula M 
11:50  300 m ppł K  [s]
12:20  300 m ppł M  [s]
13:00  100 m K  [el]
13:25  Dysk K 
14:00  Ceremonia otwarcia 
14:15  100 m K  [F B]
14:18  Wieloskok M 
14:20  100 m K  [F A]
14:30  100 m M  [el]
15:10  600 m K  [s]
15:35  600 m M  [s]
16:05  100 m M  [F B]
16:10  100 m M  [F A]
16:15  Wzwyż M 
16:20  1000 m prz. K  [s]
16:25  Oszczep M 
16:35  W dal K 
16:40  1000 m prz. M  [s]
17:00  2000 m K  [s]
17:20  2000 m M  [s]
17:50  4x100 m M  [s]
18:18  4x100 m K  [s]
REKORDY
RP (U16) 6:23.03 GALIŃSKA Eliza UKS Filipides Teresin Słupsk 2020-09-26
 
 Bieg 1  Bieg 2  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2022-09-24 18:45:05
2000 m K - Bieg 1 Planowany START: 2022-09-24 17:00 WYSTARTOWANO: 17:01:28
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 14 686 KULIK Kaja 07-08-13 SKLA Sopot (PM) 6:38.25 SB 1
2 11 443 KAROLAK Amelia 07-06-25 UKS Technik Radom (MZ) 6:42.28 PB 2
3 13 845 DUDZIŃSKA Weronika 08-01-26 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 6:44.40 PB 3
4 9 615 MARSZEWSKA Maja 08-09-19 Akademia Biegowa Kartuzy (PM) 6:47.46 PB 4
5 6 441 RUSIŁOWICZ Kornelia 08-07-26 UKS Siódemka Ostrołęka (MZ) 6:48.49 PB 5
6 10 230 WITKOWSKA Martyna 07-10-30 LKS Omega Kleszczów (LD) 6:49.03 PB 6
7 8 706 GRADOŃ Zuzanna 08-04-14 CKS Budowlani Częstochowa (SL) 6:52.36 7
8 4 274 CZERNIELEWSKA Anna 07-10-30 RKS Łódź (LD) 6:52.98 PB 8
9 1 59 POPŁAWSKA Joanna 08-02-01 SSMKS Parasol Wrocław (DS) 6:54.51 PB 9
10 12 873 KOWALEWSKA Pola 07-09-08 OŚ AZS Poznań (WP) 6:56.15 10
11 5 998 WŁODARCZAK Joanna 08-04-27 MKL Maraton Świnoujście (ZP) 7:02.72 12
12 7 1035 FALFURA Marta 07-08-19 UKS Barnim Goleniów (ZP) 7:07.77 14
13 16 232 GÓRSKA Antonina 08-07-30 LUKS Boguszyce (LD) 7:07.88 15
14 3 408 GIEJBATOW Julia 08-05-15 UKS Filipides Teresin (MZ) 7:18.31 19
15 15 721 LACHOWSKA Aurelia 07-10-09 KS Sprint Bielsko-Biała (SL) 7:25.30 25
16 2 993 BŁAŻEJEWSKA Julia 08-04-22 LMKS Żak Pyrzyce (ZP) 7:30.39 27
Mały Memoriał 2020 (Słupsk)
1 GALIŃSKA Eliza 06 UKS Filipides Teresin 6:23.03
2 WAL Olga 06 LKS Stal Mielec 6:35.17
3 DUBAN Aleksandra 05 OKS Skra Warszawa 6:35.79
   
Mały Memoriał 2021 (Karpacz)
1 KULIK Kaja 07 SKLA Sopot 6:24.54
2 GALIŃSKA Eliza 06 UKS Filipides Teresin 6:26.68
3 WIERNICKA Zuzanna 06 RKS Łódź 6:39.06
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.0735719 s. | Mem: 1.25 megabytes