PZLA Mistrzostwa Polski U16. Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego
KARPACZ, 25-26 września 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-09-25 18:17:01
K2000m 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 300 600 1000 2000 80p 300p 1000prz 3000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100PK 300 600 1000 2000 110p 300p 1000prz 5000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-09-25
DZIEŃ 2
2021-09-26
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


11:27  Oszczep M 
11:30  100 m K  [el]
11:39  Wieloskok M 
12:03  100 m M  [el]
12:15  Kula M 
12:35  100 m K (PK)  [s]
13:10  100 m M (PK)  [s]
13:30  Ceremonia otwarcia 
13:45  Młot K 
13:50  Tyczka M 
14:10  100 m K  [F B]
14:17  100 m K  [F A]
14:25  100 m M  [F B]
14:30  100 m M  [F A]
14:42  600 m K  [s]
15:15  600 m M  [s]
15:30  Wzwyż M 
15:50  300 m ppł K  [s]
16:03  Dysk K 
16:25  300 m ppł M  [s]
16:33  W dal K 
17:00  1000 m prz. K  [s]
17:18  1000 m prz. M  [s]
17:35  2000 m K  [s]
17:55  2000 m M  [s]
 
 Bieg 1  Bieg 2  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2021-09-25 18:17:01
2000 m K - Bieg 1 Planowany START: 2021-09-25 17:35 WYSTARTOWANO: 17:36:39 DEKORACJA 18:24
  PhotoFinish
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 15 609
KULIK Kaja 2007-08-13 SKLA Sopot (PM) 6:24.54 1
2 14 389
GALIŃSKA Eliza 2006-07-25 UKS Filipides Teresin (MZ) 6:26.68 SB 2
3 8 299
WIERNICKA Zuzanna 2006-10-21 RKS Łódź (LD) 6:39.06 PB 3
4 13 343
ŁADA Anna 2006-04-21 KS Czempion Warszawa (MZ) 6:45.11 PB 4
5 10 416
KAROLAK Amelia 2007-06-25 UKS Technik Radom (MZ) 6:47.89 PB 5
6 12 789
MACHURA Julia 2006-05-27 OŚ AZS Poznań (WP) 6:49.15 6
7 11 749
STEMPNIAK Zofia 2006-07-21 KS Energetyk Poznań (WP) 7:00.73 7
8 7 649
LACHOWSKA Aurelia 2007-10-09 KS Sprint Bielsko-Biała (SL) 7:04.70 8
9 1 645
WRZOSOWSKA Klaudia 2006-05-20 CKS Budowlani Częstochowa (SL) 7:05.36 PB 9
10 9 734
PORWOLIK Oliwia 2007-06-11 UKS Trójka Mikołów (SL) 7:05.41 11
11 2 907
FOLTYNIEWICZ Hanna 2006-04-27 MKP Szczecinek (ZP) 7:12.20 16
12 6 108
KORYTOWSKA Olga 2006-01-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 7:13.13 18
13 5 823
ZAREMBA Zuzanna 2007-09-27 UKS Jedynka Gostyń (WP) 7:19.22 20
14 3 260
SOBOLEWSKA Aleksandra 2006-03-23 LKS Zuza Running Team Opoczno (LD) 7:20.38 23
15 4 725
TYMAN Karolina 2006-04-12 UKS Diament Godów (SL) 7:30.75 25
Mały Memoriał 2019 (Tarnów)
1 RĘBISZ Patrycja 04 MKS-SMS Victoria Racibórz 6:33.51
2 NAGIĘĆ Nikola 05 TS Wieliczanka Wieliczka 6:34.75
3 SOT Aleksandra 04 UKS Olimp Kozienice 6:38.33
   
Mały Memoriał 2020 (Słupsk)
1 GALIŃSKA Eliza 06 UKS Filipides Teresin 6:23.03
2 WAL Olga 06 LKS Stal Mielec 6:35.17
3 DUBAN Aleksandra 05 OKS Skra Warszawa 6:35.79
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.9155731 s. | Mem: 1.25 megabytes