PZLA Mistrzostwa Polski U16. Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego
KARPACZ, 25-26 września 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-09-25 18:17:01
K2000m 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 300 600 1000 2000 80p 300p 1000prz 3000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100PK 300 600 1000 2000 110p 300p 1000prz 5000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-09-25
DZIEŃ 2
2021-09-26
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


 
 Bieg 1  Bieg 2  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2021-09-25 18:17:01
2000 m K - Bieg 1 Planowany START: 2021-09-25 17:35 WYSTARTOWANO: 17:36:39 DEKORACJA 18:24
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 15 609 KULIK Kaja 2007-08-13 SKLA Sopot (PM) 6:24.54 1
2 14 389 GALIŃSKA Eliza 2006-07-25 UKS Filipides Teresin (MZ) 6:26.68 SB 2
3 8 299 WIERNICKA Zuzanna 2006-10-21 RKS Łódź (LD) 6:39.06 PB 3
4 13 343 ŁADA Anna 2006-04-21 KS Czempion Warszawa (MZ) 6:45.11 PB 4
5 10 416 KAROLAK Amelia 2007-06-25 UKS Technik Radom (MZ) 6:47.89 PB 5
6 12 789 MACHURA Julia 2006-05-27 OŚ AZS Poznań (WP) 6:49.15 6
7 11 749 STEMPNIAK Zofia 2006-07-21 KS Energetyk Poznań (WP) 7:00.73 7
8 7 649 LACHOWSKA Aurelia 2007-10-09 KS Sprint Bielsko-Biała (SL) 7:04.70 8
9 1 645 WRZOSOWSKA Klaudia 2006-05-20 CKS Budowlani Częstochowa (SL) 7:05.36 PB 9
10 9 734 PORWOLIK Oliwia 2007-06-11 UKS Trójka Mikołów (SL) 7:05.41 11
11 2 907 FOLTYNIEWICZ Hanna 2006-04-27 MKP Szczecinek (ZP) 7:12.20 16
12 6 108 KORYTOWSKA Olga 2006-01-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 7:13.13 18
13 5 823 ZAREMBA Zuzanna 2007-09-27 UKS Jedynka Gostyń (WP) 7:19.22 20
14 3 260 SOBOLEWSKA Aleksandra 2006-03-23 LKS Zuza Running Team Opoczno (LD) 7:20.38 23
15 4 725 TYMAN Karolina 2006-04-12 UKS Diament Godów (SL) 7:30.75 25
Mały Memoriał 2019 (Tarnów)
1 RĘBISZ Patrycja 04 MKS-SMS Victoria Racibórz 6:33.51
2 NAGIĘĆ Nikola 05 TS Wieliczanka Wieliczka 6:34.75
3 SOT Aleksandra 04 UKS Olimp Kozienice 6:38.33
   
Mały Memoriał 2020 (Słupsk)
1 GALIŃSKA Eliza 06 UKS Filipides Teresin 6:23.03
2 WAL Olga 06 LKS Stal Mielec 6:35.17
3 DUBAN Aleksandra 05 OKS Skra Warszawa 6:35.79
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.017354 s. | Mem: 768 kilobytes