PZLA Mistrzostwa Polski U16. Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego
LUBLIN, 24-25 września 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-09-25 16:03:09
K100m 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 300 600 1000 2000 80p 300p 1000prz 3000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100PK 300 600 1000 2000 110p 300p 1000prz 5000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2022-09-24
DZIEŃ 2
2022-09-25
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


11:00  100 m K (PK)  [s]
11:15  Tyczka M 
11:25  100 m M (PK)  [s]
11:25  Młot K 
11:45  Kula M 
11:50  300 m ppł K  [s]
12:20  300 m ppł M  [s]
13:00  100 m K  [el]
13:25  Dysk K 
14:00  Ceremonia otwarcia 
14:15  100 m K  [F B]
14:18  Wieloskok M 
14:20  100 m K  [F A]
14:30  100 m M  [el]
15:10  600 m K  [s]
15:35  600 m M  [s]
16:05  100 m M  [F B]
16:10  100 m M  [F A]
16:15  Wzwyż M 
16:20  1000 m prz. K  [s]
16:25  Oszczep M 
16:35  W dal K 
16:40  1000 m prz. M  [s]
17:00  2000 m K  [s]
17:20  2000 m M  [s]
17:50  4x100 m M  [s]
18:18  4x100 m K  [s]
REKORDY
RP (U16) 11.97 SWOBODA Ewa UKS Czwórka Żory Chorzów 2011-09-24
RP (U16) 11.97 WOŹNIAK Maja LKS Vectra Włocławek Karpacz 2021-09-25
Kwalifikacje: 1 z każdego biegu (Q) + 11 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  elim 4  elim 5  Finał A  Finał B  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2022-09-24 18:45:05
100 m K - elim 1 Planowany START: 2022-09-24 13:00 WYSTARTOWANO: 13:01:17
-0.9 m/s   PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 5 719 BISKUP Wiktoria 08-10-22 KS Sprint Bielsko-Biała (SL) 12.44 (435) Q 2
2 3 682 GRABOWSKA Julia 08-10-09 MMKS Gdańsk (PM) 12.74 qB 11
3 7 694 ŻYLLA Julia 08-03-05 UKS Jedynka Reda (PM) 12.85 PB 17
4 4 81 ZBIELSKA Maja 07-02-21 BKS Bydgoszcz (KP) 12.91 19
5 8 961 TOMCZYK Natalia 08-04-22 LKS Korab Olecko (WN) 13.28 30
6 6 542 TITTINGER Maja 07-11-07 CWKS Resovia Rzeszów (PK) 13.36 31
7 2 229 KALIŃSKA Weronika 07-08-07 LKS Omega Kleszczów (LD) 13.58 (578) 38
1 707 KUPCZAK Olga 08-02-29 CKS Budowlani Częstochowa (SL) DNS
Mały Memoriał 2020 (Słupsk)
1 SEŃ Martyna 05 KS Agros Zamość 12.13
2 GUT Oliwia 05 KKS Victoria Stalowa Wola 12.18
3 KANICKA Inga 05 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 12.54
   
Mały Memoriał 2021 (Karpacz)
1 WOŹNIAK Maja 07 LKS Vectra Włocławek 12.15
2 KASPRZAK Oliwia 07 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 12.34
3 CHROSTEK Klaudia 06 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 12.49
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.082823 s. | Mem: 1.25 megabytes