PZLA Mistrzostwa Polski U16. Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego
LUBLIN, 24-25 września 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-09-25 10:32:57
K1000pm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 300 600 1000 2000 80p 300p 1000prz 3000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100PK 300 600 1000 2000 110p 300p 1000prz 5000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2022-09-24
DZIEŃ 2
2022-09-25
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY
RP (U16) 3:03.05 KONERA Wiktoria UKS Czapla Białe Błota Włocławek 2020-08-20
RP (U16) 3:02.56* PAJĘCKA Lena WLKS Wrocław Gliwice 2022-06-11
 
 Bieg 1  Bieg 2  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2022-09-25 10:32:57
1000 m prz. K - Bieg 1 Planowany START: 2022-09-24 16:20 WYSTARTOWANO: 16:20:08
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 12 742 THAMM Michalina 07-04-18 MKS-MOS Katowice (SL) 3:08.23 1
2 10 907 TYCZYŃSKA Amelia 07-02-21 UKS Achilles Leszno (WP) 3:11.01 2
3 11 124 KUNICKA Weronika 07-05-29 LUKS Start Nakło (KP) 3:11.66 3
4 9 842 WRÓBLEWSKA Patrycja 08-05-29 KS Energetyk Poznań (WP) 3:13.05 4
5 7 521 JAWORSKA Oliwia 07-03-03 MULKS Juvenia Głuchołazy (OP) 3:13.08 PB 5
6 8 870 PIOTROWSKA Klaudia 08-02-28 MUKS Szok Bojanowo (WP) 3:14.60 6
7 2 669 KIEDROWICZ Nadia 08-04-01 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA (PM) 3:20.65 PB 7
8 4 704 CENDROWSKA Martyna 07-02-13 CKS Budowlani Częstochowa (SL) 3:22.03 9
9 3 975 ORZOŁEK Maria 07-09-23 UKS Flop Wilkasy (WN) 3:22.34 10
10 6 748 MALINA Otylia 08-08-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec (SL) 3:23.57 11
11 1 712 CYGANEK Marta 07-02-08 GKS Piast Gliwice (SL) 3:32.70 (700) 19
11 5 840 GOLIŃSKA Gabriela 07-10-08 KS Energetyk Poznań (WP) 3:32.70 (700) 19
Mały Memoriał 2020 (Słupsk)
1 KONERA Wiktoria 05 UKS Czapla Białe Błota 3:11.93
2 KSIĄŻEK Daria 05 AML Słupsk 3:15.32
3 ZIÓŁKOWSKA Maja 06 LUKS Podium Kup 3:16.15
   
Mały Memoriał 2021 (Karpacz)
1 PAJĘCKA Lena 07 WLKS Wrocław 3:11.47
2 THAMM Michalina 07 MKS-MOS Katowice 3:11.81
3 KUNICKA Weronika 07 LUKS Start Nakło 3:13.10
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.042557 s. | Mem: 1.25 megabytes