PZLA Mistrzostwa Polski U16. Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego
KARPACZ, 25-26 września 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-09-26 16:16:06
K1000m 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 300 600 1000 2000 80p 300p 1000prz 3000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100PK 300 600 1000 2000 110p 300p 1000prz 5000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-09-25
DZIEŃ 2
2021-09-26
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


09:30  5000 m chód M  [s]
10:15  3000 m chód K  [s]
10:20  Oszczep K 
10:40  Wieloskok K 
10:55  80 m pł K  [el]
11:30  110 m ppł M  [el]
12:14  80 m pł K  [F B]
12:19  80 m pł K  [F A]
12:22  Tyczka K 
12:27  Dysk M 
12:45  Kula K 
12:48  110 m ppł M  [F B]
12:55  110 m ppł M  [F A]
13:05  300 m K  [s]
13:14  Wzwyż K 
13:39  W dal M 
13:40  300 m M  [s]
14:15  Młot M 
14:20  1000 m K  [s]
14:45  1000 m M  [s]
15:10  4x100 m K  [s]
16:00  4x100 m M  [s]
REKORDY
RP (U16) 2:51.25 ŁACHOWSKA Natalia MKS-MOSM Bytom Sosnowiec 2016-10-01
RP (U16) 2:51.05* WAL Martyna LKS Stal Mielec Stalowa Wola 2021-05-08
 
 Bieg 1  Bieg 2  Bieg 3  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2021-09-26 16:16:06
1000 m K - Bieg 1 Planowany START: 2021-09-26 14:20 WYSTARTOWANO: 14:27:15 DEKORACJA 15:12
  PhotoFinish
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 12 519
WAL Martyna 2006-12-19 LKS Stal Mielec (PK) 2:48.69 PB RP U16 1
2 10 737
BEŁCZEW Oliwia 2006-04-09 KKL Kielce (SK) 2:58.83 PB 2
3 7 370
WASIELEWSKA Roksana 2007-05-10 OKS Skra Warszawa (MZ) 3:00.43 PB 3
4 11 891
OWCZARUK Hanna 2007-08-16 AL Międzyzdroje (ZP) 3:01.87 4
5 9 758
MUCHA Natasza 2007-07-02 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 3:01.89 PB 5
6 8 357
BOJARSKA Jagoda 2006-04-05 LKS Maków Mazowiecki (MZ) 3:08.33 6
7 4 164
LEŚNIEWSKA Wiktoria 2006-12-06 MUKL Brodnica (KP) 3:09.07 7
8 6 329
PIĄTKOWSKA Oliwia 2006-06-07 AZS-AWF Warszawa (MZ) 3:09.35 9
9 3 573
KRYSIAK Wiktoria 2006-10-02 KKL Rodło Kwidzyn (PM) 3:13.30 14
10 1 434
ZAJĄC Barbara 2006-08-21 KS AZS AWF Kraków (MA) 3:15.22 16
11 5 786
ROSIN Zofia 2007-04-07 OKL Oborniki (WP) 3:17.88 22
12 2 375
RĘKAWIECKA Roksana 2006-05-09 PTT Delta Płock (MZ) 3:18.76 24
Mały Memoriał 2019 (Tarnów)
1 GRUCHAŁA Julia 04 Akademia Biegowa Kartuzy 2:56.80
2 STRZEŻYSZ Małgorzata 04 AZS-AWF Warszawa 2:57.64
3 RĘBACZ Paulina 04 KS Żeglina Sieradz 2:59.07
   
Mały Memoriał 2020 (Słupsk)
1 WAL Martyna 06 LKS Stal Mielec 2:54.80
2 DOMŻALSKA Daria 05 RKS Rumia 2:58.61
3 LOCKER Demi 05 UKS Chromik Mysłowice 2:58.63
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.7356651 s. | Mem: 1.25 megabytes