PZLA Mistrzostwa Polski U16. Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego
KARPACZ, 25-26 września 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-09-25 18:17:01
M600m 1 1 1
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 300 600 1000 2000 80p 300p 1000prz 3000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100PK 300 600 1000 2000 110p 300p 1000prz 5000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-09-25
DZIEŃ 2
2021-09-26
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


11:27  Oszczep M 
11:30  100 m K  [el]
11:39  Wieloskok M 
12:03  100 m M  [el]
12:15  Kula M 
12:35  100 m K (PK)  [s]
13:10  100 m M (PK)  [s]
13:30  Ceremonia otwarcia 
13:45  Młot K 
13:50  Tyczka M 
14:10  100 m K  [F B]
14:17  100 m K  [F A]
14:25  100 m M  [F B]
14:30  100 m M  [F A]
14:42  600 m K  [s]
15:15  600 m M  [s]
15:30  Wzwyż M 
15:50  300 m ppł K  [s]
16:03  Dysk K 
16:25  300 m ppł M  [s]
16:33  W dal K 
17:00  1000 m prz. K  [s]
17:18  1000 m prz. M  [s]
17:35  2000 m K  [s]
17:55  2000 m M  [s]
REKORDY
RP (U16) 1:22.02 RÓŻNICKI Krzysztof GKS Cartusia Kartuzy Bełchatów 2018-09-22
 
 Bieg 1  Bieg 2  Bieg 3  Bieg 4  Bieg 5  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2021-09-25 18:17:01
600 m M Planowany START: 2021-09-25 15:15 WYSTARTOWANO: 15:15:04 DEKORACJA 16:52
  PhotoFinish
msc tor seria nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 3 1 608
KUBACKI Antoni 2006-04-15 SKLA Sopot (PM) 1:23.14 PB 1
2 4 1 42
SZARAPO Jakub 2006-02-13 MKS MOS Wrocław (DS) 1:24.66 PB 2
3 2 1 794
KAMIŃSKI Oliwer 2006-01-15 PLKS Gwda Piła (WP) 1:25.10 PB 3
4 6 1 507
GRYKAŁOWSKI Marek 2006-01-25 KKS Victoria Stalowa Wola (PK) 1:25.30 PB 4
5 5 1 708
GIEDŹ Michał 2006-04-10 TL Pogoń Ruda Śląska (SL) 1:25.69 PB 5
6 8 1 321
ŁACIAK Antoni 2006-01-29 AKL Ursynów Warszawa (MZ) 1:26.01 PB 6
1 5 2 268
DZIADKOWIEC Jonatan 2006-08-16 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) 1:26.61 PB 7
7 7 1 647
CZERNEL Olivier 2006-06-27 GKS Piast Gliwice (SL) 1:27.02 PB 8
2 7 2 270
JABŁOŃSKI Hubert 2006-06-16 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) 1:27.92 PB 9
3 4 2 685
NEUMANN Borys 2006-04-02 MKS-MOSM Bytom (SL) 1:28.43 PB 10
4 3 2 677
ROTER Dawid 2006-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec (SL) 1:28.56 11
5 6 2 195
GĘBICKI Jakub 2006-02-01 MKS Agros Chełm (LU) 1:28.79 PB 12
1 3 3 313
KĘDZIERSKI Maciej 2006-06-22 UKS Lisy Zgierz (LD) 1:29.24 PB 13
6 2 2 939
PECYNA Dawid 2007-03-19 OSiR Wyspiarz Świnoujście (ZP) 1:29.50 14
1 5 4 741
MARKOWSKI Wiktor 2007-05-04 KKL Kielce (SK) 1:29.78 PB 15
7 1 2 690
FRAŃCZUK Przemysław 2006-01-11 MKS-SMS Victoria Racibórz (SL) 1:30.15 16
2 1 3 246
ZDZYNIECKI Kacper 2007-01-22 WKS Sobieski Omega Systems Żagań (LB) 1:30.22 PB 17
3 4 3 81
KŁECZEK Hubert 2006-01-20 WKS Oleśniczanka Oleśnica (DS) 1:30.45 SB 18
4 7 3 150
KWAPICH Dorian 2006-06-19 LUKS Start Nakło (KP) 1:30.48 PB 19
5 2 3 871
LINDORF Adrian 2006-06-17 LUKS Orneta (WN) 1:30.74 PB 20
6 5 3 132
CZMARA Wiktor 2006-04-12 LKS Vectra Włocławek (KP) 1:30.77 21
2 6 4 118
TOMALCZYK Michał 2007-05-16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 1:31.06 PB 22
7 6 3 830
ARNDT Marek 2006-06-05 UKS Przełaj Żerków (WP) 1:31.08 23
3 7 4 746
TAŁAJ Kuba 2007-11-08 UKS Żaczek Połaniec (SK) 1:31.50 PB 24
1 6 5 276
SMYKA Jakub 2006-03-15 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) 1:31.97 PB 25
4 3 4 882
MALINOWSKI Adrian 2007-01-23 UKS Atos Woźnice (WN) 1:32.01 26
5 1 4 324
ŁUCZYK Jakub 2006-10-21 AP Marcovia Marki (MZ) 1:32.39 27
2 1 5 75
STANKIEWICZ Filip 2006-11-11 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław (DS) 1:32.64 PB 28
6 2 4 398
WRÓBLEWSKI Paweł 2007-07-13 UKS Herkules Sulejówek (MZ) 1:32.93 29
3 3 5 514
BOSAK Michał 2007-01-26 KML Lubaczów (PK) 1:33.13 30
4 4 5 896
MADEJ Mateusz 2006-04-15 KL Bałtyk Koszalin (ZP) 1:33.42 31
7 4 4 352
PIEKARSKI Filip 2007-08-24 KS Lider Grodzisk Mazowiecki (MZ) 1:33.86 32
5 7 5 582
HELAND Grzegorz 2006-10-02 KL Lechia Gdańsk (PM) 1:36.70 PB 33
6 2 5 322
MOTYK Radosław 2006-08-15 AKL Ursynów Warszawa (MZ) 1:38.35 34
1 1 604
GOWIŃSKI Antoni 2006-03-04 RKS Rumia (PM) DNF
5 5 40
STOPA Gabriel 2006-11-07 MKS MOS Wrocław (DS) DQ TR 17.5
Mały Memoriał 2019 (Tarnów)
1 GRABSKI Jakub 04 MKLA Łęczyca 1:26.51
1 KITLIŃSKI Bartosz 04 AZS UMCS Lublin 1:25.92
2 HAWEŁKO Igor 04 GKS Olimpia Grudziądz 1:26.03
   
Mały Memoriał 2020 (Słupsk)
1 KIJEWSKI Michał 05 UKS Sokół Węgorzewo 1:25.85
2 KLONOWSKI Andrzej 05 KS Lider Grodzisk Mazowiecki 1:25.98
3 CHOJNOWSKI Antoni 05 SKLA Sopot 1:26.13
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.52161 s. | Mem: 1.25 megabytes