PZLA Mistrzostwa Polski U16. Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego
KARPACZ, 25-26 września 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-09-25 18:17:01
K600m 1 1 2
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 300 600 1000 2000 80p 300p 1000prz 3000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100PK 300 600 1000 2000 110p 300p 1000prz 5000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-09-25
DZIEŃ 2
2021-09-26
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY
RP (U16) 1:31.50 PSKIT Małgorzata START Łódź Łódź 1990-05-05
 
 Bieg 1  Bieg 2  Bieg 3  Bieg 4  Bieg 5  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2021-09-25 18:17:01
600 m K Planowany START: 2021-09-25 14:42 WYSTARTOWANO: 14:42:23 DEKORACJA 16:18
  PhotoFinish
msc tor seria nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 3 1 748
NOWAK ŁAŻEWSKA Dorota 2007-12-18 KS Energetyk Poznań (WP) 1:31.61 PB 1
2 4 1 520
WAL Olga 2006-12-19 LKS Stal Mielec (PK) 1:32.16 2
3 5 1 679
BOCHENEK Jagoda 2006-05-27 MKS-MOSM Bytom (SL) 1:34.80 PB 3
4 2 1 506
BUTRYN Kornelia 2006-09-14 KKS Victoria Stalowa Wola (PK) 1:36.66 SB 4
5 1 1 510
MACHAJ Blanka 2007-10-11 KKS Victoria Stalowa Wola (PK) 1:39.44 5
6 7 1 330
ŁUKOWSKA Zuzanna 2007-10-21 Ducla Academy Warszawa (MZ) 1:39.78 7
7 8 1 529
BŁASZCZAK Julia 2006-03-06 UKS Tempo 5 Przemyśl (PK) 1:39.84 8
6 1 781
SZŁAPKA Faustyna 2007-03-19 MKS-MOS Śrem (WP) DQ TR 17.5

1 3 2 567
KACZKOWSKA Martyna 2006-09-24 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 1:39.73 6
2 2 2 533
ROKITOWSKA Gabriela 2007-08-02 UKS Tempo 5 Przemyśl (PK) 1:40.64 12
3 1 2 787
STAŚKIEWICZ Zofia 2007-04-17 OKL Oborniki (WP) 1:41.47 13
4 4 2 855
JELENIEWICZ Nikola 2007-04-17 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 1:42.54 19
5 5 2 29
SZYMSKA Julia 2006-03-21 MKS Bolesłavia Bolesławiec (DS) 1:43.19 21
6 7 2 282
MODELEWSKA Julia 2007-05-10 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka (LD) 1:43.79 22
7 6 2 508
GRZYBOWSKA Gabriela 2006-04-10 KKS Victoria Stalowa Wola (PK) 1:44.07 23

1 6 3 607
KRÓLAK Marta 2006-11-23 SKLA Sopot (PM) 1:39.86 PB 9
2 1 3 103
GROCHECKA Karolina 2007-08-22 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 1:40.47 PB 10
3 2 3 692
GWIAZDA Gabriela 2007-04-03 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza (SL) 1:40.58 PB 11
4 5 3 358
CHMIELEWSKA Kaja 2006-02-16 Mazovia ProActiv Ciechanów (MZ) 1:41.55 15
5 4 3 347
STĘPKOWSKA Matylda 2006-02-21 KS Czempion Warszawa (MZ) 1:41.62 16
6 3 3 687
WYSYPOŁ Karolina 2007-06-24 MKS-MOSM Bytom (SL) 1:42.26 17
7 7 3 858
SMOLICZ Pola 2007-06-26 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 1:42.30 18

1 3 4 594
KOZŁOWSKA Dominika 2006-07-02 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz (PM) 1:41.52 PB 14
2 2 4 501
ALBRYCHT Emilia 2007-08-22 KB Krościenko Wyżne (PK) 1:42.82 PB 20
3 1 4 346
SIMON Zofia 2006-08-23 KS Czempion Warszawa (MZ) 1:45.03 24
4 5 4 63
BOROWSKA Kinga 2006-03-15 SSMKS Parasol Wrocław (DS) 1:46.47 27
5 4 4 614
ROGUSKA Lena 2007-12-25 SKLA Sopot (PM) 1:48.00 30
6 6 4 233
NOWACKA Laura 2007-05-28 MLKS Agros Żary (LB) 1:50.01 31

1 6 5 84
WRZESIAK Natalia 2007-05-27 WKS Oleśniczanka Oleśnica (DS) 1:45.38 PB 25
2 1 5 441
ŁOZIŃSKA Małgorzata 2006-10-25 MKS Tempo Kęty (MA) 1:45.89 PB 26
3 5 5 94
WÓJCIK Bianka 2006-11-04 BKS Bydgoszcz (KP) 1:46.63 28
4 4 5 271
JAKUBOWSKA Magdalena 2006-07-15 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) 1:47.13 29
5 3 5 202
LISOWSKA Weronika 2006-07-22 MKS Żak Biała Podlaska (LU) 1:50.98 32
6 2 5 874
TROCHIMCZUK Milena 2007-06-16 MKS Truso Elbląg (WN) 1:52.82 33
Mały Memoriał 2019 (Tarnów)
1 SUCHOWOLAK Lena 05 UKS Filipides Teresin 1:35.43
2 KRAWCZYŃSKA Martyna 04 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 1:35.86
3 THAMM Milena 05 MKS-MOS Katowice 1:36.15
   
Mały Memoriał 2020 (Słupsk)
1 SUCHOWOLAK Lena 05 UKS Filipides Teresin 1:34.22
2 KAROLCZUK Martyna 05 LUKS Boguszyce 1:34.84
3 THAMM Milena 05 MKS-MOS Katowice 1:35.47
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 1.8840389 s. | Mem: 1.25 megabytes