PZLA Mistrzostwa Polski U16. Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego
LUBLIN, 24-25 września 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-09-24 18:43:20
Mwm 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 300 600 1000 2000 80p 300p 1000prz 3000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100PK 300 600 1000 2000 110p 300p 1000prz 5000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2022-09-24
DZIEŃ 2
2022-09-25
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


11:00  100 m K (PK)  [s]
11:15  Tyczka M 
11:25  100 m M (PK)  [s]
11:25  Młot K 
11:45  Kula M 
11:50  300 m ppł K  [s]
12:20  300 m ppł M  [s]
13:00  100 m K  [el]
13:25  Dysk K 
14:00  Ceremonia otwarcia 
14:15  100 m K  [F B]
14:18  Wieloskok M 
14:20  100 m K  [F A]
14:30  100 m M  [el]
15:10  600 m K  [s]
15:35  600 m M  [s]
16:05  100 m M  [F B]
16:10  100 m M  [F A]
16:15  Wzwyż M 
16:20  1000 m prz. K  [s]
16:25  Oszczep M 
16:35  W dal K 
16:40  1000 m prz. M  [s]
17:00  2000 m K  [s]
17:20  2000 m M  [s]
17:50  4x100 m M  [s]
18:18  4x100 m K  [s]
REKORDY
RP (U16) 2.06 BEDNAREK Sylwester RKS Łódź Świecie 2004-09-26
 

Data aktualizacji: 2022-09-24 18:43:20
Wzwyż M Planowany START: 2022-09-24 16:15 ZAKOŃCZENIE: 18:20:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub 1.60 1.65 1.70 1.74 1.78 1.81 1.84 1.86 1.91 1.95 wynik inf
1 10 237 BOCZKOWSKI Michał 07-07-31 MKLA Łęczyca (LD) - - - o xo xo o xo o xx 1.91 PB
2 4 209 OSIŃSKI Dominik 07-01-22 ZLKL Zielona Góra (LB) - o o o o o o xxx 1.84
3 17 147 MIELNICZUK Jan 07-06-24 AZS UMCS Lublin (LU) - - - o o xxo xxx 1.81
4 5 929 JĄDER Wiktor 07-07-24 UMKS Iskra Wolsztyn (WP) - o o o o xxx 1.78
5 3 926 BECELA Piotr 07-06-02 UMKS Iskra Wolsztyn (WP) o xo o o xxx 1.74
6 15 257 ZDRAJKOWSKI Dominik 08-03-11 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) xo o o xo xxx 1.74 PB
7 19 1009 BARTOSZEWICZ Hubert 07-01-17 MKS Kusy Szczecin (ZP) o xo o xxo x r 1.74
8 2 692 GDANIETZ Szymon 07-09-17 UKS Jedynka Reda (PM) o o o xxx 1.70
8 8 1020 GRALAK Franciszek 08-08-11 OSiR Wyspiarz Świnoujście (ZP) - o o xxx 1.70
8 11 292 KOWALSKI Hubert 07-06-12 UKS Dziewiątka Kutno (LD) o o o xxx 1.70 PB
11 9 999 KUSZKO Jakub 07-11-14 MKL Szczecin (ZP) o xo o xxx 1.70
11 21 514 HARZ Tomasz 07-04-01 MMKS Kędzierzyn Koźle (OP) o xo o xxx 1.70
13 1 920 KUŚMIEREK Damian 07-10-31 UKS Skoczek Władysławów (WP) o o xxx 1.65
13 16 588 IGNATOWSKI Wiktor 07-03-11 UKS Tempo 5 Przemyśl (PK) o o xxx 1.65
15 20 555 SZWEDO Patryk 07-02-08 KKL Stal Stalowa Wola (PK) o xo xxx 1.65 YC
16 6 365 PIÓRKOWSKI Jakub 08-06-29 MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka (MZ) o xxo xxx 1.65
16 13 282 KOPER Piotr 07-05-10 UKS Błyskawica Domaniewice (LD) o xxo xxx 1.65
18 14 559 ZIARNO Bartłomiej 07-12-09 KKL Stal Stalowa Wola (PK) xo xxo xxx 1.65 YC
19 7 661 WIŚNIEWSKI Nikodem 08-01-29 LKS Zantyr Sztum (PM) xxo xxx 1.60
18 1006 BIELIŃSKI Mateusz 07-03-14 MKS Junior Złocieniec (ZP) xxx NM
12 372 ZIELIŃSKI Wiktor 08-06-10 MKS Pułtusk (MZ) DNS
Mały Memoriał 2020 (Słupsk)
1 WALECKI Jakub 05 WLKS Nowe Iganie 1.93
2 KRASOWSKI Jakub 05 MKL Sparta Stalowa Wola 1.91
3 MAŁEK Kewin 05 AML Słupsk 1.88
   
Mały Memoriał 2021 (Karpacz)
1 ANTOSIAK Sebastian 06 MKLA Łęczyca 1.91
2 KOROWAJCZYK Jakub 07 MKS Święc Sławno 1.87
3 BOCZKOWSKI Michał 07 MKLA Łęczyca 1.84
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.1038921 s. | Mem: 1.25 megabytes