PZLA Mistrzostwa Polski U16. Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego
KARPACZ, 25-26 września 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-09-26 10:26:52
Mwiel 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 300 600 1000 2000 80p 300p 1000prz 3000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100PK 300 600 1000 2000 110p 300p 1000prz 5000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-09-25
DZIEŃ 2
2021-09-26
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY
RP (U16) 12.84 MAŁEK Kewin AML Słupsk Słupsk 2020-09-26
RP (U16) 12.91* ANTOSIAK Sebastian MKLA Łęczyca Łódź 2021-09-11
 

Data aktualizacji: 2021-09-26 10:26:52
Wieloskok M Planowany START: 2021-09-25 11:39 ZAKOŃCZENIE: 13:12:00 DEKORACJA 13:40
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf
1 20 261 ANTOSIAK Sebastian 2006-07-12 MKLA Łęczyca (LD) x
+0.4
12.49
+0.3
x
+0.8
13.00
-0.1
12.87
-0.2
12.86
+0.2
13.00
-0.1
PB RP U16
2 11 753 JAŃCZAK Szymon 2006-07-07 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 12.32
+0.7
12.54
+0.6
12.52
+1.1
12.73
+0.2
x
-0.2
x
+0.4
12.73
+0.2
PB
3 5 759 OPIELEWICZ Bartosz 2006-01-30 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 12.13
+0.7
11.85
-0.2
12.45
+0.6
12.01
+0.2
12.07
-0.8
12.68
+0.3
12.68
+0.3
PB
4 17 699 MAJEWSKI Dominik 2007-02-03 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka (SL) 12.42
-1.0
12.31
-1.3
12.32
-0.8
12.01
+0.5
12.48
+0.4
12.43
+0.3
12.48
+0.4
PB
5 2 898 CHOMICZ Marcel 2006-02-07 KMKL Sztorm Kołobrzeg (ZP) 12.31
+0.8
12.23
-1.8
x
+1.9
11.64
+0.7
x
+0.2
x
-0.7
12.31
+0.8
6 4 3 LEWANDOWSKI Jonasz 2006-12-28 KL Ziemia Kłodzka (DS) x
+0.6
12.29
+0.4
x
+0.0
11.99
-0.1
12.16
+0.2
11.96
-1.3
12.29
+0.4
PB
7 7 612 PLESZCZYŃSKI Przemysław 2006-01-04 SKLA Sopot (PM) 11.38
-0.8
12.21
-1.0
11.52
-1.0
11.62
-0.1
12.19
+0.2
11.81
-0.6
12.21
-1.0
8 8 18 KAŁWA Adam 2006-07-14 MKL 12 Jelenia Góra (DS) 10.36
-0.1
11.72
+0.7
12.06
-0.1
11.55
-0.7
11.58
+0.9
11.68
-0.3
12.06
-0.1
PB
9 1 344 MARCZAK Mateusz 2006-11-09 KS Czempion Warszawa (MZ) 12.02
-0.1
11.54
+0.2
12.01
+0.7



12.02
-0.1
PB
10 10 181 PRUŚ Jakub 2006-06-20 AZS UMCS Lublin (LU) 11.46
-0.6
11.53
+1.2
11.98
+0.3



11.98
+0.3
11 15 429 RAŚ Stanisław 2006-06-17 KS AZS AWF Kraków (MA) 11.94
-0.2
11.81
+0.2
11.72
-0.3



11.94
-0.2
12 9 797 SZPAKOWICZ Franciszek 2006-01-05 PLKS Gwda Piła (WP) 11.53
-1.6
11.70
+0.5
11.87
+0.7



11.87
+0.7
13 6 903 WOŹNIAK Michał 2006-08-16 KMKL Sztorm Kołobrzeg (ZP) x
+1.1
11.65
-0.9
11.69
+0.4



11.69
+0.4
PB
14 16 206 BASAK Jakub 2006-02-14 TS Start Lublin (LU) 11.34
+1.3
x
+0.1
11.68
+0.2



11.68
+0.2
15 19 566 WZIĄTEK Szymon 2007-03-26 AML Słupsk (PM) 11.38
-0.9
11.45
-0.7
11.60
+0.2



11.60
+0.2
16 13 207 WÓJTOWICZ Ignacy 2006-08-09 TS Start Lublin (LU) 11.55
+0.1
11.49
+1.6
x
+0.4



11.55
+0.1
17 12 488 DUK Aleksander 2006-01-24 UKS Komar Strzelce Opolskie (OP) x
-0.9
x
+0.6
11.55
+1.5



11.55
+1.5
18 18 17 BIAŁACHOWSKI Paweł 2006-05-25 MKL 12 Jelenia Góra (DS) 11.15
-0.7
11.53
-0.8
10.91
+0.5



11.53
-0.8
19 3 476 HARZ Tomasz 2007-04-01 MMKS Kędzierzyn Koźle (OP) 11.35
+1.1
10.91
-1.1
11.25
+1.2



11.35
+1.1
20 14 592 LEWANDOWSKI Oskar 2006-01-25 LKS Zantyr Sztum (PM) 10.27
-0.1
10.44
+1.4
10.83
+0.6



10.83
+0.6
   
Mały Memoriał 2020 (Słupsk)
1 MAŁEK Kewin 05 AML Słupsk 12.84
2 KAMIŃSKI Daniel 05 LKS Stal Mielec 12.57
3 MISTEREK Mateusz 05 MOSM Tychy 12.51
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.0169702 s. | Mem: 768 kilobytes