PZLA Mistrzostwa Polski U16. Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego
LUBLIN, 24-25 września 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-09-26 09:48:29
Mwdm 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 300 600 1000 2000 80p 300p 1000prz 3000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100PK 300 600 1000 2000 110p 300p 1000prz 5000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2022-09-24
DZIEŃ 2
2022-09-25
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


10:00  5000 m chód M  [s]
10:30  Młot M 
10:40  Tyczka K 
10:45  3000 m chód K  [s]
11:50  80 m ppł K  [el]
11:53  W dal M 
12:00  Kula K 
12:45  Dysk M 
13:01  80 m ppł K  [F B]
13:07  80 m ppł K  [F A]
13:20  110 m ppł M  [el]
13:57  1000 m K  [s]
14:03  Wieloskok K 
14:30  110 m ppł M  [F B]
14:36  110 m ppł M  [F A]
14:50  Wzwyż K 
14:50  Oszczep K 
14:53  1000 m M  [s]
15:10  300 m M  [s]
15:40  300 m K  [s]
REKORDY
RP (U16) 7.06 JAŚCZAK Jacek SPOŁEM Łódź Spała 1976-09-12
 

Data aktualizacji: 2022-09-26 09:48:29
W dal M Planowany START: 2022-09-25 11:53 ZAKOŃCZENIE: 13:27:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf
1 19 339 GROCHOWSKI Krzysztof 07-01-10 KS AZS AWF Warszawa (MZ) x
+0.7
6.31
-1.1
x
+0.8
x
-1.5
6.73
-0.8
x
+0.0
6.73
-0.8
SB
2 17 465 TALIK Konrad 07-11-04 MKS Tempo Kęty (MA) 6.56
-1.4
6.26
-0.8
x
+2.3
5.46
-0.4
x
-1.1
x
+0.0
6.56
-1.4
3 5 779 MAJEWSKI Dominik 07-02-03 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka (SL) x
-0.4
x
-0.8
5.98
-1.9
x
-0.1
x
-0.8
6.48
+0.0
6.48
+0.0
PB
4 13 526 MIKUŚKIEWICZ Emilian 07-04-04 NKS Start Namysłów (OP) 6.03
-0.6
6.30
-1.8
6.41
+1.0
6.15
-0.8
-
6.36
+0.3
6.41
+1.0
PB
5 16 86 ZAKOPIEC Jakub 07-09-24 BOSiR Barcin (KP) 4.60
-0.9
5.91
-0.9
6.29
+2.1
6.12
-0.7
6.28
+0.1
6.32
+1.4
6.32
+1.4
6 20 82 ZIELIŃSKI Sambor 07-11-07 BKS Bydgoszcz (KP) 6.22
+1.0
6.16
-1.7
x
+1.1
6.04
-1.7
x
-0.8
6.10
+0.2
6.22
+1.0
7 8 137 GLAZA Mikołaj 07-07-16 UKS Czapla Białe Błota (KP) 6.01
-0.4
5.76
-0.7
5.97
-0.9
5.91
-2.0
5.83
-0.3
x
-0.4
6.01
-0.4
PB
8 15 153 BOĆ Szymon 07-03-18 KS Agros Zamość (LU) 5.37
-1.2
5.56
+0.0
6.01
+1.1
5.78
-1.4
5.67
-0.6
5.85
+0.2
6.01
+1.1
9 10 397 MOSIONEK Jakub 07-03-09 RLTL Optima Radom (MZ) 5.61
+0.1
5.93
-0.7
x
-0.1



5.93
-0.7
10 12 129 ŻYWICA Krystian 08-03-05 MKL Toruń (KP) 5.92
-0.7
5.83
-1.1
x
+1.2



5.92
-0.7
11 14 176 PRZYBYŁA Sebastian 07-01-31 TS Start Lublin (LU) 5.61
-0.1
5.90
-1.2
5.78
+0.4



5.90
-1.2
12 7 738 SZYMOŃSKI Michał 07-03-09 MKS Żywiec (SL) 5.89
-0.3
5.85
-0.3
5.80
-0.9



5.89
-0.3
PB
13 18 852 ŁUCZAK Bartłomiej 07-07-24 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 5.84
-0.5
5.74
-1.0
3.63
+0.0



5.84
-0.5
14 11 974 GÓRALCZYK Kacper 07-03-28 UKS Flop Wilkasy (WN) 5.51
-0.6
5.68
+0.0
x
+0.3



5.68
+0.0
15 6 510 RINKE Łukasz 07-05-23 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle (OP) 5.47
-0.8
5.59
+0.3
5.54
-1.5



5.59
+0.3
16 4 293 KAZIMIERSKI Wiktor 08-01-31 UKS Jedynka Łowicz (LD) 5.52
-0.5
5.55
-0.5
x
-0.3



5.55
-0.5
17 2 837 KOWALSKI Bartosz 07-04-25 UKS Czwórka Ostrowiec Św. (SK) x
+0.0
5.15
-1.5
5.55
-1.1



5.55
-1.1
18 3 1012 ŁOCHNICKI Jakub 07-09-24 MKS Kusy Szczecin (ZP) 5.53
-0.9
5.46
-0.3
x
-1.9



5.53
-0.9
19 1 587 ZDUŃ Hubert 07-12-14 TS Sokół Jasło (PK) 5.47
-0.5
5.18
+0.4
5.36
-1.5



5.47
-0.5
20 9 7 KISIEL Wiktor 07-04-17 KL Ziemia Kłodzka (DS) x
+0.0
5.18
-0.5
5.35
-0.7



5.35
-0.7
Mały Memoriał 2020 (Słupsk)
1 GŁASZCZKA Szymon 05 GKS Wilga Garwolin 6.58
2 KAMIŃSKI Daniel 05 LKS Stal Mielec 6.40
3 BIRECKI Bartłomiej 06 MKS Żywiec 6.29
   
Mały Memoriał 2021 (Karpacz)
1 GROCHOWSKI Krzysztof 07 UKS Sprint 2020 Warszawa 6.77
2 RAŚ Stanisław 06 KS AZS AWF Kraków 6.46
3 KOSMOWSKI Szymon 06 UKS Jedynka Łowicz 6.40
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.0774059 s. | Mem: 1.25 megabytes