PZLA Mistrzostwa Polski U16. Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego
KARPACZ, 25-26 września 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-09-26 16:01:58
Mwdm 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 300 600 1000 2000 80p 300p 1000prz 3000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100PK 300 600 1000 2000 110p 300p 1000prz 5000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-09-25
DZIEŃ 2
2021-09-26
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY
RP (U16) 7.06 JAŚCZAK Jacek SPOŁEM Łódź Spała 1976-09-12
 

Data aktualizacji: 2021-09-26 16:01:58
W dal M Planowany START: 2021-09-26 13:39 ZAKOŃCZENIE: 15:10:00 DEKORACJA 15:44
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf
1 1 411 GROCHOWSKI Krzysztof 2007-01-10 UKS Sprint 2020 Warszawa (MZ) 6.61
-1.1
-
-
6.68
+1.5
x
-1.1
6.77
+0.1
6.77
2 9 429 RAŚ Stanisław 2006-06-17 KS AZS AWF Kraków (MA) 5.92
-1.0
x
-0.7
6.11
-0.2
6.46
+0.2
x
-0.2
5.92
-1.0
6.46
PB
3 17 312 KOSMOWSKI Szymon 2006-04-24 UKS Jedynka Łowicz (LD) 6.39
-1.4
-
-
x
+0.6
6.40
+0.5
4.71
-1.3
6.40
4 3 181 PRUŚ Jakub 2006-06-20 AZS UMCS Lublin (LU) 6.27
-0.4
6.11
-0.2
6.40
-0.8
x
+0.7
6.34
+0.1
6.08
-0.7
6.40
PB
5 16 669 BIRECKI Bartłomiej 2006-02-16 MKS Żywiec (SL) 6.08
-1.5
6.05
-0.1
4.75
-0.9
5.10
-0.1
6.16
-0.3
5.92
-1.1
6.16
6 14 486 MIKUŚKIEWICZ Emilian 2007-04-04 NKS Start Namysłów (OP) 5.63
-0.7
5.76
-1.5
5.97
-1.8
5.94
-0.4
x
+0.4
6.13
-1.1
6.13
PB
7 15 757 ŁUCZAK Bartłomiej 2007-07-24 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) x
+0.1
x
-0.5
6.04
-0.9
5.91
+0.0
6.06
-0.4
x
-1.5
6.06
PB
8 11 753 JAŃCZAK Szymon 2006-07-07 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 5.58
-0.9
5.91
+0.3
r



5.91
9 5 466 WĄSOWICZ Maciej 2006-10-15 WKS Wawel Kraków (MA) 5.89
-0.4
5.68
+0.2
x
+0.3



5.89
10 4 544 CHLUDZIŃSKI Mateusz 2006-04-01 LKS Narew Kurpiewski Łomża (PD) 5.89
-0.4
5.62
-0.1
x
-0.2



5.89
11 2 60 BRZYSKI Borys 2006-05-22 MLKS Sokół Lubin (DS) 5.59
-0.8
x
-0.5
5.79
-0.9



5.79
PB
12 6 90 RONCZEWSKI Mikołaj 2006-10-25 WLKS Wrocław (DS) 5.76
-1.1
x
+0.8
5.71
-1.0



5.76
13 20 206 BASAK Jakub 2006-02-14 TS Start Lublin (LU) x
-0.9
x
-0.9
5.71
-0.7



5.71
14 10 651 SIWIŁO Jakub 2006-08-10 KS Sprint Bielsko-Biała (SL) 5.51
-0.1
5.42
-0.6
5.58
+0.2



5.58
15 18 415 BEDNARCZYK Maciek 2006-02-08 UKS Technik Radom (MZ) 5.52
-0.7
x
-0.4
5.49
-1.3



5.52
16 21 178 GRUSZKA Szymon 2006-02-15 AZS UMCS Lublin (LU) 4.64
-0.1
5.49
-0.7
5.49
-0.4



5.49
17 8 98 ZAKOPIEC Jakub 2007-09-24 BOSiR Barcin (KP) 5.16
-0.8
5.38
-0.1
5.49
-1.0



5.49
18 7 184 BOĆ Szymon 2007-03-18 KS Agros Zamość (LU) 5.38
-1.3
5.02
+0.4
5.19
-1.0



5.38
19 12 3 LEWANDOWSKI Jonasz 2006-12-28 KL Ziemia Kłodzka (DS) x
-1.8
5.30
+0.1
x
+0.7



5.30
20 13 131 BAJRASZEWSKI Tomasz 2006-12-20 LKS Vectra Włocławek (KP) x
-1.5
4.68
-0.1
5.25
-1.3



5.25
19 591 KWIATKOWSKI Nikodem 2006-05-19 LKS Zantyr Sztum (PM)





DNS
Mały Memoriał 2019 (Tarnów)
1 ROBOTNIKOWSKI Jakub 04 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 6.59
2 WIECZOREK Jan 04 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 6.56
3 KOŁODZIEJAK Mikołaj 04 WLKS Nowe Iganie 6.47
   
Mały Memoriał 2020 (Słupsk)
1 GŁASZCZKA Szymon 05 GKS Wilga Garwolin 6.58
2 KAMIŃSKI Daniel 05 LKS Stal Mielec 6.40
3 BIRECKI Bartłomiej 06 MKS Żywiec 6.29
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.017987 s. | Mem: 768 kilobytes