PZLA Mistrzostwa Polski U16. Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego
KARPACZ, 25-26 września 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-09-25 18:15:03
Mtm 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 300 600 1000 2000 80p 300p 1000prz 3000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100PK 300 600 1000 2000 110p 300p 1000prz 5000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-09-25
DZIEŃ 2
2021-09-26
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY
RP (U16) 5.00 GAWENDA Michał OKS Skra Warszawa Białystok 2020-10-10
 

Data aktualizacji: 2021-09-25 18:15:03
Tyczka M Planowany START: 2021-09-25 13:50 ZAKOŃCZENIE: 17:15:00 DEKORACJA 18:17
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub 2.50 2.70 2.90 3.05 3.20 3.35 3.45 3.55 3.65 3.75 3.85 3.90 3.95 4.00 4.05 4.10 4.16 wynik inf punkty
1 10 803 KRUK Nikodem 2006-10-03 SL Olimpia Poznań (WP) - - - - - - o - o o o o o o o o xxx 4.10 PB 6
2 13 805 POŚPIECH Paweł 2006-09-06 SL Olimpia Poznań (WP) - - - - - - - o - o o o xo xo o xxx 4.05 6
3 8 264 DUDKA Filip 2006-08-31 MKLA Łęczyca (LD) - - - - - - - o o o o o xo xo x-- xx 4.00 =PB 6
4 3 173 KURZEWSKI Kacper 2006-08-12 UKS Czapla Białe Błota (KP) - - - - - - - o o xo o x-- xo xx- x 3.95 PB 6
5 16 605 KARASZEWSKI Paweł 2006-01-10 SKLA Sopot (PM) - - - - o o o o xo xxo xxo xx- x 3.85 PB 5
6 2 296 REMBOWSKI Marcel 2007-05-31 RKS Łódź (LD) - - - o o o o xo o xxx 3.65 PB 5
7 15 738 BIAŁOGOŃSKI Karol 2007-05-16 KKL Kielce (SK) - - o o o o xxx 3.35 5
8 4 959 STANISŁAWCZYK Łukasz 2006-04-23 UKS OSoT Szczecin (ZP) - o xxo xo xo o xxx 3.35 5
9 5 247 FILIPOWSKI Szymon 2007-02-28 ZLKL Zielona Góra (LB) - - - xo xxo xo xxx 3.35 4
10 1 266 PAWŁOWSKI Szymon 2006-03-12 MKLA Łęczyca (LD) - - o o o xxx 3.20 4
10 6 262 BARTCZAK Filip 2006-04-13 MKLA Łęczyca (LD) - - o o o xxx 3.20 =PB 4
12 12 386 STRELCZUK Jakub 2007-08-14 SKS Feniks Siedlce (MZ) - o o o xo xxx 3.20 =PB 3.50
12 14 35 BIAŁOBRZEWSKI Kacper 2007-05-14 MKS MOS Wrocław (DS) - - - o xo xxx 3.20 3.50
14 17 667 BANAŚ Xavier 2006-09-14 MKS Ustroń (SL) - - o xo xxx 3.05 PB 3
14 18 931 NOWICKI Wiktor 2006-11-13 MKS Kusy Szczecin (ZP) - o o xo xxx 3.05 3
16 9 958 CACAJ Adam 2006-06-09 UKS OSoT Szczecin (ZP) - xo xo xo xxx 3.05 3
17 7 606 KORALEWSKI Maksymilian 2007-12-01 SKLA Sopot (PM) xo o xxo xxx 2.90 PB
18 11 577 GRACZYK Paweł 2007-03-08 KL Gdynia (PM) o xxx 2.50
Mały Memoriał 2019 (Tarnów)
1 GAWENDA Michał 05 OKS Skra Warszawa 4.50
2 KRUGER Filip 04 UMKS Iskra Wolsztyn 3.70
3 KUNC Michał 05 MKS Ustroń 3.55
   
Mały Memoriał 2020 (Słupsk)
1 GAWENDA Michał 05 OKS Skra Warszawa 4.60
2 SMURA Wiktor 05 SL Olimpia Poznań 3.90
3 KUNC Michał 05 MKS Ustroń 3.80
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.0178881 s. | Mem: 768 kilobytes