PZLA Mistrzostwa Polski U16. Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego
SŁUBICE, 23-24 września 2023
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2023-09-23 12:09:22
Mmłotm 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 300 600 1000 2000 80p 300p 1000prz 3000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100PK 300 600 1000 2000 110p 300p 1000prz 5000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2023-09-23
DZIEŃ 2
2023-09-24
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY POLSKI U16:
- 100m - Krystian PRUS - 10.78
- 1000m prz. - Michał GAJDUS - 2:39.17
- Wieloskok - Dawid CZAPKA - 13.34
- 80m ppł - Vanessa MICHALUK - 11.30 (finał) - 11.31 (elim)

REKORDY
RP (U16) 77.60 PAŁYSZKO Maciej LEGIA Warszawa Warszawa 1993-09-26
 

Data aktualizacji: 2023-09-23 12:09:22
Młot M Planowany START: 2023-09-23 10:00 ZAKOŃCZENIE: 11:30:00 DEKORACJA 12:25
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf
1 5 89 FEDEJKO Mateusz 08-02-22 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) x 54.38 x 57.26 x x 57.26
2 19 891 ZAREMBA Cyryl 08-07-20 UMKS Iskra Wolsztyn (WP) x 43.83 x 47.19 x 47.04 47.19 PB
3 1 37 BIELAK Piotr 08-02-09 MKS Osa Zgorzelec (DS) 41.53 x 41.76 42.52 46.11 45.97 46.11
4 18 155 SZYKUT Mateusz 08-09-25 KS Wisła Puławy (LU) 39.55 x 43.93 44.17 43.11 43.85 44.17
5 7 676 LABOCHA Filip 08-06-07 CKS Budowlani Częstochowa (SL) 41.40 x x x 40.25 42.92 42.92 PB
6 16 114 DORNOWSKI Mateusz 08-06-24 LUKS Start Nakło (KP) x 40.42 x 40.15 x x 40.42
7 13 152 FLIS Franciszek 09-12-18 KS Wisła Puławy (LU) 38.49 x 38.65 39.70 x 40.04 40.04
8 10 939 SUMERA Karol 08-10-13 LLKS Pomorze Stargard (ZP) 39.75 x x x x x 39.75
9 17 213 HUCULAK Mateusz 08-11-06 ULKS Uczniak Szprotawa (LB) 38.14 x 38.35 38.35 PB
10 11 273 MES Franciszek 09-08-16 MKS Zduńska Wola (LD) 37.63 35.46 37.14 37.63
11 20 884 GRACZ Krzysztof 09-09-15 UMKS Iskra Wolsztyn (WP) 36.85 x 36.23 36.85
12 2 382 MIKICIUK Aleksander 08-08-18 PUKS Jedynka Łosice (MZ) 35.17 34.57 35.29 35.29
13 12 651 SITKIEWICZ Paweł 09-03-10 MKS Sambor Tczew (PM) 30.78 33.10 34.01 34.01
14 4 223 STOSZEK Maciej 09-02-25 ZLKL Zielona Góra (LB) x 32.84 x 32.84
15 6 547 STEC Olaf 08-03-29 LKS Stal Mielec (PK) 32.44 x x 32.44
16 14 303 WIETESKA Piotr 09-08-13 UKS Błyskawica Domaniewice (LD) x 30.75 31.88 31.88
17 15 39 JASTRZĘBSKI Piotr 08-08-11 MKS Osa Zgorzelec (DS) 30.59 x 30.40 30.59
18 9 940 SUMERA Wiktor 09-12-18 LLKS Pomorze Stargard (ZP) 29.96 x x 29.96
3 779 KUTA Oliwier 09-05-12 KKL Kielce (SK) x x x NM
8 214 LEWKOWICZ Bartosz 08-04-29 ULKS Uczniak Szprotawa (LB) x x x NM
Mały Memoriał 2021 (Karpacz)
1 KRUSZWIC Wiktor 06 MUKS Park Zduńska Wola 57.52
2 KLUSZCZYŃSKI Gracjan 06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 56.99
3 SPRYSZYŃSKI Maciej 06 LKS Vectra Włocławek 55.14
   
Mały Memoriał 2022 (Lublin)
1 FRANCZYK Karol 07 LKS Stal Mielec 52.34
2 PRACHARCZYK Jan 07 LKLA Krokus Astromal Leszno 49.11
3 LORENC Mateusz 07 UMKS Iskra Wolsztyn 47.98
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.016757 s. | Mem: 1.25 megabytes