PZLA Mistrzostwa Polski U16. Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego
KARPACZ, 25-26 września 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-09-25 15:33:33
Mkulam 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 300 600 1000 2000 80p 300p 1000prz 3000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100PK 300 600 1000 2000 110p 300p 1000prz 5000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-09-25
DZIEŃ 2
2021-09-26
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY
RP (U16) 19.52 BUKOWIECKI Konrad PKS Gwardia Szczytno Słupsk 2012-12-15
 

Data aktualizacji: 2021-09-25 15:33:33
Kula M Planowany START: 2021-09-25 12:15 ZAKOŃCZENIE: 13:30:00 DEKORACJA 14:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf
1 19 11 KUCZAJ Kacper 2006-01-14 LKS Górnik Wałbrzych (DS) 14.69 15.92 15.71 x 15.44 16.58 16.58 PB
2 20 539 CHODAKOWSKI Mateusz 2006-03-20 KS Podlasie Białystok (PD) 15.61 15.62 15.90 15.05 x 15.96 15.96 PB
3 9 593 ARMSTRONG Dominik 2007-01-07 LKS Ziemi Puckiej Puck (PM) x 15.06 14.95 14.39 x x 15.06 PB
4 18 269 GAJDA Mikołaj 2006-09-05 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) 13.53 14.45 14.51 14.31 14.31 14.56 14.56 PB
5 3 564 WAWIEROWICZ Ignacy 2006-03-24 AML Słupsk (PM) 13.93 13.22 13.97 x 14.36 x 14.36
6 10 209 MAŃKOWSKI Oliwier 2006-01-23 ALKS AJP Gorzów Wlkp. (LB) 12.61 13.98 13.41 13.74 x x 13.98
7 16 241 PIGDANOWICZ Michał 2006-05-02 ULKS Uczniak Szprotawa (LB) 12.97 x x 13.80 12.83 x 13.80 PB
8 14 918 CHOJNACKI Radosław 2006-07-18 MKS Junior Złocieniec (ZP) 12.95 12.62 12.68 12.55 13.13 x 13.13
9 17 660 KUKUŁA Adam 2006-05-11 MCKiS Jaworzno (SL) x 11.47 12.84 12.84
10 11 366 DEMBIŃSKI Miłosz 2006-03-25 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka (MZ) 11.85 12.12 x 12.12
11 7 723 SZYMICZEK Michał 2006-02-27 UKS Czwórka Żory (SL) 12.05 x 12.08 12.08
12 8 587 KOWALSKI Aleksander 2006-06-11 LKS Fenix Słupsk (PM) x x 11.95 11.95
13 1 644 WRÓBEL Dominik 2006-04-05 CKS Budowlani Częstochowa (SL) 11.61 x 11.94 11.94
14 5 522 RYDZIK Piotr 2006-07-02 MKL Sparta Stalowa Wola (PK) 10.92 x 11.73 11.73 YC TR 4.4.1
15 4 881 KRAWCEWICZ Kacper 2006-02-20 UKS Atos Woźnice (WN) 11.71 11.30 x 11.71
16 2 478 ŚWISTEK Mateusz 2006-09-01 MMKS Kędzierzyn Koźle (OP) 11.69 x 10.99 11.69
17 6 875 STĘPIEŃ Marcin 2007-03-10 NKS Nowe Miasto Lubawskie (WN) 10.22 11.53 x 11.53
18 21 824 GLINKA Jakub 2006-02-27 UKS Orkan Środa Wlkp. (WP) 11.22 x 11.03 11.22
19 13 651 SIWIŁO Jakub 2006-08-10 KS Sprint Bielsko-Biała (SL) 11.21 10.21 11.06 11.21
20 15 472 JATA Benedykt 2006-03-14 LUKS Podium Kup (OP) 11.09 10.60 10.91 11.09
12 815 ŻARNECKI Odyseusz 2007-03-15 UKS 12 Kalisz (WP) x x x NM
Mały Memoriał 2019 (Tarnów)
1 HELMAN Mateusz 04 LKS Ziemi Puckiej Puck 15.18
2 BUCHWALD Jakub 04 LUKS Podium Kup 14.83
3 MAZUR Tobiasz 04 MMKS Kędzierzyn Koźle 13.90
   
Mały Memoriał 2020 (Słupsk)
1 KIJEWSKI Karol 05 PKS Gwardia Szczytno 15.63
2 OŚKIEWICZ Tomasz 05 MKS Aleksandrów Łódzki 15.31
3 PERA Olaf 05 LKS OSiR Pleszew 13.81
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.0203679 s. | Mem: 768 kilobytes