PZLA Mistrzostwa Polski U16. Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego
LUBLIN, 24-25 września 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-09-25 14:12:47
Mdyskm 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 300 600 1000 2000 80p 300p 1000prz 3000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100PK 300 600 1000 2000 110p 300p 1000prz 5000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2022-09-24
DZIEŃ 2
2022-09-25
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


10:00  5000 m chód M  [s]
10:30  Młot M 
10:40  Tyczka K 
10:45  3000 m chód K  [s]
11:50  80 m ppł K  [el]
11:53  W dal M 
12:00  Kula K 
12:45  Dysk M 
13:01  80 m ppł K  [F B]
13:07  80 m ppł K  [F A]
13:20  110 m ppł M  [el]
13:57  1000 m K  [s]
14:03  Wieloskok K 
14:30  110 m ppł M  [F B]
14:36  110 m ppł M  [F A]
14:50  Wzwyż K 
14:50  Oszczep K 
14:53  1000 m M  [s]
15:10  300 m M  [s]
15:40  300 m K  [s]
REKORDY
RP (U16) 69.09 MAROK Wojciech UKS Orkan Środa Wlkp. Słubice 2016-10-07
 

Data aktualizacji: 2022-09-25 14:12:47
Dysk M Planowany START: 2022-09-25 12:45 ZAKOŃCZENIE: 13:48:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf
1 12 912 RODZIAK Jakub 07-04-30 UKS Orkan Środa Wlkp. (WP) x 34.12 50.15 56.09 56.88 57.69 57.69
2 17 693 PODOLSKI Jerzy 07-06-25 UKS Jedynka Reda (PM) x 39.07 44.91 49.45 54.63 51.64 54.63 PB
3 11 207 SUCHECKI Michał Jan 07-08-31 ULKS Uczniak Szprotawa (LB) 39.26 52.59 50.92 x x x 52.59
4 9 936 SAMMLER Radosław 07-07-10 WMLKS Nadodrze Powodowo (WP) 43.61 41.59 x x 41.51 49.18 49.18 PB
5 20 901 GRZEGOREK Wiktor 07-07-11 UKS 12 Kalisz (WP) x 45.81 45.53 x 45.12 46.78 46.78
6 5 150 SUGIER Filip 07-05-29 AZS UMCS Lublin (LU) 43.65 46.64 x 45.14 x x 46.64 PB
7 8 252 PORADA Antoni 08-07-14 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) 45.16 x 45.48 x x x 45.48
8 3 206 LEWKOWICZ Bartosz 08-04-29 ULKS Uczniak Szprotawa (LB) 36.39 38.92 43.55 43.27 x x 43.55 PB
9 6 1007 CHUDEREWICZ Jakub 07-08-15 MKS Junior Złocieniec (ZP) 43.39 43.25 39.50 43.39
10 13 967 STĘPIEŃ Marcin 07-03-10 NKS Nowe Miasto Lubawskie (WN) x 34.08 43.14 43.14
11 7 205 HUCULAK Mateusz 08-11-06 ULKS Uczniak Szprotawa (LB) x 31.39 42.60 42.60
12 19 663 GRZENKOWICZ Olivier 07-02-14 LKS Ziemi Puckiej Puck (PM) 28.97 37.51 42.57 42.57
13 14 513 HALEK Arkadiusz 07-03-16 MMKS Kędzierzyn Koźle (OP) 38.08 42.17 x 42.17
14 15 119 KRYGIER Patryk 07-01-31 LKS Vectra Włocławek (KP) x 41.83 x 41.83
15 1 145 ŁOBODA Kacper 07-09-19 AZS UMCS Lublin (LU) 31.05 38.05 41.37 41.37
16 10 611 JABŁOŃSKI Juliusz 07-04-01 KS Prefbet-Sonarol (PD) 37.66 34.23 36.89 37.66
17 4 878 ADLER Ignacy 07-09-21 PLKS Gwda Piła (WP) x x 35.67 35.67
2 599 FASZCZEWSKI Dawid 08-02-14 KS Podlasie Białystok (PD) x x x NM
16 782 ZAJĄC Szymon 08-08-21 RMKS Rybnik (SL) x x x NM
18 781 GŁOWIŃSKI Patryk 08-03-07 RMKS Rybnik (SL) x x x NM
Mały Memoriał 2020 (Słupsk)
1 OŚKIEWICZ Tomasz 05 MKS Aleksandrów Łódzki 57.01
2 KIJEWSKI Karol 05 PKS Gwardia Szczytno 56.74
3 LEMAŃCZYK Leon 05 UKS Lipusz 56.08
   
Mały Memoriał 2021 (Karpacz)
1 TROŚCIANKA Hubert 06 ULKS Uczniak Szprotawa 61.47
2 GAJDA Mikołaj 06 MKS Aleksandrów Łódzki 58.28
3 ZŁOTOWSKI Szymon 06 MLKS Nadwiślanin Chełmno 57.27
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.0590539 s. | Mem: 1.25 megabytes