PZLA Mistrzostwa Polski U16. Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego
KARPACZ, 25-26 września 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-09-26 15:54:30
Mdyskm 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 300 600 1000 2000 80p 300p 1000prz 3000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100PK 300 600 1000 2000 110p 300p 1000prz 5000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-09-25
DZIEŃ 2
2021-09-26
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


09:30  5000 m chód M  [s]
10:15  3000 m chód K  [s]
10:20  Oszczep K 
10:40  Wieloskok K 
10:55  80 m pł K  [el]
11:30  110 m ppł M  [el]
12:14  80 m pł K  [F B]
12:19  80 m pł K  [F A]
12:22  Tyczka K 
12:27  Dysk M 
12:45  Kula K 
12:48  110 m ppł M  [F B]
12:55  110 m ppł M  [F A]
13:05  300 m K  [s]
13:14  Wzwyż K 
13:39  W dal M 
13:40  300 m M  [s]
14:15  Młot M 
14:20  1000 m K  [s]
14:45  1000 m M  [s]
15:10  4x100 m K  [s]
16:00  4x100 m M  [s]
REKORDY
RP (U16) 69.09 MAROK Wojciech UKS Orkan Środa Wlkp. Słubice 2016-10-07
 

Data aktualizacji: 2021-09-26 15:54:30
Dysk M Planowany START: 2021-09-26 12:27 ZAKOŃCZENIE: 14:10:00 DEKORACJA 14:47
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf
1 15 244
TROŚCIANKA Hubert 2006-07-26 ULKS Uczniak Szprotawa (LB) 51.51 61.47 x x x 58.17 61.47
2 19 269
GAJDA Mikołaj 2006-09-05 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) 52.82 55.56 57.68 58.28 57.25 x 58.28
3 20 162
ZŁOTOWSKI Szymon 2006-02-24 MLKS Nadwiślanin Chełmno (KP) 51.61 57.27 x x 56.39 x 57.27
4 8 241
PIGDANOWICZ Michał 2006-05-02 ULKS Uczniak Szprotawa (LB) 56.39 x 56.40 57.24 57.03 x 57.24
5 16 539
CHODAKOWSKI Mateusz 2006-03-20 KS Podlasie Białystok (PD) x x 56.35 x x 54.90 56.35
6 17 209
MAŃKOWSKI Oliwier 2006-01-23 ALKS AJP Gorzów Wlkp. (LB) 38.19 53.02 52.28 x 48.93 50.23 53.02
7 2 522
RYDZIK Piotr 2006-07-02 MKL Sparta Stalowa Wola (PK) 48.70 46.32 x 51.88 51.10 52.43 52.43
8 5 11
KUCZAJ Kacper 2006-01-14 LKS Górnik Wałbrzych (DS) 45.03 x x x 47.81 x 47.81
9 4 366
DEMBIŃSKI Miłosz 2006-03-25 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka (MZ) 37.91 x 44.24 44.24
10 9 152
POWALISZ Szymon 2006-09-12 LUKS Start Nakło (KP) x x 42.09 42.09
11 1 528
BŁAHUCIAK Dawid 2006-03-24 UKS Tempo 5 Przemyśl (PK) x x 42.04 42.04
12 18 644
WRÓBEL Dominik 2006-04-05 CKS Budowlani Częstochowa (SL) 40.46 x 41.37 41.37
13 13 224
STAŃ Seweryn 2006-02-18 LKS Lubusz Słubice (LB) x 40.32 x 40.32
14 10 480
KOWALSKI Jakub 2006-02-14 MULKS Juvenia Głuchołazy (OP) x 34.34 39.36 39.36
15 12 478
ŚWISTEK Mateusz 2006-09-01 MMKS Kędzierzyn Koźle (OP) 39.20 39.31 x 39.31
16 7 587
KOWALSKI Aleksander 2006-06-11 LKS Fenix Słupsk (PM) 36.25 x 39.27 39.27
17 14 815
ŻARNECKI Odyseusz 2007-03-15 UKS 12 Kalisz (WP) 36.59 38.53 x 38.53
18 6 240
KARCZEWSKI Dylan 2006-04-14 ULKS Uczniak Szprotawa (LB) 37.94 x x 37.94
19 11 875
STĘPIEŃ Marcin 2007-03-10 NKS Nowe Miasto Lubawskie (WN) 31.26 x x 31.26
3 242
SUCHECKI Michał Jan 2007-08-31 ULKS Uczniak Szprotawa (LB) x x x NM
Mały Memoriał 2019 (Tarnów)
1 OŚKIEWICZ Tomasz 05 MKS Aleksandrów Łódzki 59.88
2 LEWKOWICZ Wojciech 04 ULKS Uczniak Szprotawa 58.21
3 PILARSKI Noel 04 MKS-MOS Katowice 56.21
   
Mały Memoriał 2020 (Słupsk)
1 OŚKIEWICZ Tomasz 05 MKS Aleksandrów Łódzki 57.01
2 KIJEWSKI Karol 05 PKS Gwardia Szczytno 56.74
3 LEMAŃCZYK Leon 05 UKS Lipusz 56.08
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 1.136008 s. | Mem: 1.25 megabytes