PZLA Mistrzostwa Polski U16. Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego
KARPACZ, 25-26 września 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-09-26 15:54:30
Mdyskm 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 300 600 1000 2000 80p 300p 1000prz 3000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100PK 300 600 1000 2000 110p 300p 1000prz 5000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-09-25
DZIEŃ 2
2021-09-26
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY
RP (U16) 69.09 MAROK Wojciech UKS Orkan Środa Wlkp. Słubice 2016-10-07
 

Data aktualizacji: 2021-09-26 15:54:30
Dysk M Planowany START: 2021-09-26 12:27 ZAKOŃCZENIE: 14:10:00 DEKORACJA 14:47
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf
1 15 244 TROŚCIANKA Hubert 2006-07-26 ULKS Uczniak Szprotawa (LB) 51.51 61.47 x x x 58.17 61.47
2 19 269 GAJDA Mikołaj 2006-09-05 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) 52.82 55.56 57.68 58.28 57.25 x 58.28
3 20 162 ZŁOTOWSKI Szymon 2006-02-24 MLKS Nadwiślanin Chełmno (KP) 51.61 57.27 x x 56.39 x 57.27
4 8 241 PIGDANOWICZ Michał 2006-05-02 ULKS Uczniak Szprotawa (LB) 56.39 x 56.40 57.24 57.03 x 57.24
5 16 539 CHODAKOWSKI Mateusz 2006-03-20 KS Podlasie Białystok (PD) x x 56.35 x x 54.90 56.35
6 17 209 MAŃKOWSKI Oliwier 2006-01-23 ALKS AJP Gorzów Wlkp. (LB) 38.19 53.02 52.28 x 48.93 50.23 53.02
7 2 522 RYDZIK Piotr 2006-07-02 MKL Sparta Stalowa Wola (PK) 48.70 46.32 x 51.88 51.10 52.43 52.43
8 5 11 KUCZAJ Kacper 2006-01-14 LKS Górnik Wałbrzych (DS) 45.03 x x x 47.81 x 47.81
9 4 366 DEMBIŃSKI Miłosz 2006-03-25 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka (MZ) 37.91 x 44.24 44.24
10 9 152 POWALISZ Szymon 2006-09-12 LUKS Start Nakło (KP) x x 42.09 42.09
11 1 528 BŁAHUCIAK Dawid 2006-03-24 UKS Tempo 5 Przemyśl (PK) x x 42.04 42.04
12 18 644 WRÓBEL Dominik 2006-04-05 CKS Budowlani Częstochowa (SL) 40.46 x 41.37 41.37
13 13 224 STAŃ Seweryn 2006-02-18 LKS Lubusz Słubice (LB) x 40.32 x 40.32
14 10 480 KOWALSKI Jakub 2006-02-14 MULKS Juvenia Głuchołazy (OP) x 34.34 39.36 39.36
15 12 478 ŚWISTEK Mateusz 2006-09-01 MMKS Kędzierzyn Koźle (OP) 39.20 39.31 x 39.31
16 7 587 KOWALSKI Aleksander 2006-06-11 LKS Fenix Słupsk (PM) 36.25 x 39.27 39.27
17 14 815 ŻARNECKI Odyseusz 2007-03-15 UKS 12 Kalisz (WP) 36.59 38.53 x 38.53
18 6 240 KARCZEWSKI Dylan 2006-04-14 ULKS Uczniak Szprotawa (LB) 37.94 x x 37.94
19 11 875 STĘPIEŃ Marcin 2007-03-10 NKS Nowe Miasto Lubawskie (WN) 31.26 x x 31.26
3 242 SUCHECKI Michał Jan 2007-08-31 ULKS Uczniak Szprotawa (LB) x x x NM
Mały Memoriał 2019 (Tarnów)
1 OŚKIEWICZ Tomasz 05 MKS Aleksandrów Łódzki 59.88
2 LEWKOWICZ Wojciech 04 ULKS Uczniak Szprotawa 58.21
3 PILARSKI Noel 04 MKS-MOS Katowice 56.21
   
Mały Memoriał 2020 (Słupsk)
1 OŚKIEWICZ Tomasz 05 MKS Aleksandrów Łódzki 57.01
2 KIJEWSKI Karol 05 PKS Gwardia Szczytno 56.74
3 LEMAŃCZYK Leon 05 UKS Lipusz 56.08
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.0187261 s. | Mem: 768 kilobytes