PZLA Mistrzostwa Polski U16. Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego
KARPACZ, 25-26 września 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-09-26 15:54:21
Kwm 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 300 600 1000 2000 80p 300p 1000prz 3000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100PK 300 600 1000 2000 110p 300p 1000prz 5000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-09-25
DZIEŃ 2
2021-09-26
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY
RP (U16) 1.80 BORYS Paulina SKLA Sopot Iława 2013-06-21
 

Data aktualizacji: 2021-09-26 15:54:21
Wzwyż K Planowany START: 2021-09-26 13:14 ZAKOŃCZENIE: 15:10:00 DEKORACJA 16:02
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub 1.40 1.45 1.50 1.54 1.58 1.61 1.64 1.67 1.70 1.74 wynik inf
1 17 933 SŁODZIŃSKA Maja 2006-08-29 MKS Kusy Szczecin (ZP) - - o - o o o o o xxx 1.70
2 10 923 GODLEWSKA Aleksandra 2007-03-14 MKS Kusy Szczecin (ZP) - - o o o o o xxx 1.64
3 1 558 PATEJUK Milena 2006-02-01 AML Słupsk (PM) - - - o o xo o xxx 1.64
4 20 437 JAŚKACZEK Małgorzata 2006-10-18 KS Victoria Trzebinia (MA) - - o o o xo xxx 1.61
5 3 159 KARULSKA Lena 2006-03-27 MLKS Nadwiślanin Chełmno (KP) - o o o xxx 1.54
5 7 410 BIENIAS Nicole 2006-03-22 UKS Sprint 2020 Warszawa (MZ) o o o o xxx 1.54
5 16 779 SOBAŃSKA Hanna 2006-05-31 MKS Juvenia Puszczykowo (WP) o o o o xxx 1.54 SB
5 18 146 JANKOWSKA Iga 2006-12-06 LUKS Start Nakło (KP) - o o o xxx 1.54
9 15 556 MUCHA Martyna 2007-09-03 AML Słupsk (PM) o o o xo xxx 1.54
10 21 460 BARANOWSKA Nina 2006-05-18 WKS Wawel Kraków (MA) o o xo xo xxx 1.54
11 5 24 MIŻDAL Kinga 2007-01-16 MKS Bolesłavia Bolesławiec (DS) - o o xxo xxx 1.54
12 14 367 DOBKOWSKA Aleksandra 2006-05-16 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka (MZ) - - xo xxo xxx 1.54
13 2 85 DOWNER Jagoda 2007-11-18 WKS Śląsk Wrocław (DS) o o o xxx 1.50
13 6 443 PTASZEK Aleksandra 2006-01-14 MKS Tempo Kęty (MA) o o o xxx 1.50
13 8 126 PŁUSA Alicja 2007-10-09 GKS Olimpia Grudziądz (KP) o o o xxx 1.50
13 9 25 PIERZCHALSKA Katarzyna 2006-04-27 MKS Bolesłavia Bolesławiec (DS) - o o xxx 1.50
17 13 310 GAŁAJ Sandra 2007-06-07 UKS Dziewiątka Kutno (LD) xxo o o xxx 1.50
18 4 401 ODOLIŃSKA Hanna 2007-01-17 UKS Kresy Otwock (MZ) o xo xxo xxx 1.50
18 12 756 KONIAREK Aleksandra 2007-07-24 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) o xo xxo xxx 1.50
20 11 125 MIKOŁAJCZAK Marika 2006-02-05 GKS Olimpia Grudziądz (KP) xo o xxx 1.45
21 19 54 WALKOWIAK Zuzanna 2006-07-03 MKS Piast Głogów (DS) o xo xxx 1.45
Mały Memoriał 2019 (Tarnów)
1 GRABOWSKA Hanna 05 AML Słupsk 1.71
2 KOKOT Katarzyna 04 LUKS Podium Kup 1.69
3 TWARDOWSKA Emilia 05 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1.67
   
Mały Memoriał 2020 (Słupsk)
1 TWARDOWSKA Emilia 05 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1.68
2 PATEJUK Milena 06 AML Słupsk 1.65
3 GRABOWSKA Hanna 05 AML Słupsk 1.62
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.0203059 s. | Mem: 768 kilobytes