PZLA Mistrzostwa Polski U16. Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego
LUBLIN, 24-25 września 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-09-25 16:00:09
Kwiel 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 300 600 1000 2000 80p 300p 1000prz 3000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100PK 300 600 1000 2000 110p 300p 1000prz 5000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2022-09-24
DZIEŃ 2
2022-09-25
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


10:00  5000 m chód M  [s]
10:30  Młot M 
10:40  Tyczka K 
10:45  3000 m chód K  [s]
11:50  80 m ppł K  [el]
11:53  W dal M 
12:00  Kula K 
12:45  Dysk M 
13:01  80 m ppł K  [F B]
13:07  80 m ppł K  [F A]
13:20  110 m ppł M  [el]
13:57  1000 m K  [s]
14:03  Wieloskok K 
14:30  110 m ppł M  [F B]
14:36  110 m ppł M  [F A]
14:50  Wzwyż K 
14:50  Oszczep K 
14:53  1000 m M  [s]
15:10  300 m M  [s]
15:40  300 m K  [s]
REKORDY
RP (U16) 11.97 SZLACHTA Olga KS Stal LA Ostrów Wlkp. Karpacz 2021-09-26
 

Data aktualizacji: 2022-09-25 16:00:09
Wieloskok K Planowany START: 2022-09-25 14:03 ZAKOŃCZENIE: 15:34:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf
1 6 4 NOWAK Helena 08-10-09 GKS Start Długołęka (DS) x
-0.1
x
+0.2
11.45
+0.1
11.45
-0.3
x
+0.7
11.91
+0.0
11.91
+0.0
PB
2 2 851 LOSY Zofia 07-05-08 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 11.24
+1.0
11.15
-0.1
11.24
-0.2
11.46
+2.6
10.89
-0.1
11.09
-0.2
11.46
+2.6
PB
3 3 464 STOJEK Emilia 08-03-10 MKS Tempo Kęty (MA) 10.99
+1.2
10.68
-0.4
10.92
-1.5
10.76
-0.5
11.26
-0.1
11.36
+1.0
11.36
+1.0
PB
4 5 128 LIMONT Anna 07-10-13 MKL Toruń (KP) x
+0.2
10.76
-0.1
11.01
-0.3
11.12
-0.5
x
+0.5
11.14
+0.2
11.14
+0.2
PB
5 1 54 STAWSKA Arina 07-12-17 MLKS Sokół Lubin (DS) 11.04
+0.8
x
-0.6
x
-0.5
x
-0.1
10.39
+0.5
x
+0.2
11.04
+0.8
PB
6 13 159 DOMAŃSKA Anna 07-02-08 KS Wisła Puławy (LU) 10.56
-0.2
10.81
+0.7
10.98
-0.6
10.58
-0.1
11.03
+0.0
x
+0.4
11.03
+0.0
PB
7 8 211 GAWIN Julia 07-05-22 AZS Łódź (LD) 9.95
+0.5
9.84
+0.0
11.00
-0.2
10.60
-0.6
10.63
+0.2
11.00
+0.0
11.00
-0.2
8 15 155 DĄBSKA Magdalena 08-10-19 KS Agros Zamość (LU) x
-0.2
10.53
-0.6
10.86
+1.2
x
+0.0
10.72
+0.4
10.40
+0.0
10.86
+1.2
PB
9 11 620 JĘCHOREK Kinga 07-06-05 AML Słupsk (PM) 10.81
-0.8
10.52
+0.2
10.67
-0.4



10.81
-0.8
SB
10 4 864 NELKA Melania 07-11-17 MKS Juvenia Puszczykowo (WP) 10.50
-1.5
10.74
-0.5
10.34
+0.3



10.74
-0.5
11 17 832 MIŚTA Małgorzata 07-01-16 KKL Kielce (SK) 10.69
-1.2
10.13
-0.2
10.42
-0.2



10.69
-1.2
PB
12 16 473 PACZEŚNIAK Sonia 08-03-18 SAS AZS AWF Kraków (MA) 9.49
-1.1
10.66
+0.0
10.20
+0.9



10.66
+0.0
=PB
13 12 718 KARMELITA Julia 07-06-27 KS AZS AWF Katowice (SL) 10.55
-0.9
10.62
-0.3
10.28
-0.4



10.62
-0.3
14 14 1011 LEMAŃSKA Maja 07-12-18 MKS Kusy Szczecin (ZP) 10.48
-0.8
9.96
-0.4
x
-1.5



10.48
-0.8
15 18 363 DĄBROWSKA Julia 08-01-20 MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka (MZ) x
+0.3
10.26
+0.2
10.10
+0.8



10.26
+0.2
16 7 196 GWADERA Aleksandra 07-12-27 LLKS Osowa Sień (LB) 9.95
+0.1
10.22
+0.6
x
+0.5



10.22
+0.6
17 9 671 OLKOWSKA Natalia 07-12-08 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA (PM) 10.19
+0.3
10.10
+0.0
10.09
-0.6



10.19
+0.3
18 10 628 SKAPOWICZ Aleksandra 07-02-23 AML Słupsk (PM) 10.06
-0.1
10.14
-0.9
10.09
+0.0



10.14
-0.9
19 20 250 KIJAŃSKA Nikola 07-10-30 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) 10.02
-0.8
x
+0.3
10.10
-1.3



10.10
-1.3
20 19 25 MICHALUK Vanessa 08-12-30 MKS Bolesłavia Bolesławiec (DS) x
-1.0
x
-1.2
9.97
-0.2



9.97
Mały Memoriał 2020 (Słupsk)
1 SZLACHTA Olga 06 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 11.54
2 BOREK Alicja 05 KKL Kielce 11.05
3 LAZAR Malwina 05 MKS Czechowice-Dziedzice 10.90
   
Mały Memoriał 2021 (Karpacz)
1 SZLACHTA Olga 06 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 11.97
2 MURACH Maja 06 UKS Atos Woźnice 11.61
3 SŁODZIŃSKA Maja 06 MKS Kusy Szczecin 11.48
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.058074 s. | Mem: 1.25 megabytes