PZLA Mistrzostwa Polski U16. Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego
KARPACZ, 25-26 września 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-09-26 16:04:00
Kwiel 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 300 600 1000 2000 80p 300p 1000prz 3000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100PK 300 600 1000 2000 110p 300p 1000prz 5000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-09-25
DZIEŃ 2
2021-09-26
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY
RP (U16) 11.54 SZLACHTA Olga KS Stal LA Ostrów Wlkp. Słupsk 2020-09-27
RP (U16) 11.93* SZLACHTA Olga KS Stal LA Ostrów Wlkp. Poznań 2021-09-04
 

Data aktualizacji: 2021-09-26 16:04:00
Wieloskok K Planowany START: 2021-09-26 10:40 ZAKOŃCZENIE: 12:05:00 DEKORACJA 12:29
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf
1 2 762 SZLACHTA Olga 2006-08-08 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 11.62
-0.5
11.67
-0.5
11.97
-0.4
10.74
-1.3
11.85
-1.0
11.87
-0.6
11.97
-0.4
PB RP U16
2 6 883 MURACH Maja 2006-05-24 UKS Atos Woźnice (WN) 11.16
-0.7
x
-0.7
11.05
+0.3
x
-0.3
11.46
-0.2
11.61
+0.0
11.61
+0.0
PB
3 8 933 SŁODZIŃSKA Maja 2006-08-29 MKS Kusy Szczecin (ZP) 11.03
-0.5
11.32
-0.5
-
11.24
+0.3
x
+0.9
11.48
-0.9
11.48
-0.9
=PB
4 16 172 KULCZYK Paulina 2006-11-06 UKS Czapla Białe Błota (KP) x
-0.5
11.07
+0.1
11.35
+0.8
x
+0.1
11.30
-0.8
x
-0.7
11.35
+0.8
PB
5 14 777 HENSCHKE Lena 2006-09-22 MKS Baszta Szamotuły (WP) x
-0.3
x
+0.1
11.25
-0.1
x
-0.3
11.08
-0.3
11.25
+0.3
11.25
-0.1
PB
6 9 141 WOŹNIAK Maja 2007-10-25 LKS Vectra Włocławek (KP) 10.93
-0.2
11.06
+0.2
x
-0.5
11.22
+0.1
8.24
-0.7
x
-0.3
11.22
+0.1
7 17 96 KRYSIAK Julia 2006-04-23 BOSiR Barcin (KP) 10.60
-0.7
10.55
-0.3
11.09
+0.5
10.72
-1.4
x
-0.7
10.59
+0.1
11.09
+0.5
PB
8 18 187 DOMAŃSKA Anna 2007-02-08 KS Wisła Puławy (LU) 10.44
-0.2
10.78
+0.5
10.76
+0.9
10.41
+0.1
r

10.78
+0.5
9 10 159 KARULSKA Lena 2006-03-27 MLKS Nadwiślanin Chełmno (KP) 10.29
+0.1
10.56
-0.4
10.71
+0.4



10.71
+0.4
10 11 249 GAWIN Julia 2007-05-22 AZS Łódź (LD) 10.42
-0.5
10.71
-0.4
10.35
+0.1



10.71
-0.4
11 5 778 KNUTOWICZ Wiktoria 2006-05-13 MKS Baszta Szamotuły (WP) 10.14
+0.0
10.15
-0.5
10.48
+0.5



10.48
+0.5
PB
12 1 319 RUTOWICZ Monika 2006-03-05 UMLKS Pegaz Opoczno (LD) x
-0.5
10.41
-0.3
9.78
-0.5



10.41
-0.3
13 4 885 WĄDOŁOWSKA Wiktoria 2006-08-12 UKS Atos Woźnice (WN) 10.35
-0.1
9.93
-0.2
10.39
+0.3



10.39
+0.3
14 19 756 KONIAREK Aleksandra 2007-07-24 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 9.93
-0.4
10.29
-0.9
x
+0.5



10.29
-0.9
15 3 775 WAŁĘSA Katarzyna 2006-02-04 MKL Jarocin (WP) 10.17
-0.3
10.27
-0.5
x
+0.2



10.27
-0.5
16 15 204 FUS Joanna 2006-01-23 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski (LU) 9.96
-0.7
10.02
+0.4
9.84
+0.7



10.02
+0.4
17 20 884 PIELKA Kinga 2006-07-20 UKS Atos Woźnice (WN) 9.61
-0.3
9.94
+0.2
9.88
+0.3



9.94
18 13 901 MARCHLEWSKA Julia 2006-06-13 KMKL Sztorm Kołobrzeg (ZP) 9.75
-0.8
9.88
+0.1
9.93
+0.6



9.93
19 7 56 ŻYCHLEWICZ Julia 2006-08-16 MKS Piast Głogów (DS) 9.81
-0.4
9.84
-0.5
9.31
-0.4



9.84
12 273 MAJCHRZAK Antonina 2007-03-28 MKS Aleksandrów Łódzki (LD)





DNS
   
Mały Memoriał 2020 (Słupsk)
1 SZLACHTA Olga 06 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 11.54
2 BOREK Alicja 05 KKL Kielce 11.05
3 LAZAR Malwina 05 MKS Czechowice-Dziedzice 10.90
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.0170031 s. | Mem: 768 kilobytes