PZLA Mistrzostwa Polski U16. Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego
LUBLIN, 24-25 września 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-09-26 09:53:40
Kwdm 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 300 600 1000 2000 80p 300p 1000prz 3000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100PK 300 600 1000 2000 110p 300p 1000prz 5000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2022-09-24
DZIEŃ 2
2022-09-25
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


11:00  100 m K (PK)  [s]
11:15  Tyczka M 
11:25  100 m M (PK)  [s]
11:25  Młot K 
11:45  Kula M 
11:50  300 m ppł K  [s]
12:20  300 m ppł M  [s]
13:00  100 m K  [el]
13:25  Dysk K 
14:00  Ceremonia otwarcia 
14:15  100 m K  [F B]
14:18  Wieloskok M 
14:20  100 m K  [F A]
14:30  100 m M  [el]
15:10  600 m K  [s]
15:35  600 m M  [s]
16:05  100 m M  [F B]
16:10  100 m M  [F A]
16:15  Wzwyż M 
16:20  1000 m prz. K  [s]
16:25  Oszczep M 
16:35  W dal K 
16:40  1000 m prz. M  [s]
17:00  2000 m K  [s]
17:20  2000 m M  [s]
17:50  4x100 m M  [s]
18:18  4x100 m K  [s]
REKORDY
RP (U16) 5.95 KOCZWARA Lucyna ISKRA Pszczyna Zielona Gora 1966-07-02
 

Data aktualizacji: 2022-09-26 09:53:40
W dal K Planowany START: 2022-09-24 16:35 ZAKOŃCZENIE: 18:10:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf
1 16 46 CZUPRYŃSKA Julia 07-08-06 MKS Piast Głogów (DS) 5.27
+0.0
x
+0.3
5.31
+0.2
5.21
+0.2
5.37
+0.2
5.48
+0.0
5.48
+0.0
PB
2 11 123 WOŹNIAK Maja 07-10-25 LKS Vectra Włocławek (KP) 5.33
+0.4
5.28
-0.2
x
+0.2
5.24
+0.2
5.10
+0.2
5.47
+0.2
5.47
+0.2
PB
3 5 345 WIESZTORT Laura 08-08-20 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 5.05
-0.1
4.92
+0.2
5.36
+0.4
5.36
+0.4
5.26
+0.0
5.45
+0.1
5.45
+0.1
PB
4 9 674 ŚWIĄTKOWSKA Natalia 08-09-24 MKS GALA Gdańsk (PM) 5.19
+0.0
5.08
+0.1
5.28
-0.1
5.33
+0.0
x
+0.5
x
+0.0
5.33
+0.0
PB
5 15 848 KANICKA Lena 07-05-15 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 5.22
-0.7
4.83
+0.1
x
+0.6
5.28
+0.3
x
+0.3
5.10
+0.2
5.28
+0.3
PB
6 4 211 GAWIN Julia 07-05-22 AZS Łódź (LD) 4.91
-0.2
5.26
+0.1
4.76
+.2
5.21
-0.1
x
+0.6
5.27
+0.1
5.27
+0.1
7 2 871 RATAJCZAK Zofia 07-06-24 MUKS Szok Bojanowo (WP) 5.26
-0.3
5.01
+0.6
5.16
+0.5
5.16
+0.0
x
+0.5
x
+0.0
5.26
-0.3
8 6 251 MAJCHRZAK Antonina 07-03-28 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) 5.10
-0.1
x
+0.7
5.21
+0.7
4.96
+0.1
5.07
+0.7
5.17
+0.3
5.21
+0.7
9 3 525 KOZAN Zuzanna 07-07-07 NKS Start Namysłów (OP) 4.93
-0.7
x
-0.1
5.21
+0.5



5.21
+0.5
10 1 4 NOWAK Helena 08-10-09 GKS Start Długołęka (DS) 5.15
+0.5
4.90
+0.2
5.03
+0.0



5.15
+0.5
11 7 464 STOJEK Emilia 08-03-10 MKS Tempo Kęty (MA) x
-0.1
5.15
+0.3
4.86
+0.8



5.15
+0.3
12 14 681 TOBIAŃSKA Maria 08-04-03 MKS Sambor Tczew (PM) 4.82
-0.1
4.39
+0.0
5.06
+0.6



5.06
+0.6
13 17 737 KRZESAK Patrycja 07-01-04 MKS Żywiec (SL) 4.84
-0.2
4.80
+0.4
5.01
+0.4



5.01
+0.4
14 8 128 LIMONT Anna 07-10-13 MKL Toruń (KP) 4.93
-0.1
4.97
+0.4
5.00
+0.3



5.00
+0.3
15 13 586 SZYMASZEK Wiktoria 07-01-25 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl (PK) x
+0.2
4.99
-0.1
x
+0.4



4.99
-0.1
16 10 338 CZAJKA Agata 08-05-29 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 4.98
+1.0
x
+0.1
4.74
+0.8



4.98
+1.0
17 18 812 FILIPOWSKA Paula 07-08-16 UKS Miotacz Sosnowiec (SL) 4.89
-1.1
4.91
+0.2
x
+0.2



4.91
+0.2
18 19 122 SZATKOWSKA Aleksandra 07-12-14 LKS Vectra Włocławek (KP) 4.75
-0.5
4.80
+0.1
4.57
+0.1



4.80
+0.1
19 12 54 STAWSKA Arina 07-12-17 MLKS Sokół Lubin (DS) x
-0.1
4.76
-0.1
4.79
-0.1



4.79
-0.1
20 20 1034 RUDNIK Julia 07-07-12 UKL Ósemka Police (ZP) x
+0.2
4.67
+0.1
4.66
-0.1



4.67
+0.1
Mały Memoriał 2020 (Słupsk)
1 SZLACHTA Olga 06 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 5.67
2 STERENGA Martyna 05 LKS Górnik Wałbrzych 5.44
3 PODRUCZNA Julia 05 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 5.27
   
Mały Memoriał 2021 (Karpacz)
1 SZLACHTA Olga 06 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 5.79
2 KLESZNO Maja 06 UKS-MOS Opole 5.71
3 GALIK Kinga 06 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 5.42
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.0627408 s. | Mem: 1.25 megabytes