PZLA Mistrzostwa Polski U16. Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego
KARPACZ, 25-26 września 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-09-25 18:03:41
Kwdm 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 300 600 1000 2000 80p 300p 1000prz 3000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100PK 300 600 1000 2000 110p 300p 1000prz 5000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-09-25
DZIEŃ 2
2021-09-26
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


11:27  Oszczep M 
11:30  100 m K  [el]
11:39  Wieloskok M 
12:03  100 m M  [el]
12:15  Kula M 
12:35  100 m K (PK)  [s]
13:10  100 m M (PK)  [s]
13:30  Ceremonia otwarcia 
13:45  Młot K 
13:50  Tyczka M 
14:10  100 m K  [F B]
14:17  100 m K  [F A]
14:25  100 m M  [F B]
14:30  100 m M  [F A]
14:42  600 m K  [s]
15:15  600 m M  [s]
15:30  Wzwyż M 
15:50  300 m ppł K  [s]
16:03  Dysk K 
16:25  300 m ppł M  [s]
16:33  W dal K 
17:00  1000 m prz. K  [s]
17:18  1000 m prz. M  [s]
17:35  2000 m K  [s]
17:55  2000 m M  [s]
REKORDY
RP (U16) 5.95 KOCZWARA Lucyna ISKRA Pszczyna Zielona Gora 1966-07-02
 

Data aktualizacji: 2021-09-25 18:03:41
W dal K Planowany START: 2021-09-25 16:33 ZAKOŃCZENIE: 17:46:00 DEKORACJA 18:31
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf
1 18 762
SZLACHTA Olga 2006-08-08 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 4.86
+2.4
5.79
+2.3
5.49
+0.6
5.61
+0.4
x
+1.1
5.71
+0.7
5.79
2 1 494
KLESZNO Maja 2006-04-27 UKS-MOS Opole (OP) 5.14
+1.2
5.35
+0.7
5.39
+2.2
5.42
+0.2
5.71
+0.8
5.66
+1.2
5.71
PB
3 2 526
GALIK Kinga 2006-03-15 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl (PK) 5.37
+0.8
5.23
+0.9
5.14
+1.2
5.18
+0.7
5.42
+1.0
x
+1.5
5.42
4 20 319
RUTOWICZ Monika 2006-03-05 UMLKS Pegaz Opoczno (LD) 5.23
+1.7
5.39
+1.1
5.20
+0.9
x
+0.7
x
+0.7
x
+1.0
5.39
5 7 883
MURACH Maja 2006-05-24 UKS Atos Woźnice (WN) 5.23
+0.3
x
+0.0
x
+0.0
5.33
+0.6
5.37
+1.1
5.08
+1.1
5.37
PB
6 11 10
KIELAR Amelia 2006-07-09 LKS Górnik Wałbrzych (DS) 5.23
+1.1
5.30
+1.2
5.21
+1.3
5.19
+1.3
x
+0.4
5.35
+0.7
5.35
7 9 50
CZUPRYŃSKA Julia 2007-08-06 MKS Piast Głogów (DS) 5.01
+1.6
x
+0.0
5.35
+1.2
5.10
+0.7
5.04
+1.3
5.07
+0.5
5.35
PB
8 16 778
KNUTOWICZ Wiktoria 2006-05-13 MKS Baszta Szamotuły (WP) 4.86
+1.0
5.15
+1.0
5.19
+0.8
4.95
+0.5
4.94
+1.5
4.98
+0.5
5.19
9 14 777
HENSCHKE Lena 2006-09-22 MKS Baszta Szamotuły (WP) 4.38
+1.8
4.68
+1.4
5.15
+1.9



5.15
10 10 785
RATAJCZAK Zofia 2007-06-24 MUKS Szok Bojanowo (WP) 5.06
+0.9
4.95
+0.6
x
+0.0



5.06
11 3 380
SUSZCZYŃSKA Karolina 2007-04-02 PUKS Jedynka Łosice (MZ) 4.98
+0.7
4.72
+1.2
5.03
+0.7



5.03
12 4 249
GAWIN Julia 2007-05-22 AZS Łódź (LD) 4.66
+0.2
5.03
+1.0
4.91
+1.8



5.03
13 12 485
KOZAN Zuzanna 2007-07-07 NKS Start Namysłów (OP) 4.94
+1.1
4.93
+1.7
5.02
+0.6



5.02
14 13 760
PŁONKA Oliwia 2006-02-25 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 4.98
+1.7
x
+0.0
4.80
+1.0



4.98
15 19 96
KRYSIAK Julia 2006-04-23 BOSiR Barcin (KP) 4.95
+1.6
4.73
+1.3
4.80
+0.4



4.95
16 15 916
WÓJS Lena 2006-02-09 MKS Hermes Gryfino (ZP) 4.80
+1.8
4.92
+1.1
4.76
+1.0



4.92
17 17 693
NAWROT Paulina 2006-11-07 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza (SL) 4.90
+1.4
4.85
+2.4
4.89
+1.0



4.90
18 5 273
MAJCHRZAK Antonina 2007-03-28 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) x
+0.8
4.78
+0.8
x
+0.0



4.78
19 6 377
KUCEWICZ Weronika 2007-01-02 PUKS Jedynka Łosice (MZ) 4.52
+0.6
4.49
+0.6
4.65
+1.1



4.65
8 952
JASIAK Weronika 2007-09-13 UKL Ósemka Police (ZP) x
+0.2
x
+0.0
x
+0.0



NM
Mały Memoriał 2019 (Tarnów)
1 KUBIS Paulina 04 WLKS Wrocław 5.57
2 WINOGRODZKA Julia 04 UKS Czapla Białe Błota 5.48
3 ADAMCZYK Julia 05 RLTL ZTE Radom 5.45
   
Mały Memoriał 2020 (Słupsk)
1 SZLACHTA Olga 06 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 5.67
2 STERENGA Martyna 05 LKS Górnik Wałbrzych 5.44
3 PODRUCZNA Julia 05 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 5.27
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 1.1944389 s. | Mem: 1.25 megabytes