PZLA Mistrzostwa Polski U16. Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego
KARPACZ, 25-26 września 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-09-26 15:54:32
Ktm 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 300 600 1000 2000 80p 300p 1000prz 3000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100PK 300 600 1000 2000 110p 300p 1000prz 5000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-09-25
DZIEŃ 2
2021-09-26
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY
RP (U16) 3.90 OBERDA Julia OKS Skra Warszawa Kraków 2015-07-21
RP (U16) 3.96i* NICHOLS Lilly SKLA Sopot Belton (USA) 2021-01-02
RP (U16) 4.05* NICHOLS Lilly SKLA Sopot Westminster (USA) 2021-06-18
 

Data aktualizacji: 2021-09-26 15:54:32
Tyczka K Planowany START: 2021-09-26 12:22 ZAKOŃCZENIE: 15:18:00 DEKORACJA 16:30
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub 2.20 2.40 2.60 2.80 3.00 3.10 3.20 3.30 3.40 3.45 3.50 3.55 3.60 3.75 3.90 4.06 wynik inf punkty
1 5 610 NICHOLS Lilly 2006-03-23 SKLA Sopot (PM) - - - - - - - o - - o - xo o xo xxx 3.90 6
2 12 739 JASTRZĄB Zofia 2006-12-19 KKL Kielce (SK) - - - - o - xo o o xo o xxx 3.50 =PB 6
3 4 940 KALINICZENKO Jelizawieta 2006-08-15 OSOT Szczecin (ZP) - - - - - - o xo o xxo xx- x 3.45 6
4 16 301 JAKÓBIEC Małgorzata 2006-01-22 UKS Błyskawica Domaniewice (LD) - - - - o - o o o xxx 3.40 6
5 8 109 KOSTYRKO Anastasiia 2006-05-03 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) - - - - - - - xo o - xxx 3.40 5 PK
6 11 804 NAWRATIL Aleksandra 2006-03-26 SL Olimpia Poznań (WP) - - - o o o o xxx 3.20 5
7 9 630 GRELEWICZ Katarzyna 2006-02-20 WKS Flota Gdynia (PM) - - o o o xxo o xxx 3.20 PB 5
8 1 800 IDŹKOWSKA Antonina 2007-01-17 SL Olimpia Poznań (WP) - - o o o o xxx 3.10 PB 5
9 10 38 POSŁUSZNY Martyna 2006-04-05 MKS MOS Wrocław (DS) - - o o o xo xxx 3.10 PB 4
10 7 668 CHRAPEK Weronika 2007-10-30 MKS Ustroń (SL) - - o o o xxx 3.00 =PB 4
11 14 611 PACHOLEC Emilia 2006-06-13 SKLA Sopot (PM) - o o o xxx 2.80 4
11 15 34 BARTOSIEWICZ Łucja 2007-01-10 MKS MOS Wrocław (DS) - o o o xxx 2.80 PB 4
13 6 113 MALEWICZ Marta 2006-04-21 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) - - xo o xxx 2.80 3
14 19 806 SOBCZAK Julia 2007-09-08 SL Olimpia Poznań (WP) - o xo xo xxx 2.80 3
15 17 618 WIECZERZAK Kinga 2007-06-25 SKLA Sopot (PM) o o o xxo xxx 2.80 =PB 3
16 13 576 CZOSKA Katarzyna 2007-04-16 KL Gdynia (PM) o o o xxx 2.60 =PB 2.50
16 20 631 GROŻYŃSKA Pola 2007-02-02 WKS Flota Gdynia (PM) - o o xxx 2.60 2.50
18 3 727 KAPKA Agnieszka 2006-03-16 UKS Olimp Mazańcowice (SL) - xo o xxx 2.60
19 2 43 WALKÓW Bianka 2007-06-18 MKS MOS Wrocław (DS) o o xo xxx 2.60 PB
19 18 629 BEYER-WRÓBLEWSKA Emilia 2006-10-22 WKS Flota Gdynia (PM) - o xo xxx 2.60
Mały Memoriał 2019 (Tarnów)
1 BARTEL Maria 04 AZS-AWFiS Gdańsk 3.40
2 OLSZEWSKA Natalia 04 OKS Skra Warszawa 3.35
3 PAWLAK Aleksandra 04 AZS-AWF Warszawa 3.25
   
Mały Memoriał 2020 (Słupsk)
1 WODZIŃSKA Weronika 05 MKS Aleksandrów Łódzki 3.55
2 NICHOLS Lilly 06 SKLA Sopot 3.50
3 BISKUPSKA Natalia 05 KKL Kielce 3.40
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.018729 s. | Mem: 768 kilobytes