PZLA Mistrzostwa Polski U16. Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego
LUBLIN, 24-25 września 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-09-24 13:41:19
Kmłotm 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 300 600 1000 2000 80p 300p 1000prz 3000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100PK 300 600 1000 2000 110p 300p 1000prz 5000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2022-09-24
DZIEŃ 2
2022-09-25
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


11:00  100 m K (PK)  [s]
11:15  Tyczka M 
11:25  100 m M (PK)  [s]
11:25  Młot K 
11:45  Kula M 
11:50  300 m ppł K  [s]
12:20  300 m ppł M  [s]
13:00  100 m K  [el]
13:25  Dysk K 
14:00  Ceremonia otwarcia 
14:15  100 m K  [F B]
14:18  Wieloskok M 
14:20  100 m K  [F A]
14:30  100 m M  [el]
15:10  600 m K  [s]
15:35  600 m M  [s]
16:05  100 m M  [F B]
16:10  100 m M  [F A]
16:15  Wzwyż M 
16:20  1000 m prz. K  [s]
16:25  Oszczep M 
16:35  W dal K 
16:40  1000 m prz. M  [s]
17:00  2000 m K  [s]
17:20  2000 m M  [s]
17:50  4x100 m M  [s]
18:18  4x100 m K  [s]
REKORDY
RP (U16) 65.10 SKOLIMOWSKA Kamila WARSZAWIANKA Warszawa 1997-06-14
 

Data aktualizacji: 2022-09-24 13:41:19
Młot K Planowany START: 2022-09-24 11:25 ZAKOŃCZENIE: 12:39:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf
1 3 862 PRACHARCZYK Maria 07-07-23 LKLA Krokus Astromal Leszno (WP) x x 49.00 x 51.16 51.78 51.78
2 5 548 BEDNARZ Aleksandra 07-01-23 KKL Stal Stalowa Wola (PK) 43.02 48.63 51.71 48.23 48.85 x 51.71 PB
3 11 185 JUSZCZAK Inga 07-09-03 AZS-AWF Gorzów (LB) x x 39.74 46.65 49.36 50.03 50.03 PB
4 1 272 ŚMIGLEWSKA Zuzanna 07-09-28 MUKS Park Zduńska Wola (LD) 46.52 39.14 48.62 x 48.17 48.79 48.79
5 19 103 WŁOCH Aleksandra 07-08-07 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 42.91 42.54 45.90 43.41 42.87 44.72 45.90 PB
6 6 270 SKALSKA Gabriela 08-10-15 MUKS Park Zduńska Wola (LD) 43.92 44.06 44.00 x x 45.80 45.80 PB
7 14 908 ZIMMER Julia 07-01-07 UKS Achilles Leszno (WP) x x 42.52 45.18 44.07 x 45.18
8 12 575 GUŁA Adrianna 08-10-28 LKS Stal Mielec (PK) x 39.52 x 39.02 x x 39.52
9 2 160 GEMBAL Małgorzata 07-10-31 KS Wisła Puławy (LU) 31.82 39.19 x 39.19
10 16 45 SZPOND Zuzanna 08-06-19 MKS Osa Zgorzelec (DS) 34.56 x 38.71 38.71
11 17 279 GAJDA Patrycja 08-09-03 UKS Błyskawica Domaniewice (LD) 34.60 38.40 37.32 38.40 PB
12 15 22 HALEWICZ Julia 07-04-27 MKS Bolesłavia Bolesławiec (DS) 35.48 38.40 36.27 38.40
13 20 179 LAMBRYCZAK Wiktoria 07-06-22 ALKS AJP Gorzów Wlkp. (LB) 36.80 x 37.11 37.11
14 4 375 CHMIELEWSKA Maja 08-03-28 OKS Skra Warszawa (MZ) 32.22 36.51 x 36.51 PB
15 7 43 MATJEJÓS Natalia 07-11-08 MKS Osa Zgorzelec (DS) x 36.38 x 36.38
16 9 116 GOLAS Anita 07-08-28 LKS Vectra Włocławek (KP) 36.00 33.60 9.00 36.00
17 8 709 LEWANDOWSKA Nikola 08-04-10 CKS Budowlani Częstochowa (SL) x x 35.90 35.90
18 13 24 MAJEWSKA Diana 07-01-19 MKS Bolesłavia Bolesławiec (DS) 32.16 x 29.71 32.16
19 10 928 CIEŚLA Maja 08-05-14 UMKS Iskra Wolsztyn (WP) 31.05 x 30.42 31.05
18 271 ŚMIETAŃSKA Lena 07-06-20 MUKS Park Zduńska Wola (LD) x x x NM
Mały Memoriał 2020 (Słupsk)
1 PAŁYGA Zuzanna 05 KKL Kielce 51.01
2 MAJEK Weronika 05 KS Wisła Puławy 48.40
3 KOŹLAREK Julia 05 OŚ AZS Poznań 48.01
   
Mały Memoriał 2021 (Karpacz)
1 ORZECHOWSKA Aneta 06 LKS Vectra Włocławek 54.69
2 LISIECKA Weronika 06 LUKS Start Nakło 50.11
3 BEDNARZ Aleksandra 07 KKS Victoria Stalowa Wola 48.89
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.06514 s. | Mem: 1.25 megabytes