PZLA Mistrzostwa Polski U16. Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego
LUBLIN, 24-25 września 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-09-25 13:49:02
Kkulam 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 300 600 1000 2000 80p 300p 1000prz 3000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100PK 300 600 1000 2000 110p 300p 1000prz 5000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2022-09-24
DZIEŃ 2
2022-09-25
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY
RP (U16) 15.88 ŚLEPOWROŃSKA Maja MKS Pułtusk Radom 2013-09-29
 

Data aktualizacji: 2022-09-25 13:49:02
Kula K Planowany START: 2022-09-25 12:00 ZAKOŃCZENIE: 13:20:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf
1 3 992 WYSOCZAŃSKA Iga 07-02-24 KMKL Sztorm Kołobrzeg (ZP) 12.49 12.92 x 12.60 12.47 12.89 12.92
2 6 394 BIELECKA Maja 07-12-20 RLTL Optima Radom (MZ) 11.23 10.75 11.56 11.26 11.93 11.54 11.93
3 1 753 DURZYŃSKA Julia 07-08-09 MKS-MOSM Bytom (SL) 9.84 x 10.85 11.46 11.73 11.28 11.73
4 8 814 JATKOWSKA Weronika 07-07-22 UKS Miotacz Sosnowiec (SL) 10.91 11.62 11.19 x 11.34 11.30 11.62 =PB
5 2 360 CIESZEWSKA Aleksandra 08-06-09 MKS Bank BS Płońsk (MZ) 11.34 x 11.62 10.96 10.87 x 11.62
6 7 601 MIELECH Gabriela 07-07-28 KS Podlasie Białystok (PD) 10.85 10.44 9.70 10.51 10.88 10.95 10.95
7 10 963 KROTOWSKA Nikola 07-01-12 LKS Lubawa (WN) 10.52 10.83 10.42 10.73 9.76 x 10.83
8 14 283 KOZA Ola 07-04-16 UKS Błyskawica Domaniewice (LD) 10.71 10.29 10.52 9.68 9.40 10.45 10.71 PB
9 5 709 LEWANDOWSKA Nikola 08-04-10 CKS Budowlani Częstochowa (SL) 10.50 10.70 10.31 10.70
10 18 711 BARTECZKO Maja 08-08-12 GKS Piast Gliwice (SL) 10.19 10.68 9.85 10.68
11 9 658 GEJDA Ada 07-03-04 LKS Zantyr Sztum (PM) x 10.63 10.42 10.63
12 12 63 FELIKS Oliwia 07-01-02 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław (DS) 10.21 10.41 10.54 10.54 PB
13 11 564 SZYBIAK Aleksandra 07-11-12 KML Lubaczów (PK) 10.36 9.84 10.00 10.36 YC
14 16 619 JASZEK Julia 07-06-12 AML Słupsk (PM) 10.01 9.59 10.27 10.27
15 15 580 BOROWIEC Wiktoria 08-03-06 MKS Stal Nowa Dęba (PK) 9.32 10.22 9.81 10.22 YC
16 20 26 MIŻDAL Kinga 07-01-16 MKS Bolesłavia Bolesławiec (DS) 9.55 9.65 10.22 10.22 PB
17 17 869 SZUMNA Zuzanna 07-10-27 MUKS Kadet Rawicz (WP) 9.24 9.71 9.07 9.71
18 19 106 KOTOWSKA Julia 07-01-05 GKS Olimpia Grudziądz (KP) 9.51 8.76 9.53 9.53
19 4 868 JARÓŻEK Emilia 07-03-27 MUKS Kadet Rawicz (WP) x 9.47 9.52 9.52
20 13 238 CZARNECKA Maria 08-05-24 MKLA Łęczyca (LD) 9.47 8.93 9.39 9.47
Mały Memoriał 2020 (Słupsk)
1 MICHAŁOWSKA Julia 06 MKS Tempo Kęty 13.35
2 KICIŃSKA Anna 05 UKS Tempo 5 Przemyśl 13.08
3 MIOSKOWSKA Aleksandra 05 LKS Fenix Słupsk 12.39
   
Mały Memoriał 2021 (Karpacz)
1 MICHAŁOWSKA Julia 06 MKS Tempo Kęty 15.16
2 GŁADIKOWSKA Melisa 06 AML Słupsk 12.88
3 LIGMAN Patrycja 06 LKS Lubawa 12.88
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.0370309 s. | Mem: 1.25 megabytes