PZLA Mistrzostwa Polski U16. Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego
LUBLIN, 24-25 września 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-09-24 14:49:53
Kdyskm 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 300 600 1000 2000 80p 300p 1000prz 3000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100PK 300 600 1000 2000 110p 300p 1000prz 5000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2022-09-24
DZIEŃ 2
2022-09-25
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY
RP (U16) 50.53 OGÓREK Izabela MKS Tomaszów Mazwoiecki Łódź 2006-09-16
 

Data aktualizacji: 2022-09-24 14:49:53
Dysk K Planowany START: 2022-09-24 13:25 ZAKOŃCZENIE: 14:30:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf
1 17 360 CIESZEWSKA Aleksandra 08-06-09 MKS Bank BS Płońsk (MZ) x 35.51 37.69 41.74 40.84 42.61 42.61 PB
2 19 16 KOGUT Oliwia 08-03-11 LKS Górnik Wałbrzych (DS) x x 38.72 x 38.92 x 38.92
3 12 18 ZALEJSKA Oliwia 07-10-03 LKS Górnik Wałbrzych (DS) 36.91 37.49 34.05 31.08 x 35.82 37.49 PB
4 16 753 DURZYŃSKA Julia 07-08-09 MKS-MOSM Bytom (SL) 37.27 x 37.04 x x 34.47 37.27
5 14 17 OLEJNICZAK Zuzanna 07-07-15 LKS Górnik Wałbrzych (DS) 35.08 37.06 37.17 x 34.69 35.54 37.17
6 4 24 MAJEWSKA Diana 07-01-19 MKS Bolesłavia Bolesławiec (DS) 33.87 34.60 34.93 32.52 x 37.06 37.06 PB
7 6 185 JUSZCZAK Inga 07-09-03 AZS-AWF Gorzów (LB) x 34.39 x 35.94 34.77 x 35.94 PB
8 2 106 KOTOWSKA Julia 07-01-05 GKS Olimpia Grudziądz (KP) x 34.38 32.31 x x 34.99 34.99 PB
9 9 593 FRANCISZKOWICZ Ola 07-08-21 GOKSiT Suchowola (PD) 33.54 x x 33.54 PB
10 7 711 BARTECZKO Maja 08-08-12 GKS Piast Gliwice (SL) 30.17 x 32.29 32.29
11 10 571 WOJTANOWSKA Maja 08-10-04 KS Komunalni Sanok (PK) 26.34 31.05 31.65 31.65 PB
12 13 268 KOWALCZYK Agata 07-06-26 MUKS Park Zduńska Wola (LD) x 30.57 28.41 30.57
13 20 585 RAŚ Zuzanna 08-03-02 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl (PK) 27.27 25.20 29.80 29.80
14 18 744 WOLNY Matylda 08-11-02 MKS-MOS Katowice (SL) 29.51 27.17 x 29.51
15 3 928 CIEŚLA Maja 08-05-14 UMKS Iskra Wolsztyn (WP) x 29.23 x 29.23
16 8 755 KOLANOWSKA Zuzanna 07-03-28 MKS-MOSM Bytom (SL) 29.09 26.01 x 29.09
17 15 373 SZYMAŃSKA Hanna 07-01-30 MKS Syrena Warszawa (MZ) 28.68 x x 28.68
18 11 963 KROTOWSKA Nikola 07-01-12 LKS Lubawa (WN) x x 28.35 28.35
19 5 197 ORŁOWSKA Maria 07-03-27 LLKS Osowa Sień (LB) 24.78 x 26.12 26.12
20 1 520 JAKIEŁA Lena 08-11-21 MULKS Juvenia Głuchołazy (OP) 21.36 x x 21.36
Mały Memoriał 2020 (Słupsk)
1 KICIŃSKA Anna 05 UKS Tempo 5 Przemyśl 41.76
2 GNYP Alicja 05 LKS Górnik Wałbrzych 41.30
3 KRZESICKA Aleksandra 05 KMKL Sztorm Kołobrzeg 38.05
   
Mały Memoriał 2021 (Karpacz)
1 MICHAŁOWSKA Julia 06 MKS Tempo Kęty 43.24
2 GAWROŃSKA Maja 06 CWKS Resovia Rzeszów 38.61
3 NOWACKA Wiktoria 06 LKS Górnik Wałbrzych 37.23
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.0351658 s. | Mem: 1.25 megabytes