PZLA Mistrzostwa Polski U16. Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego
KARPACZ, 25-26 września 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-09-25 17:38:36
Kdyskm 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 300 600 1000 2000 80p 300p 1000prz 3000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100PK 300 600 1000 2000 110p 300p 1000prz 5000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-09-25
DZIEŃ 2
2021-09-26
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY
RP (U16) 50.53 OGÓREK Izabela MKS Tomaszów Mazwoiecki Łódź 2006-09-16
 

Data aktualizacji: 2021-09-25 17:38:36
Dysk K Planowany START: 2021-09-25 16:03 ZAKOŃCZENIE: 17:12:00 DEKORACJA 18:10
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf
1 19 442 MICHAŁOWSKA Julia 2006-03-24 MKS Tempo Kęty (MA) 40.33 41.59 43.24 x 38.29 43.24 43.24 PB
2 14 498 GAWROŃSKA Maja 2006-07-09 CWKS Resovia Rzeszów (PK) 37.32 37.34 38.61 32.42 38.24 37.66 38.61
3 20 12 NOWACKA Wiktoria 2006-08-24 LKS Górnik Wałbrzych (DS) 36.05 36.50 x x 37.23 36.93 37.23 PB
4 15 221 PRZYBYLSKA Wiktoria 2006-09-02 LKS Lubusz Słubice (LB) 35.68 32.12 30.72 x 29.68 36.29 36.29
5 1 570 WINIARZ Alicja 2006-03-08 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 35.23 x x x 33.27 x 35.23
6 9 810 DUSTER Zuzanna 2006-01-13 UKS 12 Kalisz (WP) x x 34.13 34.50 34.08 35.21 35.21 SB YC TR 4.4.1
7 5 124 KOTOWSKA Julia 2007-01-05 GKS Olimpia Grudziądz (KP) 34.64 33.19 32.16 32.30 32.81 32.34 34.64 PB YC TR 4.4.1
8 3 868 KUCIŃSKA Klaudia 2006-01-04 LKS Lubawa (WN) 33.63 x 27.38 x x x 33.63 PB
9 2 13 OLEJNICZAK Zuzanna 2007-07-15 LKS Górnik Wałbrzych (DS) 29.06 33.54 x 33.54 PB
10 11 869 LIGMAN Patrycja 2006-09-09 LKS Lubawa (WN) 30.65 29.98 33.03 33.03 PB
11 4 682 DURZYŃSKA Julia 2007-08-09 MKS-MOSM Bytom (SL) x 32.90 32.16 32.90
12 17 461 BOROWIEC Patrycja 2006-09-13 WKS Wawel Kraków (MA) 32.83 31.35 x 32.83
13 7 212 JUSZCZAK Inga 2007-09-03 AZS-AWF Gorzów (LB) x 30.99 32.29 32.29
14 18 182 ŻELAZO Zuzanna 2006-07-13 AZS UMCS Lublin (LU) 32.23 x x 32.23 PB
15 12 599 KAROLAK Weronika 2006-12-18 MKS Sambor Tczew (PM) 23.74 x 31.22 31.22
16 6 158 GŁOWACKA Martyna 2006-04-20 MLKS Nadwiślanin Chełmno (KP) x 30.25 30.86 30.86
17 13 283 KOWALCZYK Agata 2007-06-26 MUKS Park Zduńska Wola (LD) 24.36 26.65 30.23 30.23
18 8 621 PSTRĄGOWSKA Natalia 2006-10-06 UKS Jedynka Reda (PM) x 28.72 x 28.72
19 10 438 ŚLEDZIŃSKA Martyna 2006-06-22 KS Victoria Trzebinia (MA) 28.66 x x 28.66
20 16 216 HOROSZKIEWICZ Julia 2006-05-30 LKS Lubusz Słubice (LB) x 27.38 x 27.38
Mały Memoriał 2019 (Tarnów)
1 PRZYBYŚ Julia 04 WKS Wawel Kraków 45.94
2 WILCZEWSKA Natalia 04 MKS Sambor Tczew 41.39
3 GRZESZCZYK Karolina 04 OKLA Ostrołęka 39.65
   
Mały Memoriał 2020 (Słupsk)
1 KICIŃSKA Anna 05 UKS Tempo 5 Przemyśl 41.76
2 GNYP Alicja 05 LKS Górnik Wałbrzych 41.30
3 KRZESICKA Aleksandra 05 KMKL Sztorm Kołobrzeg 38.05
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.018863 s. | Mem: 768 kilobytes