PZLA Mistrzostwa Polski U16 / mały memoriał J.Kusocińskiego
TARNÓW, 21-22 września 2019
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2019-09-22 13:16:58
M1000m 2 1 1
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 300 600 1000 2000 80p 200p 3000ch Wzwyż Tyczka W dal Kula Dysk Młot Oszczep

100 300 600 1000 2000 110p 200p 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2019-09-21
DZIEŃ 2
2019-09-22
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


10:00  Młot M (5) 
10:45  Tyczka K 
11:00  Wzwyż K 
11:15  Kula K (3) 
11:30  80 m pł K  [el]
11:40  Dysk M (1) 
12:00  1000 m K  [s]
12:20  110 m M (91.4)  [el]
12:41  W dal M 
12:46  1000 m M  [s]
13:10  80 m pł K  [F]
13:20  Oszczep K (500) 
13:25  300 m M  [s]
14:02  110 m M (91.4)  [F]
14:12  300 m K  [s]
REKORDY
RP (U16) 2:30.67 ANTROPIK Roman SKLA Słupsk Białogard 2000-05-06
 
 Bieg 1  Bieg 2  Bieg 3  Ranking

Data aktualizacji: 2019-09-22 13:16:58
1000 m M - Bieg 2 Planowany START: 2019-09-22 12:46 WYSTARTOWANO: 12:53:39
  PhotoFinish
msc tor seria nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 3 1 442
WESOŁOWSKI Miłosz 04-05-15 KKL Rodło Kwidzyn (PM) 2:39.61 1
1 7 2 33
JAWORSKI Oliwier 05-04-26 SSMKS Parasol Wrocław (DS) 2:40.64 PB 2
2 4 1 575
WĄCHAŁA Adam 04-01-07 KKL Kielce (SK) 2:41.57 3
3 5 1 586
SOKOŁOWSKI Kamil 04-01-27 KS Energetyk Poznań (WP) 2:41.82 4
4 11 1 341
JACHEĆ Nikodem 04-01-06 LZS KL Kotwica Brzeg (OP) 2:42.39 PB 5
5 10 1 509
WYDMUCH Kajetan 04-01-21 CKS Budowlani Częstochowa (SL) 2:43.14 PB 6
6 2 1 203
UŁAŃSKI Jakub 04-05-23 ULKS MOSiR Sieradz (LD) 2:43.25 7
7 9 1 236
KOWALCZYK Dominik 04-05-31 OKLA Ostrołęka (MZ) 2:44.18 PB 8
2 5 2 458
BIELASZEWSKI Szymon 04-06-05 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz (PM) 2:45.06 PB 9
8 8 1 154
KOKOSIŃSKI Jakub 04-01-30 LKS Omega Kleszczów (LD) 2:45.16 10
3 8 2 554
HERZYK Kamil 04-04-14 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała (SL) 2:45.18 PB 11
9 6 1 296
CIĘŻKOWSKI Piotr 04-06-29 KS Cracovia 1906 Kraków (MA) 2:45.57 12
10 7 1 516
MACHULEC Jakub 05-04-14 LKS Pszczyna (SL) 2:46.92 13
4 1 2 539
KORYCIŃSKI Wojciech 04-10-18 MKS-MOSM Bytom (SL) 2:48.05 14
1 7 3 288
MIERZEJEWSKI Miłosz 04-05-13 WLKS Nowe Iganie (MZ) 2:48.33 PB 15
5 3 2 380
CHAMOT Szymon 05-10-26 MKL Sparta Stalowa Wola (PK) 2:48.49 16
6 9 2 280
JANDUŁA Wiktor 05-01-22 UKS Technik Radom (MZ) 2:49.25 17
7 10 2 208
WRÓBLEWSKI Błażej 05-03-10 AKL Ursynów Warszawa (MZ) 2:49.43 18
2 4 3 483
WDOWIAK Karol 04-03-24 SKLA Sopot (PM) 2:49.48 19
8 4 2 366
KORNASIEWICZ Kacper 04-12-02 KS Komunalni Sanok (PK) 2:49.61 20
9 2 2 538
DYBAŁA Marek 04-08-05 MKS-MOSM Bytom (SL) 2:50.93 21
11 1 1 638
SZAJRYCH Aleksander 04-05-19 UKS Sprinter Słodków (WP) 2:51.27 22
3 1 3 488
JASZEWSKI Kacper 05-04-04 UKS Olimpijczyk Skorzewo (PM) 2:52.07 PB 23
10 6 2 569
SZWED Damian 04-01-26 UKS Olimpia Zabrze (SL) 2:52.15 24
4 5 3 472
FIJAŁKOWSKI Mikołaj 05-04-12 SKLA Sopot (PM) 2:52.40 25
5 3 3 448
TYBURSKI Igor 04-02-06 LKS Zantyr Sztum (PM) 2:52.56 26
6 6 3 163
ANDRUSIEWICZ Jerzy 04-08-26 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) 2:52.96 27
7 2 3 224
SZYMAŃSKI Filip 05-03-18 KS Maków Biega (MZ) 2:57.13 28
8 10 3 219
MAŁECKI Mateusz 05-01-20 KS Lider Grodzisk Mazowiecki (MZ) 2:59.42 PB 29
9 9 3 206
BOGUSZEWSKI Michał 04-11-24 AKL Ursynów Warszawa (MZ) 3:02.05 30
10 8 3 566
MORCINEK Szymon 04-11-24 UKS Chromik Mysłowice (SL) 3:02.64 31

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.054032802581787 s.