PZLA Mistrzostwa Polski U16 / mały memoriał J.Kusocińskiego
TARNÓW, 21-22 września 2019
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2019-09-21 16:34:38
M100m 2 1 1
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 300 600 1000 2000 80p 200p 3000ch Wzwyż Tyczka W dal Kula Dysk Młot Oszczep

100 300 600 1000 2000 110p 200p 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2019-09-21
DZIEŃ 2
2019-09-22
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


11:30  Młot K (3) 
13:00  Ceremonia otwarcia 
13:20  600 m K  [s]
13:40  Kula M (5) 
13:45  100 m M  [el]
13:45  W dal K 
13:50  Wzwyż M 
14:10  2000 m M  [s]
14:35  600 m M  [s]
14:40  Tyczka M 
14:50  Dysk K (0.75) 
15:00  100 m K  [el]
15:25  100 m M  [F]
15:35  2000 m K  [s]
16:00  200 m pł K  [s]
16:29  200 m pł M  [s]
16:40  Oszczep M (600) 
16:59  100 m K  [F]
17:08  3000 m ch K  [s]
17:30  5000 m ch M  [s]
REKORDY
RP (U16) 10.88 SZTEJKOWSKI Damian LKS Polkowice Słubice 2014-05-23
RP (U16) 10.87* CHROSTA Filip BKL Bełchatów Wrocław 2017-05-21
Kwalifikacje: 1 z każdego biegu (Q) + 4 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  elim 4  FINAŁ  Ranking

Data aktualizacji: 2019-09-21 14:31:43
100 m M - elim 2 Planowany START: 2019-09-21 13:45 WYSTARTOWANO: 13:54:51
-2.0 m/s   PhotoFinish
msc tor seria nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 3 1 427
ZAKRZEWSKI Marek 05-12-18 AML Słupsk (PM) 11.01 Q PB 1
2 5 1 82
PAŁKOWSKI Dawid 04-09-18 MUKL Brodnica (KP) 11.26 q SB 2
3 4 1 328
SŁOWIK Maciej 04-02-25 TS Wieliczanka Wieliczka (MA) 11.47 (461) q PB 3
4 1 1 143
PIETRZAK Daniel 04-10-13 AZS Łódź (LD) 11.47 (469) q PB YC 4
1 5 3 34
KISIL Kamil 04-03-14 SSMKS Parasol Wrocław (DS) 11.50 Q 5
1 5 4 72
OLISIEJKO Samuel 04-07-05 MKL Toruń (KP) 11.54 Q 6
2 7 3 205
SZYMAŃSKI Daniel 05-05-22 UMLKS Pegaz Opoczno (LD) 11.55 q PB 7
2 3 4 598
ZIMNIAK Kacper 04-04-19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 11.61 8
3 2 4 673
PIEJKO Michał 04-01-04 KL Bałtyk Koszalin (ZP) 11.63 9
5 6 1 136
PŁOSZAJSKI Norbert 04-02-02 MLKS Agros Żary (LB) 11.65 PB 10
1 6 2 636
ROBAKOWSKI Dawid 04-06-23 UKS Skoczek Władysławów (WP) 11.66 Q 11
6 7 1 430
GÓRSKI Mateusz 04-02-26 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 11.67 PB 12
2 5 2 533
HAJDUK Seweryn 04-07-29 MKS-MOS Płomień Sosnowiec (SL) 11.68 13
7 2 1 204
RUTOWICZ Hubert 04-07-04 UMLKS Pegaz Opoczno (LD) 11.75 (743) PB 14
4 7 4 58
SIERPNIEWSKI Igor 05-02-25 GKS Olimpia Grudziądz (KP) 11.75 (746) PB 15
3 1 3 508
SZCZERBA Kacper 04-03-25 CKS Budowlani Częstochowa (SL) 11.76 (752) 16
3 1 2 233
ŚLIWA Jakub 04-11-05 MKS Pułtusk (MZ) 11.76 (758) 17
4 6 3 644
ŁAZOWY Cezary 04-01-04 WMLKS Nadodrze Powodowo (WP) 11.77 18
5 6 4 373
MOLEK Mateusz 04-07-20 LKS Stal Mielec (PK) 11.79 19
6 1 4 537
WIECZOREK Jan 04-04-17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec (SL) 11.80 20
8 8 1 513
WIĄCEK Tomasz 04-01-28 KS Sprint Bielsko-Biała (SL) 11.82 21
4 3 2 1
GONKIEWICZ Jan 05-06-28 GKS Start Długołęka (DS) 11.84 (834) 22
7 4 4 421
KASPRZYK Kacper 05-01-20 AML Słupsk (PM) 11.84 (835) 23
5 4 2 357
KOCHMAŃSKI Mateusz 05-06-12 CWKS Resovia Rzeszów (PK) 11.86 24
6 8 2 396
PILAWA Błażej 05-06-03 UKS Tempo 5 Przemyśl (PK) 11.90 (898) 25
7 7 2 120
ŁASOCHA Szymon 04-01-07 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski (LU) 11.90 (900) 26
5 2 3 417
DEPTA Szymon 04-01-02 AML Słupsk (PM) 11.91 27
6 4 3 454
WESSERLING Cezary 04-03-28 LKS Ziemi Puckiej Puck (PM) 11.94 28
7 3 3 84
RUMIŃSKI Mikołaj 04-02-21 MUKL Brodnica (KP) 11.96 29
8 2 2 418
GOSTOMCZYK Jan 05-01-03 AML Słupsk (PM) 12.05 30
8 8 3 144
SZWED Maks 04-08-06 AZS Łódź (LD) 12.10 YC 31
8 4 633
CZEKAŁA Oskar 05-02-27 UKS Skoczek Władysławów (WP) DNS

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.21000909805298 s.