PZLA Mistrzostwa Polski U16 | Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego
SŁUPSK, 26-27 września 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-09-27 10:47:15
M5chm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 300 600 1000 2000 80p 200p 1000p 3000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok K Kula Dysk Młot Oszczep

100 100pk 300 600 1000 2000 110p 200p 1000p 5000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok M Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2020-09-26
DZIEŃ 2
2020-09-27
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


09:30  5000 m ch M  [s]
10:07  3000 m ch K  [s]
10:30  Młot M (5) 
10:40  Tyczka K 
10:45  Wzwyż K 
11:22  4x100 m K  [s]
11:47  4x100 m M  [s]
12:10  W dal M 
12:20  80 m pł K  [el]
12:25  Dysk M (1) 
12:50  110 m M (91.4)  [el]
13:05  Kula K (3) 
13:25  80 m pł K  [F]
13:35  1000 m M  [s]
14:00  110 m M (91.4)  [F]
14:10  Wieloskok K 
14:15  Oszczep K (500) 
14:15  1000 m K  [s]
14:45  300 m K  [s]
15:10  300 m M  [s]
REKORDY
RP (U16) 21:32.51 NIEDZIAŁEK Łukasz WLKS Iganie Nowe Rzeszów 2015-06-07
 
 Bieg 1  Ranking

Data aktualizacji: 2020-09-27 10:47:15
5000 m ch M - Bieg 1 Planowany START: 2020-09-27 09:30 WYSTARTOWANO: 09:29:47 DEKORACJA 10:20
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 12 427 GOŁĄBEK Kacper 05-08-25 MKS Stal Nowa Dęba (PK) 25:25.04 PB 1
2 10 422 SEJLER Patryk 06-07-31 LKS Stal Mielec (PK) 25:27.92 PB ~ ~ 2
3 11 300 DROBIK Kacper 06-04-05 RK Athletics Warszawa (MZ) 25:52.79 PB 3
4 5 429 ŁUC Kacper 05-03-10 MKS Stal Nowa Dęba (PK) 27:24.95 PB 4
5 9 169 DZIDA Kamil 05-03-22 ALKS AJP Gorzów Wlkp. (LB) 27:29.35 PB 5
6 8 279 PORYZIŃSKI Mateusz 05-05-05 MKS Bank BS Płońsk (MZ) 27:29.67 PB > 6
7 7 315 ADAMCZYK Maciej 05-07-28 UKS Herkules Sulejówek (MZ) 28:07.50 PB 7
8 6 740 FRIEBE Nikodem 05-11-06 UKS Przełaj Żerków (WP) 28:43.96 8
9 1 171 MENDEL Mateusz 05-11-14 ALKS AJP Gorzów Wlkp. (LB) 30:21.74 PB > 9
10 3 317 WALENDZIK Seweryn 05-07-18 UKS Herkules Sulejówek (MZ) 31:27.81 ~ 10
11 2 530 MISZEWSKI Mikołaj 05-06-13 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA (PM) 31:51.18 > 11
4 112 JEZIORNY Hubert 05-10-22 MLKS Nadwiślanin Chełmno (KP) DNS
Mały Memoriał 2019 (Tarnów)
1 IELO Cristian 04 LKS Stal Mielec 25:49.71
2 GRUBECKI Wiktor 04 UKS Maraton - Korzeniowski.pl Bieruń 26:38.66
3 GOŁĄBEK Kacper 05 MKS Stal Nowa Dęba 27:54.72
Mały Memoriał 2018 (Bełchatów)
1 PIECUCH Kamil 03 LKS Stal Mielec 24:57.76
2 PRZESTRZELSKI Szymon 03 WLKS Nowe Iganie 26:54.93
3 FREJ Oskar 03 CWKS Resovia Rzeszów 27:08.82
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.041363000869751 s.