PZLA Mistrzostwa Polski U16. Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego
SŁUBICE, 23-24 września 2023
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2023-09-24 15:58:54
M300płm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 300 600 1000 2000 80p 300p 1000prz 3000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100PK 300 600 1000 2000 110p 300p 1000prz 5000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2023-09-23
DZIEŃ 2
2023-09-24
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY POLSKI U16:
- 100m - Krystian PRUS - 10.78
- 1000m prz. - Michał GAJDUS - 2:39.17
- Wieloskok - Dawid CZAPKA - 13.34
- 80m ppł - Vanessa MICHALUK - 11.30 (finał) - 11.31 (elim)

10:00  100 m K (PK)  [s]
10:00  Młot M 
10:25  100 m M (PK)  [s]
10:40  W dal K 
10:45  Wzwyż M 
10:50  300 m ppł K  [s]
11:35  300 m ppł M  [s]
12:05  Młot K 
12:10  100 m K  [el]
13:00  100 m M  [el]
13:30  100 m K  [F B]
13:35  100 m K  [F A]
13:45  Ceremonia otwarcia 
14:00  600 m K  [s]
14:10  Kula M 
14:35  100 m M  [F B]
14:40  100 m M  [F A]
14:55  600 m M  [s]
15:00  Tyczka M 
15:17  Wieloskok M 
15:30  1000 m prz. K  [s]
16:00  1000 m prz. M  [s]
16:30  2000 m K  [s]
16:45  Kula K 
17:02  Oszczep M 
17:10  2000 m M  [s]
17:45  4x100 m K  [s]
18:20  4x100 m M  [s]
REKORDY
RP (U16) 38.16 GALIKOWSKI Michał SKLA Sopot Słubice 2012-09-29
RP (U16) 36.79* KIERNOŻYCKI Michał MLKS Agros Żary Karpacz 2023-09-10
 
 Bieg 1  Bieg 2  Bieg 3  Bieg 4  Bieg 5  Bieg 6  Bieg 7  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2023-09-24 15:58:54
300 m ppł M - Bieg 1 Planowany START: 2023-09-23 11:35 WYSTARTOWANO: 11:36:34 DEKORACJA 13:25
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 4 561 BURKIEWICZ Norbert 08-10-25 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa (PK) 43.45 PB 23
2 5 890 WAWRZYŃSKI Nikodem 09-01-15 UMKS Iskra Wolsztyn (WP) 44.62 PB 30
3 3 133 KORACH Krzysztof 08-09-30 UKS Czapla Białe Błota (KP) 44.86 PB 33
4 6 462 JANKOWSKI Michał 09-12-11 TS Wieliczanka Wieliczka (MA) 44.90 PB 34
5 2 41 ŁAPUSZYŃSKI Krzysztof 08-03-30 MKS Osa Zgorzelec (DS) 45.44 PB 36
6 1 917 DUCHNA Grzegorz 09-02-16 UKS MOSiR Działdowo (WN) 46.09 PB 37
Mały Memoriał 2021 (Karpacz)
1 ZACHARA Jakub 06 MULKS Juvenia Głuchołazy 39.51
2 DĄBKOWSKI Jakub 06 UKS MOSiR Działdowo 40.64
3 RONCZEWSKI Mikołaj 06 WLKS Wrocław 40.89
   
Mały Memoriał 2022 (Lublin)
1 PAJĄK Stanisław 07 MLKS Agros Żary 39.41
2 GRZYBOWSKI Jeremiasz 07 UKS Chromik Mysłowice 39.61
3 SZYRNER Adam 07 MKS Piast Głogów 39.70
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.0226631 s. | Mem: 1.25 megabytes