PZLA Mistrzostwa Polski U16 | Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego
SŁUPSK, 26-27 września 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-09-26 15:07:03
M200pł 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 300 600 1000 2000 80p 200p 1000p 3000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok K Kula Dysk Młot Oszczep

100 100pk 300 600 1000 2000 110p 200p 1000p 5000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok M Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2020-09-26
DZIEŃ 2
2020-09-27
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


11:15  Młot K (3) 
12:00  Wieloskok M 
13:00  Dysk K (0.75) 
13:30  Ceremonia otwarcia 
13:40  Kula M (5) 
13:45  200 m pł K  [s]
14:00  Tyczka M 
14:20  200 m pł M  [s]
15:00  100 m K  [el]
15:30  100 m M  [el]
15:50  Wzwyż M 
16:00  100 m K  [F]
16:10  100 m K (PK)  [s]
16:30  100 m M  [F]
16:40  W dal K 
16:45  100 m M (PK)  [s]
17:10  600 m K  [s]
17:30  Oszczep M (600) 
17:35  600 m M  [s]
18:00  1000 m prz K  [s]
18:15  1000 m prz M  [s]
18:30  2000 m K  [s]
18:45  2000 m M  [s]
REKORDY
RP (U16) 25.49 URBANIAK Sebastian LIUKS Kruszwica Słubice 2016-09-24
RP (U16) 25.49 ŚLAZIŃSKI Adam CWZS Zawisza Bydgoszcz SL Słubice 2016-09-24
 
 Bieg 1  Bieg 2  Bieg 3  Bieg 4  Bieg 5  Ranking

Data aktualizacji: 2020-09-26 15:07:03
200 m pł M - Bieg 1 Planowany START: 2020-09-26 14:20 WYSTARTOWANO: 14:23:49 DEKORACJA 15:20
-0.3 m/s   PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 5 468 PORUCZNIK Łukasz 05-06-24 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (PD) 28.30 (295) PB 10
2 4 776 WAWRZYNOWICZ Dawid 05-10-05 UKS Atos Woźnice (WN) 30.10 PB 32
3 2 467 JAMIOŁKOWSKI Jakub 05-01-14 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (PD) 30.11 PB 33
4 6 689 RYCZYŃSKI Mikołaj 05-11-24 LKS Maraton Turek (WP) 30.80 35
5 3 278 KWIATKOWSKI Filip 06-04-27 MKS Bank BS Płońsk (MZ) 30.83 37
6 7 246 PRZYBYŁ Antoni 05-10-24 UKS Lisy Zgierz (LD) 31.30 38
7 1 134 KANIEWSKI Maksymilian 06-08-19 UKS Czapla Białe Błota (KP) 31.74 PB 39
8 346 PETKA Kamil 06-04-17 KS Victoria Trzebinia (MA) DNF
Mały Memoriał 2019 (Tarnów)
1 FILAR Igor 04 ZLKL Zielona Góra 25.60
2 SELERZYŃSKI Hubert 04 UKS Czapla Białe Błota 25.87
3 BYDOŃ Oskar 04 TS Wieliczanka Wieliczka 25.97
Mały Memoriał 2018 (Bełchatów)
1 WIECZOREK Miłosz 03 MLKS Echo Twardogóra 25.67
2 JUSZCZAK Szymon 03 UKS Przełaj Żerków 26.02
3 RYBACKI Kornel 03 LUKS Hańcza Suwałki 26.06
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.075067043304443 s.