PZLA Mistrzostwa Polski U16 / mały memoriał J.Kusocińskiego
TARNÓW, 21-22 września 2019
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2019-09-21 16:34:48
M2000m 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 300 600 1000 2000 80p 200p 3000ch Wzwyż Tyczka W dal Kula Dysk Młot Oszczep

100 300 600 1000 2000 110p 200p 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2019-09-21
DZIEŃ 2
2019-09-22
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


11:30  Młot K (3) 
13:00  Ceremonia otwarcia 
13:20  600 m K  [s]
13:40  Kula M (5) 
13:45  100 m M  [el]
13:45  W dal K 
13:50  Wzwyż M 
14:10  2000 m M  [s]
14:35  600 m M  [s]
14:40  Tyczka M 
14:50  Dysk K (0.75) 
15:00  100 m K  [el]
15:25  100 m M  [F]
15:35  2000 m K  [s]
16:00  200 m pł K  [s]
16:29  200 m pł M  [s]
16:40  Oszczep M (600) 
16:59  100 m K  [F]
17:08  3000 m ch K  [s]
17:30  5000 m ch M  [s]
REKORDY
RP (U16) 5:31.63 KRUPA Piotr OSTROWIANKA Ostr. Maz. Olsztyn 2000-09-09
 
 Bieg 1  Bieg 2  Ranking

Data aktualizacji: 2019-09-21 16:34:48
2000 m M - Bieg 1 Planowany START: 2019-09-21 14:10 WYSTARTOWANO: 14:13:43
  PhotoFinish
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 6 36
MAJEWSKI Adam 04-03-06 SSMKS Parasol Wrocław (DS) 5:52.31 PB 1
2 4 466
KASPROWICZ Krzysztof 04-07-27 MLKS Baszta Bytów (PM) 5:58.28 PB 2
3 8 323
MAREK Adrian 04-02-01 TS Wieliczanka Wieliczka (MA) 6:01.10 PB 3
4 11 679
JABŁOŃSKI Michał 04-03-27 MKP Myślibórz (ZP) 6:03.28 PB 4
5 7 512
LACHOWSKI Maciej 05-10-27 KS Sprint Bielsko-Biała (SL) 6:03.52 PB 5
6 10 652
GÓRCZYŃSKI Bartosz 04-03-25 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 6:07.22 6
7 14 664
RODZIEWICZ Michał 05-05-06 MKS Truso Elbląg (WN) 6:11.63 PB 9
8 2 674
JAKUBOWSKI Jan 04-04-27 KMKL Sztorm Kołobrzeg (ZP) 6:13.08 12
9 9 456
RUSOŃ Bartosz 04-08-01 LKS Zorza Gdynia (PM) 6:14.21 14
10 13 232
MAKOWSKI Mateusz 04-08-05 MKS Pułtusk (MZ) 6:14.90 15
11 1 455
BUKOWSKI Paweł 04-07-13 LKS Zorza Gdynia (PM) 6:15.45 18
12 16 102
ĆWIKLIŃSKI Adrian 04-07-20 KS Agros Zamość (LU) 6:18.36 21
13 3 697
TRZCIŃSKI Bartłomiej 04-03-28 WMLKS Pomorze Stargard (ZP) 6:20.74 24
14 12 559
JONAS Beniamin 04-01-20 TL Pogoń Ruda Śląska (SL) 6:28.96 27
5 527
FIJAK Tomasz 04-01-20 MKS Żywiec (SL) DQ 163.3(a)
15 271
BASAJ Bartosz 05-10-21 UKS Olimp Kozienice (MZ) DNS

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.044036865234375 s.