PZLA Mistrzostwa Polski U16 | Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego
SŁUPSK, 26-27 września 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-09-27 14:09:38
M110m 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 300 600 1000 2000 80p 200p 1000p 3000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok K Kula Dysk Młot Oszczep

100 100pk 300 600 1000 2000 110p 200p 1000p 5000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok M Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2020-09-26
DZIEŃ 2
2020-09-27
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


09:30  5000 m ch M  [s]
10:07  3000 m ch K  [s]
10:30  Młot M (5) 
10:40  Tyczka K 
10:45  Wzwyż K 
11:22  4x100 m K  [s]
11:47  4x100 m M  [s]
12:10  W dal M 
12:20  80 m pł K  [el]
12:25  Dysk M (1) 
12:50  110 m M (91.4)  [el]
13:05  Kula K (3) 
13:25  80 m pł K  [F]
13:35  1000 m M  [s]
14:00  110 m M (91.4)  [F]
14:10  Wieloskok K 
14:15  Oszczep K (500) 
14:15  1000 m K  [s]
14:45  300 m K  [s]
15:10  300 m M  [s]
REKORDY
RP (U16) 14.24 ŻEBROWSKI Dawid MKS-SMS Victoria Racibórz Słubice 2012-09-30
Kwalifikacje: 1 z każdego biegu (Q) + 4 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  elim 4  FINAŁ  Ranking

Data aktualizacji: 2020-09-27 13:22:21
110 m M (91.4) - elim 1 Planowany START: 2020-09-27 12:50 WYSTARTOWANO: 12:53:33
-0.7 m/s   PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 3 26 DIALLO Amadou 05-04-21 MKS Piast Głogów (DS) 15.17 Q 1
2 2 624 GRZESIOWSKI Igor 05-05-09 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała (SL) 16.26 (256) q PB 6
3 4 313 DOBROWOLSKI Marcel 05-01-06 UKS Gepard Warszawa (MZ) 16.28 q PB 8
4 5 504 GAFFKE Bruno 05-01-04 KL Gdynia (PM) 16.53 11
5 7 703 MAMOT Jakub 06-06-23 MUKS Kadet Rawicz (WP) 18.05 PB 20
6 8 34 PORWOLIK Emil 06-01-21 MLKS Echo Twardogóra (DS) 18.81 22
7 6 206 DUDKA Filip 06-08-31 MKLA Łęczyca (LD) 19.83 24
Mały Memoriał 2019 (Tarnów)
1 JUNG Marcin 04 MLKS Agros Żary 15.24
2 SELERZYŃSKI Hubert 04 UKS Czapla Białe Błota 15.36
3 FILAR Igor 04 ZLKL Zielona Góra 15.56
Mały Memoriał 2018 (Bełchatów)
1 RYBACKI Kornel 03 LUKS Hańcza Suwałki 14.66
2 JUSZCZAK Szymon 03 UKS Przełaj Żerków 14.80
3 NOWAKOWSKI Jakub 03 KS AZS UWM Olsztyn 14.89
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.043313026428223 s.