PZLA Mistrzostwa Polski U16 | Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego
SŁUPSK, 26-27 września 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-09-27 14:01:58
M1000m 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 300 600 1000 2000 80p 200p 1000p 3000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok K Kula Dysk Młot Oszczep

100 100pk 300 600 1000 2000 110p 200p 1000p 5000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok M Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2020-09-26
DZIEŃ 2
2020-09-27
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


09:30  5000 m ch M  [s]
10:07  3000 m ch K  [s]
10:30  Młot M (5) 
10:40  Tyczka K 
10:45  Wzwyż K 
11:22  4x100 m K  [s]
11:47  4x100 m M  [s]
12:10  W dal M 
12:20  80 m pł K  [el]
12:25  Dysk M (1) 
12:50  110 m M (91.4)  [el]
13:05  Kula K (3) 
13:25  80 m pł K  [F]
13:35  1000 m M  [s]
14:00  110 m M (91.4)  [F]
14:10  Wieloskok K 
14:15  Oszczep K (500) 
14:15  1000 m K  [s]
14:45  300 m K  [s]
15:10  300 m M  [s]
REKORDY
RP (U16) 2:30.67 ANTROPIK Roman SKLA Słupsk Białogard 2000-05-06
 
 Bieg 1  Bieg 2  Bieg 3  Ranking

Data aktualizacji: 2020-09-27 14:01:58
1000 m M - Bieg 1 Planowany START: 2020-09-27 13:35 WYSTARTOWANO: 13:35:24 DEKORACJA 14:30
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 6 41 JAWORSKI Oliwier 05-04-26 SSMKS Parasol Wrocław (DS) 2:38.54 PB 1
2 9 591 MACHULEC Jakub 05-04-14 LKS Pszczyna (SL) 2:39.18 PB 2
3 3 197 GANCARZ Mikołaj 05-02-14 LKS Feniks Opoczno (LD) 2:41.32 PB 3
4 4 252 WRÓBLEWSKI Błażej 05-03-10 AKL Ursynów Warszawa (MZ) 2:42.97 5
5 5 156 STASZCZAK Antoni 05-08-03 LKS Znicz Biłgoraj (LU) 2:42.98 PB 6
6 1 539 FIJAŁKOWSKI Mikołaj 05-04-12 SKLA Sopot (PM) 2:43.54 PB 8
7 7 143 WASILEWSKI Mateusz 05-09-21 AZS UMCS Lublin (LU) 2:43.92 (916) 9
8 2 452 BALCEWICZ Szymon 05-11-28 KS Podlasie Białystok (PD) 2:45.23 11
8 492 CHLEBICKI Stanisław 05-01-24 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) DNS
Mały Memoriał 2019 (Tarnów)
1 JAWORSKI Oliwier 05 SSMKS Parasol Wrocław 2:40.64
1 WESOŁOWSKI Miłosz 04 KKL Rodło Kwidzyn 2:39.61
2 WĄCHAŁA Adam 04 KKL Kielce 2:41.57
Mały Memoriał 2018 (Bełchatów)
1 LEWALSKI Kacper 03 MKS Truso Elbląg 2:36.80
2 ROMBERG Adrian 03 MKS-MOSM Bytom 2:37.30
3 DOBRZAŃSKI Piotr 03 SKLA Sopot 2:38.05
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.041051864624023 s.