PZLA Mistrzostwa Polski U16 | Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego
SŁUPSK, 26-27 września 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-09-27 12:02:38
K4x100m 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 300 600 1000 2000 80p 200p 1000p 3000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok K Kula Dysk Młot Oszczep

100 100pk 300 600 1000 2000 110p 200p 1000p 5000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok M Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2020-09-26
DZIEŃ 2
2020-09-27
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


09:30  5000 m ch M  [s]
10:07  3000 m ch K  [s]
10:30  Młot M (5) 
10:40  Tyczka K 
10:45  Wzwyż K 
11:22  4x100 m K  [s]
11:47  4x100 m M  [s]
12:10  W dal M 
12:20  80 m pł K  [el]
12:25  Dysk M (1) 
12:50  110 m M (91.4)  [el]
13:05  Kula K (3) 
13:25  80 m pł K  [F]
13:35  1000 m M  [s]
14:00  110 m M (91.4)  [F]
14:10  Wieloskok K 
14:15  Oszczep K (500) 
14:15  1000 m K  [s]
14:45  300 m K  [s]
15:10  300 m M  [s]
REKORDY
RP (U16) 48.57 AZS Poznań Warszawa 1974-07-24
 
 Bieg 1  Bieg 2  Bieg 3  Ranking

Data aktualizacji: 2020-09-27 12:02:38
4x100 m K - Bieg 1 Planowany START: 2020-09-27 11:22 WYSTARTOWANO: 11:22:15 DEKORACJA 12:05
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 5 674 KALIŃSKA Oliwia
PODRUCZNA Julia
PŁÓCIENNICZAK Amelia
PŁONKA Oliwia
KS Stal LA Ostrów Wlkp. II (WP) 52.81 14
2 6 133 ANHALT Anna
BYCZKOWSKA Amelia
BONIŚNIAK Alicja
JANKA Otylia
UKS Czapla Białe Błota II (KP) 52.84 15
3 4 791 NIEWIADOMSKA Maja
MARCHLEWSKA Julia
DZWOLAK Ewa
MOHAMAD Besna
KMKL Sztorm Kołobrzeg (ZP) 52.98 16
4 3 63 POPIELARZ Agata
MORITZ Nicola
JORDANOWSKA Natalia
KRYSIAK Julia
BOSiR Barcin (KP) 53.97 17
5 7 686 CYMBALISTA Paulina
DROZD Martyna
CYMBALISTA Julia
KONURY Julia
LKLA Krokus Astromal Leszno (WP) 54.07 18
6 8 354 LIS Monika
SUTKOWSKA Gabriela
GÓRA Małgorzata
BRACH Eryka
MLUKS Tarnów (MA) 54.46 19
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.070367097854614 s.