PZLA Mistrzostwa Polski U16 / mały memoriał J.Kusocińskiego
BEŁCHATÓW, 22-23 września 2018
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2018-09-22 16:27:47
K3chm
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 300 600 1000 2000 80p 200p 3000ch Wzwyż Tyczka W dal Kula Dysk Młot Oszczep

100 300 600 1000 2000 110p 200p 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2018-09-22
DZIEŃ 2
2018-09-23
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ

13:00  Ceremonia otwarcia 
13:08  Młot K (3) 
13:12  Tyczka M 
13:15  W dal K 
13:17  200 m pł M  [s]
13:40  200 m pł K  [s]
14:15  600 m M  [s]
14:50  600 m K  [s]
15:10  Dysk K (0.75) 
15:20  3000 m ch K  [s]
15:55  100 m M  [el]
16:25  2000 m K  [s]
16:37  Kula M (5) 
16:40  Wzwyż M 
16:55  100 m M  [F]
17:05  100 m K  [el]
17:08  Oszczep M (600) 
17:35  5000 m ch M  [s]
18:15  100 m K  [F]
18:25  2000 m M  [s]
REKORDY
RP (U16) 13:37 MIELCAREK Anna ENERGETYK Poznań Gdańsk 2005-08-27
RP (U16) 13:51.05 MIELCAREK Anna ENERGETYK Poznań Kielce 2005-09-25
 
 Bieg 1

Data aktualizacji: 2018-09-22 16:27:47
3000 m ch K - Bieg 1 Planowany START: 2018-09-22 15:20 WYSTARTOWANO: 15:25:20
  PhotoFinish
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf
1 6 599
WICZKOWSKA Julia 04-02-14 MKS Hermes Gryfino (ZP) 15:48.71 (702) PB
2 8 548
HACZYK Marta 03-03-30 UKS Przełaj Żerków (WP) 15:48.71 (709)
3 10 326
MAŁASZEWICZ Julita 04-09-28 LKS Stal Mielec (PK) 15:52.98 PB ^
4 16 541
BIESZ Julia 04-08-08 UKS Orkan Środa Wlkp. (WP) 15:56.99 PB
5 12 529
BŁAŻEJEWSKA Amelia 03-03-31 UKS 12 Kalisz (WP) 16:10.57
6 3 547
FRIEBE Angelika 04-08-03 UKS Przełaj Żerków (WP) 16:22.70 PB
7 14 551
MUSIOŁOWSKA Julia 03-04-14 UKS Przełaj Żerków (WP) 16:26.25
8 2 614
ŻELAZNA Magdalena 04-04-16 AZS-AWF Gorzów (LB) 16:34.50
9 1 247
CYMBALIŃSKA Ewelina 04-11-06 WLKS Nowe Iganie (MZ) 16:38.99 ~~
10 4 542
CZWOJDRAK Magdalena 03-02-07 UKS Orkan Środa Wlkp. (WP) 16:52.18
11 9 387
ILKOWSKA-KULWAS Patrycja 04-02-12 KL Lechia Gdańsk (PM) 17:18.05 PB
12 11 297
WILK Weronika 03-08-16 LUKS MGOKSiR Korfantów (OP) 17:32.16 PB
13 7 316
RACHWAŁ Patrycja 03-10-23 CWKS Resovia Rzeszów (PK) 17:38.11 PB
14 5 111
TARNOWSKA Karolina 03-08-01 MKS Unia Hrubieszów (LU) 17:58.94
15 13 465
KOCIMSKA Dominika 03-05-22 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza (SL) 18:00.91 PB
16 18 550
KASPRZAK Amelia 03-12-22 UKS Przełaj Żerków (WP) 18:05.24 ^^^
17 17 237
WIECZOREK Krystyna 04-11-09 UKS Herkules Sulejówek (MZ) 19:14.54 PB
18 19 198
FILIPIAK Wiktoria 03-10-29 MKS Durasan Płońsk (MZ) 19:55.21 PB
19 15 109
KANIA Martyna 03-07-19 MKS Unia Hrubieszów (LU) 20:54.12

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony 0.038455009460449 s.