PZLA Mistrzostwa Polski U16 | Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego
SŁUPSK, 26-27 września 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-09-26 19:27:19
K2000m 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 300 600 1000 2000 80p 200p 1000p 3000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok K Kula Dysk Młot Oszczep

100 100pk 300 600 1000 2000 110p 200p 1000p 5000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok M Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2020-09-26
DZIEŃ 2
2020-09-27
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


11:15  Młot K (3) 
12:00  Wieloskok M 
13:00  Dysk K (0.75) 
13:30  Ceremonia otwarcia 
13:40  Kula M (5) 
13:45  200 m pł K  [s]
14:00  Tyczka M 
14:20  200 m pł M  [s]
15:00  100 m K  [el]
15:30  100 m M  [el]
15:50  Wzwyż M 
16:00  100 m K  [F]
16:10  100 m K (PK)  [s]
16:30  100 m M  [F]
16:40  W dal K 
16:45  100 m M (PK)  [s]
17:10  600 m K  [s]
17:30  Oszczep M (600) 
17:35  600 m M  [s]
18:00  1000 m prz K  [s]
18:15  1000 m prz M  [s]
18:30  2000 m K  [s]
18:45  2000 m M  [s]
REKORDY
RP (U16) 6:33.51* RĘBISZ Patrycja MKS-SMS Victoria Racibórz Tarnów 2019-09-21
RP (U16) 6:24.82* GALIŃSKA Eliza UKS Filipides Teresin Włocławek 2020-06-20
RP (U16) 6:23.60* GALIŃSKA Eliza UKS Filipides Teresin Ciechanów 2020-09-12
 
 Bieg 1  Bieg 2  Ranking

Data aktualizacji: 2020-09-26 19:27:19
2000 m K - Bieg 1 Planowany START: 2020-09-26 18:30 WYSTARTOWANO: 18:38:05 DEKORACJA 19:00
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 16 308 GALIŃSKA Eliza 06-07-25 UKS Filipides Teresin (MZ) 6:23.03 PB RPU16 1
2 14 424 WAL Olga 06-12-19 LKS Stal Mielec (PK) 6:35.17 PB 2
3 13 293 DUBAN Aleksandra 05-01-11 OKS Skra Warszawa (MZ) 6:35.79 PB 3
4 12 261 KUCZABA VEL KUCIABIŃSKA Izabela 05-07-31 KS Czempion Warszawa (MZ) 6:41.19 PB 4
5 9 730 TEOFILEWSKA Zofia 05-01-04 UKS Achilles Leszno (WP) 6:44.71 PB 5
6 15 115 PŁATEK Weronika 05-06-15 MLKS Nadwiślanin Chełmno (KP) 6:49.06 6
7 11 551 URBAN Monika 05-04-21 SKLA Sopot (PM) 6:52.20 7
8 10 534 BIAŁEK Magdalena 05-12-20 RKS Rumia (PM) 6:56.44 8
9 8 177 KORWEL Martyna 05-11-20 MKST Astra Nowa Sól (LB) 6:56.67 PB 9
10 7 685 DUTKA Julia 05-02-17 LKLA Krokus Astromal Leszno (WP) 7:06.09 PB 10
11 3 335 WALCZAK Julia 06-10-06 UKS Technik Radom (MZ) 7:10.25 11
12 6 69 KORYTOWSKA Olga 06-01-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 7:12.55 13
13 1 328 WIERZBOWSKA Małgorzata 05-05-06 UKS Siódemka Ostrołęka (MZ) 7:14.57 14
14 4 77 CZUBASZEK Weronika 05-06-03 GKS Olimpia Grudziądz (KP) 7:17.15 16
15 2 645 TYMAN Karolina 06-04-12 UKS Diament Godów (SL) 7:23.85 22
16 5 802 FOLTYNIEWICZ Hanna 06-04-27 MKP Szczecinek (ZP) 7:27.89 23
Mały Memoriał 2019 (Tarnów)
1 RĘBISZ Patrycja 04 MKS-SMS Victoria Racibórz 6:33.51
2 NAGIĘĆ Nikola 05 TS Wieliczanka Wieliczka 6:34.75
3 SOT Aleksandra 04 UKS Olimp Kozienice 6:38.33
Mały Memoriał 2018 (Bełchatów)
1 HRYCYK Anna 03 KMKL Sztorm Kołobrzeg 6:41.55
2 KARPIUK Małgorzata 03 KS Parkiet Hajnówka 6:41.97
3 PUT Maria 03 ULKS Fajfer 2001 Łapanów 6:51.06
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.047307014465332 s.