PZLA Mistrzostwa Polski U16 / mały memoriał J.Kusocińskiego
TARNÓW, 21-22 września 2019
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2019-09-22 11:28:05
K2000m 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 300 600 1000 2000 80p 200p 3000ch Wzwyż Tyczka W dal Kula Dysk Młot Oszczep

100 300 600 1000 2000 110p 200p 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2019-09-21
DZIEŃ 2
2019-09-22
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


11:30  Młot K (3) 
13:00  Ceremonia otwarcia 
13:20  600 m K  [s]
13:40  Kula M (5) 
13:45  100 m M  [el]
13:45  W dal K 
13:50  Wzwyż M 
14:10  2000 m M  [s]
14:35  600 m M  [s]
14:40  Tyczka M 
14:50  Dysk K (0.75) 
15:00  100 m K  [el]
15:25  100 m M  [F]
15:35  2000 m K  [s]
16:00  200 m pł K  [s]
16:29  200 m pł M  [s]
16:40  Oszczep M (600) 
16:59  100 m K  [F]
17:08  3000 m ch K  [s]
17:30  5000 m ch M  [s]
REKORDY
RP (U16) 6:41.55 HRYCYK Anna KMKL Sztorm Kołobrzeg Bełchatów 2018-09-22
RP (U16) 6:37.26* RĘBISZ Patrycja MKS-SMS Victoria Racibórz Częstochowa 2019-06-09
 
 Bieg 1  Bieg 2  Ranking

Data aktualizacji: 2019-09-22 11:28:05
2000 m K - Bieg 1 Planowany START: 2019-09-21 15:35 WYSTARTOWANO: 15:35:47
  PhotoFinish
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 7 544
RĘBISZ Patrycja 04-04-17 MKS-SMS Victoria Racibórz (SL) 6:33.51 PB RP U16 1
2 8 324
NAGIĘĆ Nikola 05-04-26 TS Wieliczanka Wieliczka (MA) 6:34.75 PB 2
3 9 274
SOT Aleksandra 04-04-05 UKS Olimp Kozienice (MZ) 6:38.33 PB 3
4 5 112
HAŁKA Oliwia 04-04-20 LKS Znicz Biłgoraj (LU) 6:43.90 PB 4
5 13 68
BARSZCZ Alicja 04-08-05 LUKS Serock (KP) 6:46.99 PB 5
6 12 223
NAPIÓRKOWSKA Katarzyna 04-09-12 KS Maków Biega (MZ) 6:47.05 PB 6
7 6 304
MAKUCH Julia 04-04-16 LKS Brzezina Osiek (MA) 6:47.45 7
8 10 390
URBAŃSKA Gabriela 04-08-08 MKS Stal Nowa Dęba (PK) 6:48.52 PB 8
9 3 523
KOKOSZKA Zofia 04-12-10 MKS Iskra Pszczyna (SL) 6:50.00 PB 9
10 4 348
DUDEK Agnieszka 04-04-15 MUKS Gim 2 Nysa (OP) 6:57.54 PB 10
11 14 660
ULIŃSKA Otylia 04-09-06 KS Zamek Kurzętnik (WN) 7:01.76 11
12 1 156
KAROLCZUK Aleksandra 04-09-28 LUKS Boguszyce (LD) 7:03.01 PB 13
13 2 131
CHOROSTKOWSKA Zofia 04-09-16 MKST Astra Nowa Sól (LB) 7:04.09 (082) 15
14 11 681
SKROBANEK Hanna 05-02-16 MKP Szczecinek (ZP) 7:12.17 24
15 680
SZONDELMAJER Zuzanna 05-11-18 MKP Myślibórz (ZP) DNF

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.043569087982178 s.