PZLA Mistrzostwa Polski U16 | Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego
SŁUPSK, 26-27 września 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-09-26 18:25:23
K1000pm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 300 600 1000 2000 80p 200p 1000p 3000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok K Kula Dysk Młot Oszczep

100 100pk 300 600 1000 2000 110p 200p 1000p 5000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok M Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2020-09-26
DZIEŃ 2
2020-09-27
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


11:15  Młot K (3) 
12:00  Wieloskok M 
13:00  Dysk K (0.75) 
13:30  Ceremonia otwarcia 
13:40  Kula M (5) 
13:45  200 m pł K  [s]
14:00  Tyczka M 
14:20  200 m pł M  [s]
15:00  100 m K  [el]
15:30  100 m M  [el]
15:50  Wzwyż M 
16:00  100 m K  [F]
16:10  100 m K (PK)  [s]
16:30  100 m M  [F]
16:40  W dal K 
16:45  100 m M (PK)  [s]
17:10  600 m K  [s]
17:30  Oszczep M (600) 
17:35  600 m M  [s]
18:00  1000 m prz K  [s]
18:15  1000 m prz M  [s]
18:30  2000 m K  [s]
18:45  2000 m M  [s]
 
 Bieg 1  Bieg 2  Ranking

Data aktualizacji: 2020-09-26 18:25:23
1000 m prz K - Bieg 1 Planowany START: 2020-09-26 18:00 WYSTARTOWANO: 18:06:44 DEKORACJA 18:20
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 10 135 KONERA Wiktoria 05-05-12 UKS Czapla Białe Błota (KP) 3:11.93 1
2 9 482 KSIĄŻEK Daria 05-12-22 AML Słupsk (PM) 3:15.32 2
3 5 389 ZIÓŁKOWSKA Maja 06-12-17 LUKS Podium Kup (OP) 3:16.15 PB 3
4 7 561 POBŁOCKA Amelia 05-01-01 UKS Olimpijczyk Skorzewo (PM) 3:18.43 PB 4
5 3 761 ŁUGIEWICZ Alina 05-09-10 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie (WN) 3:21.79 PB 5
6 2 550 ŚLUSAŁEK Weronika 06-05-30 SKLA Sopot (PM) 3:23.05 PB 6
7 1 518 KOZINA Patrycja 05-09-03 LKS Jantar Ustka (PM) 3:24.74 PB 7
8 4 695 GOLA Daria 06-04-03 MKL Jarocin (WP) 3:26.42 8
9 6 803 SKROBANEK Hanna 05-02-16 MKP Szczecinek (ZP) 3:39.81 16
8 549 SZULSKA Aleksandra 05-04-09 SKLA Sopot (PM) DNF
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.043126106262207 s.