PZLA Mistrzostwa Polski U16. Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego
SŁUBICE, 23-24 września 2023
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2023-09-24 15:58:54
K1000m 1 1 2
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 300 600 1000 2000 80p 300p 1000prz 3000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100PK 300 600 1000 2000 110p 300p 1000prz 5000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2023-09-23
DZIEŃ 2
2023-09-24
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY POLSKI U16:
- 100m - Krystian PRUS - 10.78
- 1000m prz. - Michał GAJDUS - 2:39.17
- Wieloskok - Dawid CZAPKA - 13.34
- 80m ppł - Vanessa MICHALUK - 11.30 (finał) - 11.31 (elim)

REKORDY
RP (U16) 2:48.69 WAL Martyna LKS Stal Mielec Karpacz 2021-09-26
 
 Bieg 1  Bieg 2  Bieg 3  Bieg 4  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2023-09-24 15:58:54
1000 m K Planowany START: 2023-09-24 12:05 WYSTARTOWANO: 12:04:44 DEKORACJA 13:05
msc tor seria nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 10 1 596 PESTKA Oksana 08-05-01 AML Słupsk (PM) 2:58.95 1
2 9 1 775 GIEREK Adrianna 08-12-24 KKL Kielce (SK) 2:59.60 2
3 7 1 725 JAROŃ Zuzanna 08-08-03 MKS-MOSM Bytom (SL) 2:59.63 3
4 5 1 720 LOCKER Chelsie 08-03-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec (SL) 3:00.38 PB 4
5 6 1 691 MACIEICZEK Amelia 09-02-09 LKS Pogórze Skoczów (SL) 3:00.63 5
6 4 1 280 PIOTROWSKA Natalia 08-01-02 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka (LD) 3:02.59 6
7 1 1 630 MACHNIKOWSKA Agata 08-08-15 LKS Zantyr Sztum (PM) 3:03.79 PB 7
8 3 1 481 MUSIAŁ Maria 09-09-28 WKS Wawel Kraków (MA) 3:04.83 9
9 8 1 406 GIEJBATOW Julia 08-05-15 UKS Filipides Teresin (MZ) 3:08.41 11
10 2 1 357 KALINOWSKA Marta 09-04-20 LKS Maków Mazowiecki (MZ) 3:16.48 21

1 10 2 973 POŹDZIK Urszula 09-03-08 MLKS Lubusz Barlinek (ZP) 3:04.28 PB 8
2 9 2 327 HOYER Natalia 08-05-02 KM Aktywni Sochaczew (MZ) 3:07.71 10
3 5 2 584 CICHY Maja 09-12-30 Akademia Biegowa Kartuzy (PM) 3:08.56 12
4 8 2 948 WŁODARCZAK Joanna 08-04-27 MKL Maraton Świnoujście (ZP) 3:09.89 13
5 7 2 119 MALIŃSKA Zofia 09-08-22 MKL Tlen Mogilno (KP) 3:09.95 14
6 1 2 946 LEONOWICZ Julia 09-04-24 MKL Maraton Świnoujście (ZP) 3:11.79 15
7 3 2 588 WEROCHOWSKA Helena 08-06-23 Akademia Biegowa Kartuzy (PM) 3:11.87 16
8 2 2 726 KACZMARCZYK Matylda 09-06-16 MKS-MOSM Bytom (SL) 3:13.64 17
9 6 2 826 DUDA Julia 09-07-23 OŚ AZS Poznań (WP) 3:21.35 30
10 4 2 754 LIGENZA Michalina 08-06-25 TL Athletics Jastrzębie (SL) 3:21.39 31

1 7 3 164 ANDRZEJEWICZ Laura 09-01-20 MKS Żak Biała Podlaska (LU) 3:14.33 18
2 6 3 67 CIECIERSKA Amelia 08-12-26 UKS Orlica Domaniów (DS) 3:15.14 19
3 4 3 100 CZUBASZEK Cecylia 08-01-09 GKS Olimpia Grudziądz (KP) 3:18.32 23
4 3 3 542 KASPRZAK Aleksandra 09-11-26 LKS Stal Mielec (PK) 3:18.96 24
5 8 3 282 SMYCZEK Nadia 09-05-05 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka (LD) 3:19.31 25
6 9 3 11 KACZMARCZYK Wiktoria 09-06-25 KL Ziemia Kłodzka (DS) 3:19.92 26
7 5 3 559 ZAJĄC Weronika 08-07-08 UKS Tempo 5 Przemyśl (PK) 3:20.73 29
8 10 3 199 SMOLIŃSKA Zuzanna 09-01-11 LKS Lubusz Słubice (LB) 3:22.22 33
9 1 3 219 KOZAK Kalina 08-05-06 ZLKL Zielona Góra (LB) 3:23.28 35
10 2 3 532 MASZLANKA Patrycja 08-07-27 KML Lubaczów (PK) 3:33.78 38

1 3 4 586 KONKEL Marta 09-04-25 Akademia Biegowa Kartuzy (PM) 3:15.34 PB 20
2 10 4 359 MAŁECKA Karina 09-10-14 LKS Osuchów (MZ) 3:17.63 22
3 4 4 819 JASKULSKA Gabriela 09-08-27 MKS-MOS Śrem (WP) 3:20.61 PB 27
4 7 4 782 NOWAK Michalina 09-12-06 KKL Kielce (SK) 3:20.71 PB 28
5 9 4 433 STOCH Zofia 08-08-27 KS AZS AWF Kraków (MA) 3:21.82 SB 32
6 6 4 690 DZIERBANOWICZ Malwina 08-06-15 LKS Pogórze Skoczów (SL) 3:22.70 34
7 5 4 358 MAŁECKA Dominika 08-02-27 LKS Osuchów (MZ) 3:26.48 36
8 1 4 192 DROZDOWSKA Lena 09-03-04 LKS Lubusz Słubice (LB) 3:31.07 37
9 8 4 291 KANGELIDIS Antonina 09-05-15 RKS Łódź (LD) 3:33.91 39
10 2 4 661 KAPAŁA Zuzanna 09-06-11 SKLA Sopot (PM) 3:37.92 40
Mały Memoriał 2021 (Karpacz)
1 WAL Martyna 06 LKS Stal Mielec 2:48.69
2 BEŁCZEW Oliwia 06 KKL Kielce 2:58.83
3 WASIELEWSKA Roksana 07 OKS Skra Warszawa 3:00.43
   
Mały Memoriał 2022 (Lublin)
1 BRUDNY Regina 07 UKS Filipides Teresin 3:02.33
1 PAJĘCKA Lena 07 WLKS Wrocław 3:01.39
2 WASIELEWSKA Roksana 07 OKS Skra Warszawa 3:02.02
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.0206618 s. | Mem: 1.25 megabytes