PZLA Mistrzostwa Polski U16 / mały memoriał J.Kusocińskiego
TARNÓW, 21-22 września 2019
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2019-09-22 14:21:15
M110m 1 1 1
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 300 600 1000 2000 80p 200p 3000ch Wzwyż Tyczka W dal Kula Dysk Młot Oszczep

100 300 600 1000 2000 110p 200p 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2019-09-21
DZIEŃ 2
2019-09-22
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


10:00  Młot M (5) 
10:45  Tyczka K 
11:00  Wzwyż K 
11:15  Kula K (3) 
11:30  80 m pł K  [el]
11:40  Dysk M (1) 
12:00  1000 m K  [s]
12:20  110 m M (91.4)  [el]
12:41  W dal M 
12:46  1000 m M  [s]
13:10  80 m pł K  [F]
13:20  Oszczep K (500) 
13:25  300 m M  [s]
14:02  110 m M (91.4)  [F]
14:12  300 m K  [s]
REKORDY
RP (U16) 14.24 ŻEBROWSKI Dawid MKS-SMS Victoria Racibórz Słubice 2012-09-30
Kwalifikacje: 1 z każdego biegu (Q) + 5 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  FINAŁ  Ranking

Data aktualizacji: 2019-09-22 13:17:44
110 m M (91.4) - elim 1 Planowany START: 2019-09-22 12:20 WYSTARTOWANO: 12:22:57
+0.4 m/s   PhotoFinish
msc tor seria nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 5 2 133
JUNG Marcin 04-03-19 MLKS Agros Żary (LB) 15.29 Q =PB 1
1 7 3 91
SELERZYŃSKI Hubert 04-01-31 UKS Czapla Białe Błota (KP) 15.33 Q =PB 2
2 5 3 318
WOZIWODZKI Jakub 04-05-18 SKS Kusy Kraków (MA) 15.57 q 3
3 4 3 19
GEREGA Bartosz 04-09-19 MKS Piast Głogów (DS) 15.59 q PB 4
4 6 3 641
KULUS Albert 04-01-22 UMKS Iskra Wolsztyn (WP) 15.63 q PB 5
1 5 1 141
FILAR Igor 04-03-25 ZLKL Zielona Góra (LB) 15.65 Q 6
2 4 1 504
BARTŁOMIEJCZYK Radosław 04-04-07 CKS Budowlani Częstochowa (SL) 15.91 q 7
3 6 1 635
MILCZUK Jakub 04-03-27 UKS Skoczek Władysławów (WP) 15.93 q 8
2 3 2 320
BYDOŃ Oskar 04-01-02 TS Wieliczanka Wieliczka (MA) 16.01 9
4 8 1 514
WITOS Mikołaj 04-06-06 KS Sprint Bielsko-Biała (SL) 16.14 PB 10
3 7 2 88
GLAZA Mateusz 04-08-16 UKS Czapla Białe Błota (KP) 16.63 11
4 8 2 643
JANIK Mateusz 04-02-25 WMLKS Nadodrze Powodowo (WP) 16.67 PB 12
5 7 1 377
SZYLER Tymon 04-02-21 LKS Stal Mielec (PK) 16.71 13
5 2 3 356
WIECZOREK Łukasz 04-02-06 UKS-MOS Opole (OP) 16.83 PB 14
6 2 1 117
KOWALIK Mikołaj 04-09-13 MKS Żak Biała Podlaska (LU) 16.89 PB 15
5 2 2 160
JERCHA Michał 04-03-09 MKLA Łęczyca (LD) 16.90 16
6 4 2 281
JEDYNAK Kacper 04-10-08 UKS Technik Radom (MZ) 17.01 17
6 3 3 347
WIŚNIEWSKI Dominik 04-03-03 MMKS Kędzierzyn Koźle (OP) 17.03 PB 18
7 8 3 17
MROK Radosław 04-03-23 MKS Osa Zgorzelec (DS) 17.38 19
7 6 2 487
GÓRNY Dawid 04-03-13 UKS Olimpijczyk Skorzewo (PM) 17.43 20
7 3 1 628
MANICKI Patryk 04-05-06 UKS Orkan Środa Wlkp. (WP) 17.62 21

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.039868831634521 s.