PZLA Mistrzostwa Polski U16 | Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego
SŁUPSK, 26-27 września 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-09-27 16:23:51
Mwiel 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 300 600 1000 2000 80p 200p 1000p 3000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok K Kula Dysk Młot Oszczep

100 100pk 300 600 1000 2000 110p 200p 1000p 5000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok M Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2020-09-26
DZIEŃ 2
2020-09-27
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


11:15  Młot K (3) 
12:00  Wieloskok M 
13:00  Dysk K (0.75) 
13:30  Ceremonia otwarcia 
13:40  Kula M (5) 
13:45  200 m pł K  [s]
14:00  Tyczka M 
14:20  200 m pł M  [s]
15:00  100 m K  [el]
15:30  100 m M  [el]
15:50  Wzwyż M 
16:00  100 m K  [F]
16:10  100 m K (PK)  [s]
16:30  100 m M  [F]
16:40  W dal K 
16:45  100 m M (PK)  [s]
17:10  600 m K  [s]
17:30  Oszczep M (600) 
17:35  600 m M  [s]
18:00  1000 m prz K  [s]
18:15  1000 m prz M  [s]
18:30  2000 m K  [s]
18:45  2000 m M  [s]
 

Data aktualizacji: 2020-09-27 16:23:51
Wieloskok M Planowany START: 2020-09-26 12:00 ZAKOŃCZENIE: 13:10:00 DEKORACJA 13:50
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf
1 19 484 MAŁEK Kewin 05-05-10 AML Słupsk (PM) 12.57
-0.9
12.39
+0.4
12.10
-1.0
12.24
-0.7
12.84
+0.3
12.48
-1.4
12.84 =PB
2 10 420 KAMIŃSKI Daniel 05-01-28 LKS Stal Mielec (PK) 12.46
-0.3
12.57
+0.3
12.47
-0.9
11.64
+0.4
12.39
-0.4
12.25
-0.4
12.57 PB
3 14 621 MISTEREK Mateusz 05-07-04 MOSM Tychy (SL) 12.28
0.0
12.46
0.0
12.51
+1.7
12.01
+0.1
-
r
12.51 PB
4 4 701 BAŃKOWSKI Aleksander 05-12-07 MUKS Kadet Rawicz (WP) 12.30
+0.4
11.93
-0.5
12.06
-0.1
12.21
+0.4
12.03
-0.5
12.28
+0.1
12.30 PB
5 1 228 GLINKOWSKI Wiktor 05-02-03 MUKS Park Zduńska Wola (LD) 11.73
+0.1
11.69
+0.1
12.11
+0.1
11.89
-0.4
11.90
-0.6
12.11
-0.2
12.11
6 2 204 ANTOSIAK Sebastian 06-07-12 MKLA Łęczyca (LD) 12.11
-0.4
12.05
-0.1
11.87
+0.3
11.24
-1.1
11.93
+0.2
11.63
+0.2
12.11 PB
7 8 106 MINKLEJ Adrian 05-03-04 MKL Toruń (KP) 12.05
-0.9
11.50
-0.2
11.57
-0.3
-
11.76
+0.2
r
12.05
8 18 211 BANASIAK Patryk 05-06-08 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) 11.15
-0.1
11.38
-0.1
11.69
-0.3
x
-0.5
11.46
0.0
x
+0.1
11.69 PB
9 5 734 FIBNER Jakub 05-03-23 UKS Orkan Środa Wlkp. (WP) 11.64
-0.2
11.38
+0.1
11.45
+0.4



11.64
10 11 705 ZUTER Franciszek 05-06-28 MUKS Szok Bojanowo (WP) 11.28
-0.7
11.61
0.4
11.44
-0.5



11.61 PB
11 3 796 WOŹNIAK Michał 06-08-16 KMKL Sztorm Kołobrzeg (ZP) 11.54
-0.7
10.82
-0.6
10.82
+0.3



11.54
12 7 736 KOWALEWSKI Aleksander 06-04-24 UKS Orkan Środa Wlkp. (WP) 11.20
-0.2
11.15
-0.2
11.51
0.7



11.51
13 20 3 SKRZEK Bartłomiej 05-03-25 GKS Start Długołęka (DS) 11.43
+0.1
11.16
+0.2
x
-0.2



11.43
14 17 6 KAŁWA Adam 06-07-14 KS SMS Szklarska Poręba (DS) 10.99
-0.7
11.40
+0.1
10.78
-0.2



11.40
15 15 703 MAMOT Jakub 06-06-23 MUKS Kadet Rawicz (WP) x
+0.2
11.20
-0.5
11.19
+0.3



11.20 PB
16 6 380 MAJEWSKI Konrad 05-07-14 WKS Wawel Kraków (MA) x
-0.7
10.74
+0.1
11.20
-0.2



11.20
17 9 27 KOŁODZIEJ Adrian 05-07-02 MKS Piast Głogów (DS) 10.56
-1.2
11.14
+0.5
11.04
+1.4



11.14
18 13 222 ZARZYCKI Mateusz 05-03-22 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) x
-0.7
x
-0.2
11.10
+0.1



11.10
19 12 843 SZAKOWSKI Piotr 05-08-28 UKS OSoT Szczecin (ZP) 10.76
-1.7
x
-0.7
11.00
-1.1



11.00
16 23 KAMIŃSKI Mateusz 05-02-03 MKS Osa Zgorzelec (DS)





DNS
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.047738075256348 s.